POMOC ONLINE,EMAIL,TELEFONICZNA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Pomoc online

przez Origo 24 paź 2013, 15:13
Dla osób, które znalazły się na zakręcie życiowym w sferze osobistej, rodzinnej, zawodowej czy społecznej oraz tych, którzy poszukują nowej drogi rozwoju, pragną poznać własne możliwości oraz chcą przekraczać swoje własne ograniczenia.

O mnie: dyplomowana psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego kierunku psychologii stosowanej. Psychoterapeutycznie kształcona w Laboratorium Psychoedukacji, posiadającym rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje i diagnostykę psychologiczną osób dorosłych.

Przyjmuję w gabinecie prywatnym, oferuję też wizyty domowe i terapię online.

Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacyjny.

Cena 70 zł - 50 min

tel 793 56 19 82

Pomoc online

przez Candy14 24 paź 2013, 16:22
i terapię online.

online to raczej nikogo nie sterapeutyzujesz. Mozesz jedynie zapoznac sie z problemem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Pomoc online

przez pinda 25 paź 2013, 00:29
kamastar1985 napisał(a):Witam
Jestem absolwentką psychologii stosowanej i instruktorem terapii uzależnień. Jeśli doświadczasz pustki, lęku, problemów rodzinnych, przebywasz z osobą uzależnioną /od czegokolwiek/, szukasz rady, wsparcia... napisz. Przesyłam dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje
Koszt jednego meila: 20 zł

ludzie nie mają wstydu.

Coś a'la łowcy skór.
burning down the house!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomoc online

przez Monar 25 paź 2013, 00:51
kamastar1985, rozumiem, że wybrałaś sobie ten zawód, by pomagać ludziom, ale również by zarabiać, ale to z tymi mailami to trochę przegięłaś... nie wyobrażam sobie by po skończeniu szkoły, nawet w czasach, gdy będę szukać pracy, terapeutyzować ludzi po pierwsze - przez maila, po drugie - by płacili za to, że z nimi piszę przez internet, kobieto... (chyba, że ktoś chce by go zdiagnozować, ale to wtedy opłata jednorazowa, poza tym bez spotkania w gabinecie to i tak diagnoza może być błędna) Ty zostałaś instr. terapii chyba z przymusu, a nie z powołania! A KYSZ!

Pomoc online

przez belladonnaa 08 lut 2014, 12:18
Witam wszystkich.

Po wielu przeplakanych nocach, wybuchach gniewu i zaprzeczaniu samej sobie w koncu doszlam do wniosku, ze potrzebuje pomocy bo sama to moge ale tylko sobie zaszkodzic, bo na pewno nie pomoc.

Mieszkam w Dublinie i nie bardzo mam mozliwosc udania sie tutaj do polskiego psychologa, psychiatry, terapeuty.
Znalazlam jednak wiele stron, ktore oferuja pomoc online (chyba przez rozmowe skype). Moj dylemat: czy to w ogole ma szanse powodzenia?
Jestem zdesperowana, wiec prosze nie wysmiejcie mnie, bo ja juz czuje, ze jesli teraz czegos nie zrobie to w koncu wyladuje na dlugie lata w psychiatryku albo zrobie cos, czego nie powinnam.

Pomoc online

przez Jeszoswiesz 08 lut 2014, 14:20
Nigdy w Dublinie nie byłem, ale po tych falach emigracji serio nie ma tam żadnego polskiego specjalisty? Nie wierzę :). Tak samo jak nie bardzo wierzę w leczenie online, w 4 cztery oczy jednak lepiej, ale może komuś jednak taki model odpowiada.

edit: Wpisując w google "psycholog Dublin" już na pierwszej stronie są ciekawe linki:
http://www.parasol-centre.com/
http://www.psycholog.ie
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

Pomoc online

przez zaczarowana 08 lut 2014, 14:38
Oni nawet w realu nie potrafią pomóc, a co dopiero online :lol: Poszukaj kogoś, kto mówi po polsku na pewno kogoś znajdziesz
Jeśli większość jest o czymś przekonana, to wcale nie znaczy, iż ma rację.

całkowicie wolna od psychotropów od 24.04.2014r - NIGDY WIĘCEJ!

Pomoc online

przez niezorientowana 08 lut 2014, 23:49
Nie polecam. To nieporozumienie.

