[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[LUBLIN]

przez kielbasa82 01 wrz 2014, 08:35
Jest poszukaj w WOTUW na Abramowickiej i Osrodku Leczenia Uzaleznień na Karlowicza,sa tez inne placówki.

[LUBLIN]

przez everlong 29 wrz 2014, 03:13
Na razie chodze do Sokołowskiej na Langiewicza. Na poczatek mnie zaskoczyla pozytywnie - zdrowe, realistyczne podejscie, dowiedzialam sie ze zle mi dobrano leki. Mialam dwa spotkania na razie, zobaczymy jak bedzie dalej. Pierwsze: rozmowa, zagadalysmy sie a nastepna pacjentka miala juz byc :lol: bardzo slucha i cos tam wtraci od siebie, na spokojnie wszystko. Klimatyczny gabinecik :) Nie wiem czy mnie czasem nie zechce hospitalizowac. Drugie: test diagnostyczny.

-- 01 paź 2014, 12:01 --

Trzecie spotkanie: porozmawiala ze mna troche, nawet wieksze troche, i na koniec pokazala mi kawalek wynikow, reszte omawiamy na nast. spotkaniu. Nadal nie stawia diagnozy, mysle ze potrzebuje wiecej czasu zeby na mnie popatrzec.

-- 01 paź 2014, 12:02 --

Mialam robiony WISKAD http://www.zdrowie.med.pl/psychologia/b ... socki.html
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

[LUBLIN]

przez sierzant 08 paź 2014, 23:38
Witam,
również jak paru poprzedników/czek poszukiwałem dr Grzegorza Kopacza, ale sprawa jest dość dziwna.
Na Głuskiej już nie pracuje. Na Orlej 10 - Pani twierdzi, że to zbieżność nazwisk. Czy ktoś wie co się stało?
Nie interesują mnie prywatne sprawy innych, ale jako przyszły pacjent (jak się uda) wolałbym wiedzieć o co chodzi.

Jedyne co znalazłem, to Lekarze - Psychiatrzy, Piękna 25, Lubartów (streetview), telefon jest gdzieś w sieci.

Przyjmuje tam również dr Marek Bednarski - znam, polecam swoją drogą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[LUBLIN]

przez qqq89 09 paź 2014, 14:17
sierzant napisał(a):Witam,
również jak paru poprzedników/czek poszukiwałem dr Grzegorza Kopacza, ale sprawa jest dość dziwna.
Na Głuskiej już nie pracuje. Na Orlej 10 - Pani twierdzi, że to zbieżność nazwisk. Czy ktoś wie co się stało?
Nie interesują mnie prywatne sprawy innych, ale jako przyszły pacjent (jak się uda) wolałbym wiedzieć o co chodzi.

Jedyne co znalazłem, to Lekarze - Psychiatrzy, Piękna 25, Lubartów (streetview), telefon jest gdzieś w sieci.

Przyjmuje tam również dr Marek Bednarski - znam, polecam swoją drogą.

Dr przyjmuje prywatnie na Orlej, ale z tego, co wiem nie ma go jakoś do końca października.

[LUBLIN]

przez sierzant 10 paź 2014, 13:40
Dziękuję za informację, właśnie udało mi się w międzyczasie ustalić, że jednak Orla jest prawidłowa.

[LUBLIN]

przez Bipolarny 10 paź 2014, 23:30
Polecam profesora Czernikiewicza kierownika kliniki na Głuska.Dużo czasu nie potrzebuję żeby prawidłowo zdiagnozować nawet ciężką i podobną do innych chorób Chad.Krótki czas wizyty ale trafne leki,szybko tanio i konkretnie.Mam porównanie do swojej byłej lekarki świetna osoba,miła,wrażliwa,u której byłem 2x częściej i po 45 min czasem a i tak nie potrafiła postawić diagnozy po moim szerokim wyjaśnianiu dłuższej rozmowie dokładnej.Owszem rozumiała współczuła starannie dobierała leki ale nie było to skuteczne i nie postawiła żadnej diagnozy.Chodziłem do obydwu prywatnie i cene ta sama.Gdyby ktoś potrzebował adresu zamieszczam poniżej.Nie wiem czy można tak podawać dane ale w internecie są dostępne więc chyba nic złego :).Ale serio polecam b.dobry psychiatra.Wiedza i fachowość pełna profeska :)

Czernikiewicz Andrzej, prof. dr hab. n. med. spec. psychiatra
Adres: Kazimierza Tetmajera-Przerwy 11, Lublin
Telefon:81 746 86 59
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Lamotrygina 150mg
obserwowany

Psychiatra na nfz w Lublinie

przez megwal8 12 sty 2015, 10:55
Błagam Was, poleccie mi jakiegoś psychiatre z Lublina , koniecznie na NFZ, ponieważ nie mam pieniędzy a bardzo potrzebuje pomocy. Najlepiej kobietę i najlepiej z jakiejś mniejszej poradnii a nie przy szpitalu, ale wiadomo niekoniecznie, ważne aby był ktoś na nfz i nie czekało się miesiącami od jednej do drugiej wizyty. Bardzo Was proszę !

[LUBLIN]

przez szakaron 14 sty 2015, 05:12
Polecam Ci dr Jaślon. Przyjmuje w Poradni Zdrowia Psychicznego na Odlewniczej 3 - kontakt znajdziesz w Internecie. Krótki czas oczekiwania, jako pierwsza rozpoznała u mnie zaburzenia osobowości i skierowała na psychoterapię. Polecam :).
F60 F19 F32
Andepin (Fluoksetyna) 20mg
Trittico 50mg

[LUBLIN]

przez Petek 25 lut 2015, 23:22
Był ktoś u Dr Tomery na Langiewicza ?
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

[LUBLIN]

przez wielbłądzica 26 lut 2015, 02:43
Starsza lekarz, podobno dobra. Nie złapałam z nią kontaktu, dla mnie trochę za bardzo narzucała swoją wolę.

[LUBLIN]

przez Petek 26 lut 2015, 04:13
wielbłądzica napisał(a):Starsza lekarz, podobno dobra. Nie złapałam z nią kontaktu, dla mnie trochę za bardzo narzucała swoją wolę.

Włąsnie nie wiem co myśleć . Dosłownie byłem u niej 10 minut powiedziałem ,że mam depresje już kilka lat ale to nie jest że depresje wdzień w dzień . I Nagle powiedziała , że jest to depresje psychotyczna i skierowanie na odział dzienny i dowiedzenia tyle było .

[LUBLIN]

przez wielbłądzica 26 lut 2015, 23:35
Jeśli czujesz się bardzo źle, to może warto tam iść.

[LUBLIN]

przez megwal8 04 mar 2015, 17:54
Witam serdecznie. Potrzebuje domrego psychiatry .Bylam na juranda ale nie bardzo mi podpasowalo..polecacie viamed czy sanitas ? koniecznie kobieta

[LUBLIN]

przez Petek 04 mar 2015, 18:52
Pisz w dziale Lublin . Ja byłem na abramowickiej .

Sortuj wg