[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez jaaa 12 sty 2008, 17:47
Zmorek napisał(a):Hej!
I ja szukam dobrego psychoterapeuty w Lublinie, sprawdzonego, koniecznie faceta. Cena nie gra roli.
Polećcie kogoś, proszę:)

i co znalazles kogos?tez szukam kogos dobrego ;)

przez Zmorek 12 sty 2008, 21:17
jaaa, niestety, nikogo interesującego nie znalazłem i póki co odkładam leczenie w czasie. :roll: Czy ktoś dobry to dla Ciebie również synonim "nie po KULu?" :twisted: :mrgreen:
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez hope 12 sty 2008, 23:52
Hej Wam. Chodził ktoś na psychoterapię grupową dla dorosłych do Ośrodka Psychoterapii i Psychoedukacji "Psychologika" w Lublinie na Chopina?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 13 sty 2008, 03:43
Zmorek napisał(a):jaaa, niestety, nikogo interesującego nie znalazłem i póki co odkładam leczenie w czasie. :roll: Czy ktoś dobry to dla Ciebie również synonim "nie po KULu?" :twisted: :mrgreen:

hehe niet:P ;) a co tak tam mowia? ;)

lublin

przez Kasia 29 lut 2008, 21:11
polecam dr Elżbietę Tynecką-Sikorską (psychiatra), dr Grzegorz Kopacz też jest bardzo dobrym lekarzem; nie polecam natomiast dr Ufniarz, przyjmuje w Luxmedzie, mimo,że przyjmuje w ramach umowy z NFZ (czyli za darmo)-nie polecam; ja przynajmniej mam niemiłe doświadczenia związane z leczeniem u niej, gdyż jako pierwszy lek dostałam fluoksetynę(zamiast fluanksolu, bo się nie zrozumiałyśmy), a także xanax(!), i dopiero po tych lekach zaczęły się moje problemy; pozdrawiam
Kasia

Pomoc psychologa

przez edytka 07 kwi 2008, 19:04
Witam
Poszukuje dobrego i niedrogiego psychologa(koniecznie faceta),gdyz uwazam ze mezczyzna jest zawsze konkretniejszy od kobiety, najlepiej z lublina. Czy znacie kogos takiego? bardzo prosze o szybka odpowiedz.

Psychoterapeuta-Lublin-pomóżcie

przez Think_Er 11 kwi 2008, 09:31
Witam

czy ktoś z Was ma jakieś namiary na psychoterapeutów z Lublina przyjmujących na NFZ (czyli bezpłatnie)???? Moim problemem jest depresjo-nerwica. Psycholog, który to stwierdził, zaproponował mi terapię, którą będę mógł przejść dopiero po zbliżających się wakacjach (ponieważ wyjeżdżam do Niemiec, pracować na czesne na studia), a trwa ona jeden rok. jest to terapia psychodynamiczna, jednakże, z tego co czytałem na tym forum i na innych stronach internetowych wydaje mi się, że psychoterapia byłaby lepszym dla mnie rozwiązaniem. na razie więc, żyję tylko na lekach (obecnie "zajadam się";-) Anafranilem-efekt taki sobie, nie zachwycający)

proszę o odpowiedź
Nadzieja? Jeszcze ją mam:-)

przez edytka 11 kwi 2008, 16:12
Witam
Od jakiegoś czasu czuje fatalnie i nie chodzi tu tylko o stan fizyczny chociaz tutaj tez nie jest za dobrze ale bardziej o stan psychiczny. Ciagle jestem zmeczona, nic mi sie nie chce robic, nogi mam bardzo ocięzale. A dzisiaj to juz chyba wyjatkowo jestem strasznie przygnebiona, bardzo mi sie chce plakac. Tak naprawde nie mam z kim porozmawiac, mimo ze mieszkam z rodzicami, ale wstydze sie o tym z nimi mowic. Wiem ze powinnam poszukac jakiegos specjalisty ale sie troche wstydze i chyba nie umialabym rozmawiac z taka osoba i mowic jej o sobie. Bardzo prosze o rade co mam zrobic, bo juz chyba dalej sama nie dam rady tego ciagnac. Chyba potrzebuje jednak pomocy? Czy znacie jakiegos dobrego psychiatre najlepiej z lublina i dobrze by bylo aby to był mezczyzna. pozdrawiam

przez jaaa 11 kwi 2008, 21:07
dr. Kozak
ulica Kolorowa bierze 40 zl a najczesciej nic nie bierze bo jest dobrym fachowcem

pozdrawiam cie i 3maj sie

przez edytka 11 kwi 2008, 22:13
Witam dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie gdzie to jest dokladnie na kolorowej a jak nie to jak mozesz to podaj mi nr telefonu tego doktora

przez jaaa 12 kwi 2008, 00:44
http://www.psychosoma.lublin.pl/
przyjmuje jeszcze na abramowickiej

przez Think_Er 15 kwi 2008, 18:50
ale czy w tej Psycho-somie przyjmują też na NFZ?
nie stać mnie na płacenie 60 zł za jedną wizytę.......
sam chodzę do dr Ufniarz do Luxmedu, i jak na razie leczy mnie anafranilem...........
Nadzieja? Jeszcze ją mam:-)

przez jaaa 15 kwi 2008, 18:56
40 zl sie placi u psychiatry ale czesto tez nie bierze
Dr.Kozak przyjmuj ena NFZ na Abramowickiej
poczytaj w google

przez dina 16 kwi 2008, 14:50
Psychosoma jest poradnią prywatną, umowy z NFZ nie ma.

Kozak jest na abramowicach od wtorku do piątku od ok 9 do ok13stej. We wtorki nie polecam, bo nie ma czasu. Zresztą poczytaj sobie na forum, do Kozaka bezwzględnie warto.

dr Kopacz tez jest dobrym psychiatrą, też na abramowicach albo na Orlej 10.

ciekawe jest,, że w Lublinie więcej jest dobrych psychiatrów a trudno znaleźć dobrego psychoterapeutę...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:52 pm ]
sama nie jestem do swojej przekonana :( kilka spotkań na razie oby sie zmieniło..

Sortuj wg