PROGRAMY TELEWIZYJNE-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

PROGRAMY TELEWIZYJNE-WĄTEK ZBIORCZY.

przez Anna-P. 17 mar 2008, 18:15
Szukam chętnych do udziału w programie Miasto Kobiet w TVN Style. Poszukuję osób, które były wychowywane przez toksycznych rodziców (nadopiekuńczych, alkoholików, nadmiernie kontrolujących, takich, którym rodzice podcięli w jakiś sposób skrzydła). Szczegóły tel. 0 607 172 272 lub mailem. Pozdrawiam, Ania - redakcja programu Miasto Kobiet, TVN Style.

przez depresyjny86 19 mar 2008, 02:23
hahahhah jużwidze siebie w programie telewizyjnym...ja coś mówie a setka ludzi na mnie się gapi i śmieje 8) :lol: .......... i jeszcze wszyscy z normalnym dla wiekszości ludzi nie mających problemów psychicznych o mnie jednym myśleniem-"on jest świrem,nie nadaje sie do niczego,ale ten facet jest śmieszny.....nie dziwie sie że Jego matka go kontroluje.....to wstyd mieć takiego syna jak on ".....ale wiecie co?wstalbym wtedy i wyszedl z programu,ze studia a przy wyjściu pokazał bym im wszystkim którzy tak myślą środkowy palec.
:)

przez Pstryk 19 mar 2008, 11:05
:shock: Darek, Ty to masz fantazję - to nie było śmieszne :?
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 19 mar 2008, 18:00
wiem.........ponioslo mnie wczoraj :( :( :(

przez shadow_no 19 mar 2008, 23:29
Ja z Martą byłem w 'Rozmowach w toku' i 'Grunt to zdrowie' poświęconych nerwicom itp. i nie uwazam, że większość ludzi się z nas śmiała. Wręcz przeciwnie, po emisji programów spotkałem się z serdecznymi opiniami.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Program o bezsenności ... Zaproszenie

przez moskwana 15 paź 2009, 16:45
Witam,

Jestem dziennikarką prcuję w znanym talk show. Przygotowuje obecnie program o osobach, które chorują na bezsenność przewlekłą. Chcielibyśmy porozmawiać w programie o tym jakie są przyczyny bezsenności, jak się ją leczy w jaki sposób wpływa na życie osobiste i zawodowe, o reakcjach społeczeństwa. Jeżeli mogłabym liczyć na niezobowiązującą rozmowę byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie numeru telefonu na mój adres m.terlecka@tvn.pl w celu ułatwienia kontaktu. Program nagrywany będzie w Krakwie dnia 28 lub 29 października. Oczywiście zwracamy wszystkie koszty podróży, jeżeli istnieje konieczność zapewniamy hotel oraz przewidujemy skromną rekompensatę za poświęcony nam czas. Istnieje możliwość wystąpienia anonimowo.

Serdecznie pozdrawiam

Maria
Ostatnio edytowano 15 paź 2009, 21:54 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Temat przeniesiony do działu Oferty

Program o bezsenności... Zaproszenie

przez moskwana 16 paź 2009, 14:13
Witam

Jestem dziennikarką prcuję w znanym talk show. Przygotowuje obecnie program o osobach, które chorują na bezsenność przewlekłą. Chcielibyśmy porozmawiać w programie o tym jakie są przyczyny bezsenności, jak się ją leczy w jaki sposób wpływa na życie osobiste i zawodowe, o reakcjach społeczeństwa. Jeżeli mogłabym liczyć na niezobowiązującą rozmowę byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie numeru telefonu na mój adres m.terlecka@tvn.pl w celu ułatwienia kontaktu. Program nagrywany będzie w Krakwie dnia 28 lub 29 października. Oczywiście zwracamy wszystkie koszty podróży, jeżeli istnieje konieczność zapewniamy hotel oraz przewidujemy skromną rekompensatę za poświęcony nam czas. Istnieje możliwość wystąpienia anonimowo.

Pozdrawiam Maria

jak przeprosić? - występ w tv

przez jolka22 01 wrz 2010, 18:34
Popularny program telewizyjny szuka osób, które chciałyby kogoś ze swoich bliskich przeprosić. Jeśli szukasz nietypowego i niebanalnego sposobu na przeprosiny proszę o kontakt. Adres mailowy: cruise@autograf.pl
Ostatnio edytowano 01 wrz 2010, 19:10 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do 'ofert' oraz zmieniono nazwę tematu.

Nadopiekuńczy rodzice

przez keats 29 kwi 2011, 15:28
Jestem dziennikarzem i realizuję program o nadopiekuńczych rodzicach.
Jeśli masz wrażenie, że Twoi rodzice mimo tego, że jesteś dorosły, cały czas roztaczają nad tobą parasol ochronny i cały czas ingerują w Twoje życie, nie pytając cię o zdanie i masz już tego serdecznie dość, napisz do nas na m.wawiorko@tvn.pl zostawiając swój numer telefonu, co przyśpieszy kontakt z naszej strony. Rozmowa jest niezobowiązująca.

agresja wśród kobiet - zgłoszenie do tv

przez program.miasto 27 wrz 2011, 11:16
Szanowni Państwo,Telewizja TVN Style, program „Miasto Kobiet” poszukuje odważnych i chętnych do dyskusji osób na temat agresywności wśród dziewczyn. Jeśli masz coś do powiedzenia w tym temacie, sama byłaś świadkiem bądź uczestnikiem to zgłoś się do nas.
czekam na kontakt pod adresem mailowym: karolina.mamiedow@gmail.com

Problemy z teściami, mężem, sytuacja patowa

przez rozmowy 27 wrz 2011, 21:49
Szanowni Państwo,Telewizja TVN Style, program „Miasto Kobiet” poszukuje odważnych i chętnych do dyskusji kobiet na temat swoich teściowych. Jeżeli masz z nią probelm to jesteś idealną kandydatką. Zgłoś się do nas, a będziesz miała możliwość porozmawiania z innymi kobietami, które mają ten sam problem. Może dowiesz się od nich ciekawych rad jak sobie poradzić z teściową.
napisz do nas na maila: karolina.mamiedow@gmail.com
Ostatnio edytowano 28 wrz 2011, 01:30 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu "problemy w związkach i rodzinie"

przez depresyjny86 27 wrz 2011, 21:52
Miasto kobiet- wkurza mnie ten program i jego prowadzące...Bo w końcu kobiety są tak specjalne,że trzeba o nich programy tworzyć...

przez kornelia_lilia 27 wrz 2011, 22:10
człowiek nerwica, no a co myślałeś?! :mrgreen:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez *Wiola* 28 wrz 2011, 00:09
człowiek nerwica, To po cholerę oglądasz? Jak sama nazwa mówi program jest o kobietach i dla kobiet. :evil:
Moderator

Sortuj wg