[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Lublin

przez marilyn89 15 lut 2011, 19:46
A w tej przychodni akademickiej na Langiewicza, to jaki psychiatra przyjmuje? Zbieram się i zbieram, w końcu trzeba pójść.
marilyn89

Lublin

przez zalamka87 19 lut 2011, 15:22
mam pytanie do osób które chodziły do Gustawa Kozaka na Kolorowej... czy zapisuje się do niego na godzinę konkretną czy sie przyłazi i czeka, zajmuje kolejkę itd? ja tam nie chodziłam a chciałam go komuś polecić
a propos zaburzeń odżywiania to właśnie Kozak sie specjalizuje w tym o ile się nie mylę

Lublin

przez xxxp 06 mar 2011, 10:35
Witam,
jeśli chodzi o dobrą psychoterapię dla dorosłych na fundusz to polecam PZP Viamed na Leonarda 12 , tel 508 117 896.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

1-15 kwietnia Akcja NIEBOLESNY SEKS? W LUBLINIE

przez kobietabezbolu 31 mar 2011, 13:24
W dniach 1-15 kwietnia 2011 roku planowana jest akcja medialno-edukacyjno-terapeutyczna: NIEBOLESNY SEKS?. Ważną częścią projektu jest, aby wiedza o dyspareunii, przewlekłym bólu miednicy oraz działalności Fundacji mogła być przekazana w lubelskim radiu i telewizji, ponieważ działania Fundacji dotyczą Lublina i okolic. Informacja o konsultacjach terapeutycznych będzie zamieszczona na bilbordach, zostanie uruchomiona darmowa infolinia. Konsultacje kobiet szukających pomocy będą się odbywać bezpłatnie. Znaczną część pacjentek z bólem udaje się wyleczyć na drodze konsultacji ginekologicznych. Pozostałe kobiety zostaną objęte opieką zespołu psycholog - fizykoterapeuta - anestezjolog w grupie wsparcia w Fundacji. Zapraszamy na stronę fUNDACJI http://www.kobietabezbolu.pl
Wszystkie cierpiące osoby serdecznie zapraszamy.

przez Badziak 12 kwi 2011, 03:18
Szkoda, że nie trwa to dłużej. :( Chętnie bym wpadła.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez kobietabezbolu 12 kwi 2011, 19:55
Witam serdecznie
Z powodu dużego zainteresowania Nasza Akcja zostanie przedłużona do 22 kwietnia.

Zapraszamy

POMOC

przez rafal coach 25 maja 2011, 16:51
Witaj,

Jestem trenerem nlp jednocześnie zajmuje się coachingiem. Cel który sobie wyznaczyłem to praca z ludżmi, ciągły permanetny rozwój siebie jak również uśwadamianie otoczenie że można żyć lepiej:-) Po przerobieniu i doświadczeniu na sobie tego co nazywamy głęboką nerwica, depresją wiem co to znaczy dzień w dzień przeżywać to samo bez perspektywy uwolniemia się od tego przytłaczającego stanu. Jednak jak by to było gdybyś budził/ła się wolna emocjonalnie ze szczerym uśmiechem na twarzy i myślami, które ci podpowiadają ŻYCIE JEST PIĘKNE :blabla: . Zasady proste- spotkanie coachingowe twarzą w twarz- miejsce lublin. Osoby zainteresowane coachingiem proszę o kontak: rafall.zajko@gmail.com. Przyjemnie spędzony czas w polączeniu z potężnymi technologiami, umożliwi zrozumieć iż za kolejnym zakrętem życiowym jest coś o wiele bardziej wartościowe niz smutek i rozpacz:-) POzdrawiam i do zobaczenia:-)

POMOC

przez Miniu_25 25 maja 2011, 17:04
To może mieć jakiś sens, jak się wogóle czuje te pozytywne uczucia, a ja ich nie czuje, i nie mam chęci do niczego.

POMOC

przez rafal coach 25 maja 2011, 17:15
Pytasz się mnie jak masz odczuwać pozytywne uczucia to tak jak byś się zapytał jak upiec chleb a ja bym dał ci przepis( mała róznica polega na tym że mi może według mojego przepisu wyjść ten chleb inaczej niż tobie).

-- 25 maja 2011, 17:17 --

NIe masz chęci do niczego? oj zastanówmy się:

-jak chce ci się spać to nie masz chęci do tego?
- jak goni cię na kibel to nie masz chęci się wypróżnić?
- jak jesteś cholernie głodny to nie masz chęci zjeśc posiłku?

Widzisz już teraz zauważasz że jest troszkę inaczej niż ci się wydawało:-)

POMOC

przez Miniu_25 25 maja 2011, 17:27
No do tego chęci mam, ale nie chodzi mi o czysto fizjologiczne potrzeby, bo do nich nie są potrzebne chęci, bo jest to coś co muszę robić żeby żyć. A jeśli o spanie chodzi to bardzo długo miałem ciężką bezsenność, to z tym było ciężko dość długo. Na szczęście ze snem od kilku dni mam dość dobrze.
Chodzi mi bardziej o jakieś zainteresowania, czy różne inne zajęcia, które przed depresją chciało mi się robić. Wogóle wtedy do niczego nie musiałem się zmuszać, a teraz niemal bez przerwy.
Gdyby to nie była depresja, że coś mi się pomieszało w głowie i nie odczuwam wszystkiego jak dawniej, to bym sobie z nią na pewno szybko poradził, ale tak nie jest. Nie mogę odzyskać tych emocji, co dawniej nadawały sens mojemu życiu.

psycholog Lublin, inne formy terapii

przez Pustocień 14 cze 2011, 20:31
moja psycholog wyjeżdża na 3 miesiące i nie będę mógł uczestniczyć w terapii.

znacie może jakiegoś dobrego psychologa w Lublinie?

czy warto w ogóle zaczynać terapię na okres 3 miesięcy?

a może są jakieś inne formy leczenia depresji i nerwicy w tym mieście?

przez *Monika* 14 cze 2011, 21:10
Pustocień, Zostawia Cię na 3 miesiące nie dając wskazówek?
Mogłeś ją zapytać co teraz z Tobą.
Nie wiem czy warto.
A jak przyjedzie to co? Będziesz kontynuował dalej u niej sesje terapeutyczne?
Obrazek
Główny Moderator

przez Pustocień 15 cze 2011, 12:42
Monika1974 napisał(a):Pustocień, Zostawia Cię na 3 miesiące nie dając wskazówek?
Mogłeś ją zapytać co teraz z Tobą.
Nie wiem czy warto.
A jak przyjedzie to co? Będziesz kontynuował dalej u niej sesje terapeutyczne?

To już jej drugi wyjazd podczas tej terapii. Poprzednio jednak brałem więcej antydepresantów więc nastrój był lepszy(podczas tej przerwy), no i miałem staż.

zasadniczo jestem zadowolony z jej pracy, choć jest bardzo wymagająca i często nie rozmawiamy o tym co poprzednio sobie zaplanowaliśmy.

porusza jednak problemy istotne i mnie dopinguje np. pyta kiedy zamierzam szukać pracy. mówię: że w tym tygodniu. na to ona: a w jaki dzień zadzwonisz w tej sprawie lub przejrzysz ogłoszenia? itp.

Gabinet Psychologiczny Agnieszka Balicka Psycholog Lublin

przez maga19 21 cze 2011, 21:46
Zapraszam osoby, które potrzebują zmiany, rozwoju i wsparcia w życiu osobistym bądź zawodowym.
Być może czujesz się zmęczony swoim obecnym życiem, odczuwasz lęk, przygnębienie, brak chęci do działania, masz trudności w relacjach z ludźmi i chcesz to zmienić.
Dobrze trafiłeś.

Perłowa 4, 604 507 386

Sortuj wg