[BIELSKO-BIAŁA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[BIELSKO-BIAŁA]

przez Crystalia 04 cze 2006, 19:35
"Aloa" -leczenie nerwic ziołami, korzystał ktoś z tej oferty?

[ Dodano: Sob Cze 10, 2006 9:14 pm ]
Nikt nie korzystał :(
To może ktoś zna dobrego psychoterapeutę w Bielsku lub w Żywcu
Odwaga jest podążaniem w nieznane wbrew swoim obawom. Nie oznacza ona braku lęku.

BIELSKO BIAŁA- badanie

przez madgula 23 paź 2008, 09:42
Mam nietypową prośbę!!!!!! Mam 25 lat i na imię Magda i powoli wychodze z nerwicy a właściwie z zaburzeń lękowych. Jeżeli odwiedza to forum studentka psychologii i potrzebuje jakiejś osoby do przeprowadzenia badania tzn wywiadu udokumentowanego ( a właściwie przeprowadzenia psychoanalizy ) przy pomocy dyktafonu to jestem chętna. Jak ktoś chce się skontaktowac to proszę pisać na prv.

Re: Bielsko-Biała

przez Rozalka 03 lut 2009, 14:59
Polecam www.kropelkowo.pl i ekstrakty kwiatowe dr Bacha.
Dr Edward Bach, znakomity brytyjski lekarz, natchnienia szukał w przyrodzie, w tym, co całkowicie pozytywne - w kwiatach. Odnalazł 38 ekstraktów kwiatowych, pozyskiwanych metodami homeopatycznymi. Stosując je można pomóc sobie doraźnie lub pracować nad swoim charakterem, osobowością.
W ciemnościach waga słów jest podwójna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Bielsko-Biała

przez KrzysztofT 25 mar 2009, 16:35
Rozalka napisał(a):Polecam http://www.kropelkowo.pl i ekstrakty kwiatowe dr Bacha.
Dr Edward Bach, znakomity brytyjski lekarz, natchnienia szukał w przyrodzie, w tym, co całkowicie pozytywne - w kwiatach. Odnalazł 38 ekstraktów kwiatowych, pozyskiwanych metodami homeopatycznymi. Stosując je można pomóc sobie doraźnie lub pracować nad swoim charakterem, osobowością.

Stosowałem ekstrakty Dr Bacha i jedyne co mogę o nich powiedzieć, to to, że jest to zwykłe placebo. Nie leczy, nie pomaga, a kasa z portfela upływa. Taka hochsztaplerka naturalna i nic więcej. Szkoda czasu i kasy na takie głupoty. :!: :!: :!:

Grupa wsparcia - Bielsko - zaproszenie na spotkania

przez stowarzyszenie 06 lip 2011, 21:25
Nowo powstające Stowarzyszenie tworzy grupę wsparcia dla osób z nerwicą pod różnymi postaciami, które są po terapii i jeszcze niepewne, zostawione sobie, nie mają z kim porozmawiać, podzielić się swoimi problemami związanymi z objawami somatycznymi
Spotkania odbywałyby się na początku raz w tygodniu na terenie Bielska Białej. Uwaga: nie jest to terapia, lecz grupa wsparcia, gdzie będzie można się spotkać przy kawce i wymienić doświadczeniami między sobą, poznać nowych ludzi. Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenie na emaila:

stowarzyszenie.nerwica@wp.pl

Bielsko-Biała i okolice

Zapraszamy serdecznie i czekamy na zgłoszenia
na każdego maila odpowiem.

[Bielsko-Biała]

przez elwe07 10 lut 2012, 12:09
Szukam jakiegoś dobrego psychologa/psychoterapeuty na Śląsku który poprowadził by taką terapię.Najlepiej w okolicach Bielska Białej.Bardzo proszę o informację jeśli ktoś wie.
Gdy nadwrażliwość jest jak bilet w jedna stronę stąd...

[Bielsko-Biała]

przez sm@kosz 16 paź 2012, 18:37
chodzi głownie o terapie grupowa dla osób uzależnionych od alkoholu i środków psychoaktywnych.
Tylko i wyłącznie placówki, które oferują tryb wieczorowy/weekendowy zjazdów.
Bielsko-Biała, Czechowice, Tychy.

z góry dziękuje za odpowiedź.

[Bielsko-Biała]

przez Katka_ 03 sie 2013, 12:09
Hej, mam pytanie i mam nadzieję, że ktoś będzie mi w stanie pomóc. Wiecie może gdzie w Bielsku można pójść do psychologa na NFZ? Na wizyty prywatne mnie niestety nie stać, a pomocy chyba potrzebuję...

[Bielsko-Biała]

przez Dżejmson 22 sie 2013, 13:43
Jeśli ktoś z Bielska lub okolic szuka dobrego terapeuty, niech pisze do mnie PW - podam namiary (wizyty prywatne).
Dżejmson

Psycholog Integra

przez artemida 03 paź 2013, 17:44
Oferujemy mediacje rodzinne, coaching, szkolenia i terapie: indywidualną, grupową i małżeńską. Prowadzimy również warsztaty rozwoju psychologicznego - dla wszystkich którzy chcą się rozwijać i polepszać jakość swojego życia.

Opieramy się o psychologię systemów - funkcjonowanie człowieka w systemie rodzinnym, zawodowym czy społecznym jest dla nas ważne, ale uwzględniamy także potrzeby jednostki. Na tym opieramy się podczas terapii ale także podczas szkoleń.

Zapraszamy na naszą stronę http://psychologintegra.pl

[BIELSKO-BIAŁA]

przez piotrek45 03 lut 2014, 11:38
Dla osób ze Śląska i nie tylko mogę polecić Fundację Droga - http://fundacjadroga.pl - działa na kasę chorych. Po za tym mają ośrodek w okolicach Bielska Białej. Posiadają także serwis z wieloma praktycznymi informacjami na temat różnego rodzaju uzależnień i walki z nimi: http://nazdrowieproblemy.pl

Sortuj wg