[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Trudny przypadek (naprawdę:( )

przez dirisha 16 maja 2007, 20:56
Witajcie,
Szukam w Lublinie dobrego specjalisty dla Przyjaciela, który bardzo potrzebuje pomocy. Jego problemy trwają dość długo a zranienia są niestety głębokie. Czy znacie kogoś godnego polecenia? Wiem, że psycholodzy (bo raczej od psychologa chyba należałoby zacząć) specjalizują się w konkretnych "działkach". Tu potrzebna jest kompleksowa pomoc od zranień w rodzinie po alkoholizm. Nie chcę szukać na chybił trafił bo to może Go zniechęcić, a nie jest to człowiek, który chodzi po lekarzach i szuka pomocy.
Z góry bardzo dziękuję

Lublin

przez dirisha 19 maja 2007, 15:05
Witajcie,
Szukam w Lublinie dobrego specjalisty dla Przyjaciela, który bardzo potrzebuje pomocy. Jego problemy trwają dość długo a zranienia są niestety głębokie. Czy znacie kogoś godnego polecenia? Wiem, że psycholodzy (bo raczej od psychologa chyba należałoby zacząć) specjalizują się w konkretnych "działkach". Tu potrzebna jest kompleksowa pomoc od zranień w rodzinie po alkoholizm. Nie chcę szukać na chybił trafił bo to może Go zniechęcić, a nie jest to człowiek, który chodzi po lekarzach i szuka pomocy.

Z góry bardzo dziękuję

przez BlueOrange 24 maja 2007, 20:48
może się dołączę do prośby, też szukam dobrego psychologa w Lublinie, raczej faceta, może ktoś z Was leczy/ł się u takiego z efektami?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wsufka 06 cze 2007, 11:47
Ja chodze na ulicy abramowickiej, jest osrodek terapeutyczny.
Trzeba pojsc i sie popytac, ktory terapeuta sie tym zajmuje.
Numer telefonu: 817442228

przez wsufka 06 cze 2007, 11:51
Ja chodze na ulicy abramowickiej, jest tam osrodek terapeutyczny.
Chodze juz prawie od roku. Tylko od razu mowie, ze to jest potwornie ciezka przeprawa przez nerwice i inne gowno. Nie nalezy sie spdziewac po pierwszej wizycie cudow, albo nawet po 10 wizycie.

Trzeba pojsc i sie popytac, ktory terapeuta sie tym zajmuje.
Numer telefonu: 817442228

przez dirisha 17 cze 2007, 15:54
dziękuję za odpowiedzi.
Poszukiwania w toku, ale przypadkiem znalazłam niezłą psycholożkę. Bardzo konkretna i skupiona na celu. Jako, że pracuje z młodzieżą nie ma "zadęcia", które mi osobiście bardzo przeszkadza. Nie jest niestety mężczyzną:P
Co do efektów... jest niezła. Nie przechodziłam jeszcze ustawiania, ale jej skupienie na dotarciu do problemu (a nie gadanie dla gadania i rozwlekanie terapii w nieskończoność) bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam

przez devon 11 paź 2007, 09:42
Jesteśmy w trakcie przeprowadzki, już za tydzień nowy dom i obawiam się o moją córkę. Ma 13 lat, jest bardzo zamknieta w sobie, ostatnio zauważyłam na jej przedramionach slady nacięć. Szukam dobrego terapeuty dziecięcego w lublinie, proszę o pomoc.

re re

przez dina 11 paź 2007, 20:13
Neuroticus a skąd ta diagnoza? ;)
Terapeuty dobrego nie znam, oprócz mojej ter. która wyjechała na rok z Lublina.

Dziś byłam pierwszy raz w życiu u psychiatry a piszę dlatego bo jak na razie było bardzo miło, lekarz ma poczucie humoru i na razie dostałam skierowanie na eeg (choruję na jeszcze coś innego ;) Byłam u pana dr. Kozaka w klinice nerwic. Koleżanka i jeszcze mój znajomy mi go polecali wcześniej. Przyjął mnie bez żadnych formalności jak na razie. Nawet się nie rejestrowałam. Po prostu przyszłam na Abramowicką i spytałam i byłam na wizycie :mrgreen:

Byłam u niego drugi raz i już go uwielbiam. Czułam się po samej rozmowie z nim dużo lepiej. Jest bardzo konkretny i zainteresowany pacjentem :D
Ostatnio edytowano 25 paź 2007, 17:31 przez dina, łącznie edytowano 1 raz

przez jaaa 22 paź 2007, 22:28
moze ktos polecic dobrego psychoteraupeute albo pania ktora bedzie zaangazowana w sprawy pacjetna?
bylam o jednej psycholog w Psychosomie i sie odechcialo mi wiecej takich pan ...

chodzi o nerwice -BARDZO PROSZE o namiary na kogos sprawdzownego obojetne czy to prywatnie czy panstwowo byle skutecznie :!:

przez jaaa 22 paź 2007, 22:41
dirisha napisał(a):dziękuję za odpowiedzi.
Poszukiwania w toku, ale przypadkiem znalazłam niezłą psycholożkę. Bardzo konkretna i skupiona na celu. Jako, że pracuje z młodzieżą nie ma "zadęcia", które mi osobiście bardzo przeszkadza. Nie jest niestety mężczyzną:P
Co do efektów... jest niezła. Nie przechodziłam jeszcze ustawiania, ale jej skupienie na dotarciu do problemu (a nie gadanie dla gadania i rozwlekanie terapii w nieskończoność) bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam

a mozesz podac namiary na ta dobra psycholozke?

przez dina 23 paź 2007, 15:23
Zapytam dziś mojego znajomego, czy zna taką osobę.. bo on trochę zna to środowisko :mrgreen:

przez jaaa 23 paź 2007, 21:04
bede Ci bardzo wdzieczna ,ale zeby ta osoba byla serio dobra - prawie ze cudotworoca leczacy dusze ;)

przez dina 23 paź 2007, 22:05
napisałam Ci prywatną wiadomość :mrgreen:

przez jaaa 23 paź 2007, 22:33
dzieki juz ja mam:)

Sortuj wg