POMOC ONLINE,EMAIL,TELEFONICZNA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez makanti 27 lis 2007, 17:09
To zupełnie nie to samo co zwykła terapia w cztery oczy, bo w końcu oczy zwierciadłem dyszy...
...

poznajmysie.odosobnieni.pl

przez K.R 30 lis 2007, 21:38
Witam.
Stworzyłem platformę komunikacyjną dla osób niepełnosprawnych i chorych psychicznie, http://poznajmysie.odosobnieni.pl/.
Chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie, co powinienem zmienić, czego brakuje,co wam się podoba?
Jestem ciekaw Waszych opinii. :D
"Paradoksalnie, osoby cierpiące na depresję chyba najczęściej ze wszystkich chorych napotykają na brak zrozumienia ze strony innych ludzi."
K.R

Terapeuta przez internet

przez Misiunia 10 lut 2008, 16:44
Czy ktoś może podac namiar na dobrego specjalistę,który mógłby prowadzic terapię za pomocą komunikatora (skype,messenger)?I czy taka terapia miałaby jakiś sens,tzn czy byłaby skuteczna?Mieszkam w Angli i niestety w mojej okolicy nie ma psychologów.Jezdziłam parę razy do Londynu,ale niestety było bardzo drogo i bardzo daleko (ok.2,5 godz. samochodem),poza tym pani psycholog była jakaś dziwna:patrzyła co chwile na zegarek,odbierała telefony w trakcie wizyty i w ogóle była jakaś taka rozkojarzona,więc zrezygnowałam.Znalazłam kilka ogłoszeń w internecie na temat możliwości prowadzenia takich terapii,ale nie było tam nic na temat specjalistów,którzy mieliby taka terapię poprowadzic.Były tylko numery konta gdzie wpłacic pieniążki,a ja chciałabym miec pewnośc,że mam do czynienia z fachowcem a nie z oszustem.Gdyby ktoś coś wiedział to dajcie proszę znac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bigda 03 kwi 2008, 23:59
Strona zacytowana na początku teraz znajduje sie pod adresem:
depresja, objawy depresji, leczenie depresji, dystymia

co sądzicie o tzn e-terapii?

przez potegapodswiadomosci 14 kwi 2008, 15:55
e-terapia

Obecnie coraz popularniejszą alternatywą dla spotkań twarzą w twarz jest kontakt poprzez Internet (chat, video-konferencja). Ze względu na odległość od gabinetu czy brak czasu uzyskanie fachowej pomocy w bieżących kłopotach może być znacznie utrudnione.

Terapia poznawczo- behawioralna (krótko-terminowa, skoncentrowana na konkretnych problemach i celach) bardzo dobrze współgra ze specyfiką kontaktu on-line.
czy moze byc skuteczna?
Nasze WIELKIE JA(czyli mi prawdziwi), jest silniejsze niż nasze Małe Ja(czyli, nasze lęki i nerwice) i ciągle w to wierze!!
Dzieki trudnym doświadczeniom stajemy się silniejsi!

przez scrat 15 kwi 2008, 01:17
Myślę że nie ma powodów dla których miałaby nie być.
Przyjaciel forum

przez neurotico 24 kwi 2008, 21:30
Tez o tym ostatnio myslalem...duzo jest w sieci tych e-psychologow :D :D

www.polskipsycholog.eu - EGO.UK Birkenhead, Merseyside UK

przez polskipsycholog 04 maja 2008, 19:27
! UWAGA !
ZAPRASZAMY do biura EGO.UK - wiecej szczegolow na stronie: www.polskipsycholog.eu
Profesjonalna pomoc psychologiczna i terapeutyczna oraz tlumaczenia, korepetycje, wypelnianie dokumentow, kursy jezykowe, sprzedaz i skup polskich ksiazek, plyt CD i DVD. Sprawdz koniecznie nasza oferte

Internetowa strona psychologiczna

przez integralny 05 mar 2009, 15:10
Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z moją stroną internetową

http://psychika.net

Jest to blog psychologiczny, którego regularnie aktualizuję.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje tematów, dlatego jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś na nurtujący Was temat, śmiało piszcie na maila lub wypowiadajcie się w komentarzach:)
Zapraszam wszystkich na mój psychologiczny blog :)
http://www.psychika.net

POMOC PSYCHOLOGA :)

przez lpvj11 26 kwi 2009, 15:39
Seerdecznie polecam się , tzn swoją pomoc. Jeśli ktoś ma problemy niech pisze na e mail crazylife@buziaczek.pl a ja postaram się jak najszybciej Wam pomóc :) :D

Re: POMOC PSYCHOLOGA :)

przez ALEKS*OLO 26 kwi 2009, 16:13
lpvj11, to bardzo miło z Twojej strony. Ale opowiedz nam troszke o sobie, jestes psychologiem tak, po studiach? Nie wątpimy w Twoja wiedze, jednak uzytkownicy chetnie poznali by Cie blizej :)

Pozdrawiam serdecznie! :)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Potrzebujesz pomocy?

przez george_pomaga 26 kwi 2009, 20:52
Chętnie pomogę:)
Nie zawsze mogę być na tym forum z braku czasu, dlatego zapraszam do pisania do mnie:)
Na każdy list odpowiem:)
Jeśli chcesz się ze mną skontaktować zapraszam na http://www.pomagam-w-problemach.za.pl
Jeśli masz problemy zapraszam:
pomoc w problemach
pomoc

witam

przez milenaxd 10 maja 2009, 15:35
Witam. Potrzebujesz rady, pomocy, wsparcia? Z chęcią postaram się Ci pomóc. Napisz: milaxd2@wp.pl

Re: witam

przez mała defetystka 10 maja 2009, 16:25
może lepiej w ramach pomocy popisz tu na forum?

Sortuj wg