Pomoc online

przez hania33 08 lut 2014, 23:58
belladonnaa, Cos może z tego być , jeżeli widzisz psychoterapeutę.. :smile:

-- 08 lut 2014, 23:59 --

Psychiatre lepiej poszukac, gdyz gdy bedzie gorzej co zrobisz. :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Pomoc online

przez vifi 09 lut 2014, 01:30
belladonnaa, jeśli mówisz w miarę dobrze po angielsku, to chyba możesz poszukać tamtejszego lekarza. Nie wiem jak skuteczne są te formy pomocy online. Gdyby to działało, to byłaby to fajna możliwość w twojej sytuacji.

przez Ragdoll 24 lut 2014, 15:19
Nie każdy rodzaj terapii " zadziała " online oraz nie każdy face to face rownież. Ja mieszkam w Irlandii i jestem terapeutką prowadzacą terapie krótkoterminową online (TSR) i z doświadczenia wiem, że może zadziałać. Osoby które maja rzeczywiście probem z dojazdem czy czasem, jezykiem ponieważ są na emigracji - bywa, że nie mają wyboru. Druga sprawa to menalnośc narodowa innych nacji. Czasmi bywa tak, że się dopasujemy z terapeutą a czasami lepiej jak terapeuta jest np. Polakiem. Badania terapii online na uniwersytecie w Zurychu i wiele innych potwierdzają jej skuteczność, jednak ponieważ jest to dość nowa forma kontaktu to trudno nam ją zaakceptować, a dwa że badania w tym są cały czas prowadzone, tak jak badania nad róznymi formami terapii, skutecznością , mozliwościami...
Pozdrawiam ciepło z wyspy

przez spectrrumx 03 wrz 2014, 13:23
Witajcie. Ja prowadzę "terapie online" - co prawda takową nazwę używam do tego celu aby łatwiej mnie było znaleźć w sieci. Myślę, że trafniejsze określenie tego tematu to termin "poradnictwo psychologiczne".

Nie można wykonywać 100% trafnej diagnozy przez Internet. Jest to dość trudne i mimo, że mamy dostęp do audio i video. Łatwo zrobić błąd. Często też są zatajane pewne fakty.

Terapia online istnieje dla ludzi, którzy mieszkają za granicą lub nie mają dostępu do terapeuty w tradycyjny sposób. Co prawda mam ustalony pewien cennik i bardzo często go zmieniam i dostosowuje do możliwości finansowych klienta.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu

Przy okazji zapraszam do polubienia mojego fanpage i kanał YouTube. Stara się produkować przemyślenia/poradniki.

Facebook: http://facebook.com/gabinetdawidkk

YouTube: http://youtube.com/user/MrDafudo

przez anna a. 04 wrz 2014, 11:03
Pomoc psychologiczna i terapia ON-LINE w Centrum Poznawczo-Behawioralnym Ad Rem w Krakowie

Jeśli szukasz psychologa, psychoterapeuty lub potrzebujesz wsparcia, a z jakichś powodów nie masz możliwości umówienia się na bezpośrednie spotkanie, specjalistyczną pomoc on-line znajdziesz w Centrum Poznawczo­-Behawioralnym Ad Rem.

W ramach naszej oferty proponujemy konsultacje psychologiczne online oraz psychoterapię poznawczo­-behawioralną online, prowadzone za pośrednictwem komunikatora Skype lub poprzez wymianę wiadomości e-mailowych.

Zasadniczą zaletą pomocy/terapii on­line jest możliwość kontaktu pacjenta z terapeutą w sytuacjach, kiedy bezpośrednie spotkanie nie jest możliwe lub gdy wymagany jest szybki kontakt.

Jest to istotne zwłaszcza w przypadku osób mieszkających daleko od miejsc, w których mogłyby one skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.centrum-poznawcze.pl

Pozdrowienia
Zespół psychologów i psychoterapeutów Centrum Ad Rem
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez ameliamal 23 paź 2014, 22:48
Z bezpłatnej pomocy psychologicznej i prawnej można skorzystać w ramach projektu "Do pełni sił", który realizuje stowarzyszenie Intro i Portal Pomocy Psychologicznej "Psychotekst", dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sprawiedliwości.
Szczegóły i zgłoszenia do projektu znajdziecie tutaj: http://www.psychotekst.pl/strona.php?nr=93

Sortuj wg