POMOC ONLINE,EMAIL,TELEFONICZNA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Mimi92 31 sty 2015, 12:15
Potrzebuje waszej porady. Postanowiłam zrobić rok przerwy w studiach by uporządkować swoje życie. To bardzo mało czasu ,ale później nie wiem czy będę mieć do tego okazje. Chodzi o to ,że chciała bym pójść na terapię. Mam nerwicę i jestem DDA. Zapisałam się do przychodni ale tam na każdą wizytę czeka się miesiąc. I teraz pytanie do was. Czy dalej iść tym mozolnym trybem (na razie byłam u psychiatry na którego czekałam miesiąc i teraz czekam miesiąc na psychologa) czy poszukać czegoś gdzie inndziej i zapisać się na grupę? Co polecacie?

przez lenka1990 11 wrz 2015, 20:00
PUNKT KONSULTACYJNY E-MAIL - http://www.kampaniaprzemoc.pl

DLA DZIECI, MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH ◾Doświadczasz przemocy ze strony kolegów, rodziców, partnera, szefa w pracy?
◾Jesteś świadkiem takiej sytuacji?
◾Zastanawiasz się, czy czyjeś zachowanie jest niewłaściwe?
◾Niepokoisz się, że w twoim domu stosowana jest przemoc i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić?
◾Szukasz informacji, jak uchronić siebie i swoich bliskich przed przemocą oraz gdzie uzyskać pomoc?
◾W Twojej rodzinie lub otoczeniu ktoś nadużywa alkoholu / narkotyków?
◾Wchodzisz w dorosłe życie z trudnym bagażem z rodziny pochodzenia?
◾Przeżywasz kryzysową sytuację?

Punkt Konsultacyjny E-mail jest miejscem, w którym możesz uzyskać wsparcie, poradę, informacje o możliwościach uzyskania pomocy.

Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów i pedagogów, posiadających doświadczenie w pomocy osobom w sytuacji kryzysowej. Jeśli masz problem, z którym trudno Ci sobie poradzić, napisz do nas. Razem zastanowimy się nad możliwymi rozwiązaniami wyjścia z tej sytuacji.

Nie musisz być sam, możesz liczyć na nasze wsparcie, zrozumienie, a także dyskrecję i anonimowość.

przez Dobrzy Psycholodzy 24 lis 2016, 21:26
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dobrych Psychologów przyjmujących na terenie Warszawy i Linkopin - Szwecja.
Zespół Dobrych Psychologów to specjaliści z pasją i sercem do klienta. Ważna dla Nas jest jakość udzielanych usług. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, dzięki uczestnictwie w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Staramy się poszerzać swoje umiejętności, poprzez regularne uczestniczenie w specjalistycznej superwizji.
Poprzez naszą osobowość, indywidualne podejście do klienta, życzliwość, szacunek, akceptacje wobec drugiej osoby zapewniamy miłą i ciepłą atmosferę.

Udzielamy pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży i dorosłym. Oferujemy ciekawe zajęcia dla dzieci i rodziców a także prowadzimy grupy terapeutyczne dla dzieci i nastolatków.

Zajrzyj na naszą stronę internetową i szerzej poznaj naszą ofertę: www.dobrzypsycholodzy.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg