[LUBLIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Lublin

przez czekoladka 01 maja 2010, 20:38
Witam!! Bardzo prosze o porade -slyszeliscie moze o p.krystynie Kotowej albo p.Dorocie Pyrgies?jesli znacie innych wartych polecenia psychoterapetow w Lublinie to tez napiszcie nazwiska i wrazenia:-
)slyszalam bardzo dobre opinie o p.Kotowej ale wiem ze jest bardzo religijna i boje sie ze w trakcie terapii bedzie wiele odnosnikow do kosciola i wiary... a ja rzadko chodze na msze

przez dina 02 maja 2010, 00:51
Polecam z czystym sercem p. Krystynę Kotową! Jestem po terapii u niej.
A tym, że jest religijna to się nie przejmuj, ona nie zaczepia tematu wiary i nie pyta o to. Mówi o tym TYLKO wtedy kiedy pacjent sam wyraża taką potrzebę.

przez zalamka87 02 maja 2010, 10:28
słyszałam, że Pyrgies to spoko babka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dina 02 maja 2010, 14:53
polecam też bardzo konkretnego i dobrego psychoterapeutę faceta: (jego też trochę znam) o. Jurgena - tu macie info z numerem telefonu: http://www.kuria.lublin.pl/www/O%C5%9Br ... apii_INIGO

Tak naprawdę przy takich dobrych terapeutach o Kotowa i Jurgen nie ma się co przejmować, że ktoś tam jest religijny czy jest duchownym, bo oni potrafią pracować z różnymi pacjentami :) i przecież też nie musicie iść od razu na terapię, tylko spotkać się np tylko raz. Myślę, że przynajmniej tu macie pewność, że nie traficie na karierowiczów, którzy zajmują się wyłudzaniem pieniędzy.
Poza tym tak naprawdę to najważniejsza w leczeniu nerwic itp - jest praca własna, no ale najlepiej z lekkim wsparciem specjalisty :)

przez zalamka87 12 maja 2010, 20:51
polecam bardzo panią Martę Wiercińską, mądra kobieta z klasą i nie owija w bawełnę jest szczera i konkretna a przy tym wyluzowana

Oddział leczenia zaburzeń nerwicowych

przez karmen79 13 maja 2010, 22:37
Witam

Mam skierowanie do Oddziału leczenia zaburzeń nerwicowych w Lublinie , które mieści się przy ul.Abramowickiej 2(podobno kiedyś ten oddział mieścił się przy ul.Głuskiej 1)

Czy ktoś z Was przebywał na tym oddziale i może coś opowiedzieć o takim pobycie???
Dzięki
:yeah:
Ostatnio edytowano 14 maja 2010, 17:14 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do 'ofert'

przez EweLewele 21 maja 2010, 14:22
Ja również poszukuję dobrego psychoterapeuty :) Może ktoś jeszcze słyszał coś o p. Dorocie Pyrgies?
O p. Marcie Wiercinskiej czytałam wiele dobrych opinii, niestety nie moge sobie pozwolić na płacenie 120-140 zł za wizytę :(
A może ktoś zetknął się z jeszcze innym psychoterapeuta, ktorego mogłby polecić? (poza p. Kotową i p. Wiercińską?)
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

przez zalamka87 22 maja 2010, 09:16
Wiercińska bierze 100zł przynajmniej ode mnie, słyszałam że Pyrgies jest fajną kobietą, ciepłą i serdeczną o innych nie wiem

przez EweLewele 22 maja 2010, 17:09
Dziekuje :) chyba pozostaje sie po prostu spotkac z ktoras z tych pan..

przez jo_lusia 11 cze 2010, 21:32
Polecam terapeutkę p. Dorotę Droździel, przyjmuje teraz na Zielonej (w tym samym ośrodku co polecana tutaj p. Krystyna Kotowa), kontakt do niej można bez trudu znaleźć w necie. Właśnie zaczęłam kończyć ponadroczną terapię i stwierdzam, że miałam szczęście, że do niej trafiłam. Choć kilkakrotnie było trudno. P. Dorota jest cholernie uczciwa i naprawdę dąży do tego, żeby pacjent stanął na nogi, a nie uzależnił się od terapeuty. Terapia jest płatna, ale to z pewnością są najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu :smile:
Acha, jeszcze jedno: choć to ośrodek katolicki, jest naprawdę dla każdego.

przez złość 29 cze 2010, 23:11
kiedyś przeszłam psychoterapię u dr Tyneckiej, tylko niestety nie wiem czy jeszcze i ewentualnie gdzie przyjmuje w Lublinie. pracowała na oddziale nerwic w Abramowicach
<Władza nad samym sobą daje siłę, nie nad innymi!>

przez dina 03 lip 2010, 15:42
Kolejna sprawdzona psychoterapeutka - Agnieszka Ćwierz, przyjmuje na Orlej.

przez czekoladka 17 wrz 2010, 12:24
Czy mogłby ktos podać numer telefonu do Pani Agnieszki Cwierz bo nie moge znależć w internecie? Ile kosztujue wizyta? Z góry dziekuje za odpowiedź:-)

przez ernest 08 paź 2010, 13:33
Witam wszystkich! Jako osoba nowa na forum chciałbym uzyskać pomocy od osób bardziej doświadczonych w kwestiach terapii psychologicznych. Poszukuję dobrego, ale niekoniecznie bardzo drogiego psychologa. Nigdy nie byłem na takiej wizycie, nie wiem zupełnie jak wygląda taka forma pomocy, można nawet powiedzieć, że trochę boję się przed pierwszą wizytą. Mam pewien problem ze sobą, z którym starałem sobie poradzić sam, ale widocznie bez pomocy fachowca nie jestem w stanie tego zrobić. Interesuje mnie raczej prywatna wizyta w miłej, spokojnej i bezstresowej atmosferze. Czy możecie polecić mi kogoś odpowiedniego?

Sortuj wg