[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

mój psychiatra

przez dina 09 lis 2007, 22:02
Mój psychiatra dr Gustaw Kozak jest: niesamowity, niezrównany, nieprzeciętny, wyjątkowy, genialny... :mrgreen: :D

To są określenia z komentarzy internautów..... i podpisuje się pod nimi obiema rękami.
Serdecznie polecam.

A jeśli chodzi o psychoterapeutę to się wybieram do jednej pani w najbliższym czasie to może postaram się napisać... jak było :mrgreen:

Chętnie założę fanclub Gustawa :mrgreen: ;) jest ktoś chętny? ;)

Terapia behawioralno poznawcza w Lublinie

przez Baniak79 14 lis 2007, 21:56
Cześć

Psycholog, z którym się spotykam, polecił mi terapie poznawczo behawioralną. Czy ktos mógłby polecic mi jakiegoś godnego zaufania lekarza z Lublina. Interesują mnie raczej oferty prywatne.

Z góry dziękuję

Pozdrawiam
gdyby wszystkie słowa
objąć jednym słowem
chciałbym być tym
który to słowo powie
powie i spełni
palące pragnienie
wyśpiewać ciszę
wysłowić milczenie

.

przez dina 20 lis 2007, 23:01
nevermind
Ostatnio edytowano 30 kwi 2008, 18:13 przez dina, łącznie edytowano 2 razy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kasss 04 gru 2007, 21:17
Witam,poszukuje psychologa dla kolegi,czy sa jacyś dobrzy państwowi psycholodzy za których nie trzeba płacić??jesli tak to czy trzeba miec skierowanie od lekarza rodzinnego no i czy jest jakis sposób na zmuszenie kogoś do leczenia??.Z góry dziękuje za odpowiedźi,pozdrawiam

Psychoterapęuta -Lublin

przez Think_Er 13 gru 2007, 13:29
hej
czy znacie jakiegoś psychoterapeutę z Lublina który przyjmuje na Fundusz (za darmo)?????????

bardzo prosiłbym o jakieś namiary
z góry dzięki
Nadzieja? Jeszcze ją mam:-)

przez jaaa 13 gru 2007, 13:34
z tego co wiem na langiewicza przyjmuje Jolanta Lenczewska

przez dina 13 gru 2007, 22:10
Zmusić to raczej chyba nikogo nie można :-|
Trzeba mieć skierowanie od rodzinnego. Można też od psychiatry - ale to nie wszędzie - np w sanitasie nie chcą takiego.

przez pierm77 14 gru 2007, 10:38
kasss napisał(a):Witam,poszukuje psychologa dla kolegi,czy sa jacyś dobrzy państwowi psycholodzy za których nie trzeba płacić??

zdarzaja sie rowniez fascynaci finasowani z podatkow twoich rodzicow ktorzy swoja prace traktuja inaczej niz tylko robienie kasy na chorych. Przeszukaj dzial oferty

kasss napisał(a): jesli tak to czy trzeba miec skierowanie od lekarza rodzinnego

nie nie trzeba.

kasss napisał(a):czy jest jakis sposób na zmuszenie kogoś do leczenia??

tylko w sytlacjach wyjatkowych,po stwierdeniu choroby psychicznej uniemozliwiajacej podejmowanie decyzji przez chorego lub w przypadku gdy jego stan zdrowia moze byc zagrozeniem dla otoczenia
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez dina 14 gru 2007, 15:11
jak nie trzeba :?:
Nie wiem gdzie nie trzeba, ale przynajmniej w przychodni akademickiej i w sanitasie trzeba.
Mi też się kiedyś wydawało to absurdalne i że nie trzeba. Ale sama szukałam i skierowanie do psychologa jet potrzebne, natomiast (o absurdzie) do psychiatry nie.

przez jaaa 14 gru 2007, 15:35
wydaje mi sie ze to jest tym spowodowane ze jest bardzo duzo chetnych do psychologow i terapeutow stad musi byc skierowanie by chodzili ci co naprawde potrzebuja juz tego

przez pierm77 14 gru 2007, 16:57
dina napisał(a):jak nie trzeba :?:
Nie wiem gdzie nie trzeba, ale przynajmniej w przychodni akademickiej i w sanitasie trzeba.
Mi też się kiedyś wydawało to absurdalne i że nie trzeba. Ale sama szukałam i skierowanie do psychologa jet potrzebne, natomiast (o absurdzie) do psychiatry nie.

nie ma takiego wymogu prawnego
A jak jakas klinika tworzy "radosne prawo" zwane regulaminem (regulaminy sa wszedzie na drzwiach WC tez) a tobie koniecnie zalerzy zeby to akurat byla ta klinika gdy np. pracuje tam specjalista o ktorym slyszalac ze jest swietny, to poprostu umow sie w niej do psychiatry ktory jak bedie potrzeba skieruje Cie do psychologa.
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez Arni 25 gru 2007, 23:21
Witam, poszukuje prywatnego psychologa z Lublina, możecie polecić jakiegoś ?
(prosiłbym z jakąś krótką opinią i kontaktem).

przez Zmorek 30 gru 2007, 22:27
Hej!
I ja szukam dobrego psychoterapeuty w Lublinie, sprawdzonego, koniecznie faceta. Cena nie gra roli.
Polećcie kogoś, proszę:)
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez gonso 12 sty 2008, 17:42
Polecam lekarza psychiatrę - dr Jerzego Wieczorka - przyjmuje w MEDICA przychodni specjalistycznej NZOZ.
gonso

Sortuj wg