[ŁÓDŹ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Łódź

przez Victorek 02 gru 2008, 23:19
Ja równiez pr4zed nim się otworzyłem bo potrafi stworzyć atmosfere zaufania, najlepsze jest tylko to że kiedy poznał moją historię to nie polecał psychoterapii tylko leki, tak więc wszystko zależy od przypadku.
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez Dzidzik 03 gru 2008, 18:35
Witam! Bardzo proszę o pomoc. Doradźcie mi dobrego psychiatrę bądź psychologa. Pisałam raz tutaj o swoich dolegliwościach. Mam silną nerwicę natręctw polegającą na obsesji pamięci, co charakteryzuje się chęcią zapamiętywania wszystkiego, co się wydarzyło w przeszłości do granic możliwości, chcę wszystko spisywać, a zarazem odrzuca mnie od tego, bo jak mam spisać coś jednego, zaraz przypomina mi się tysiąc innych rzeczy, które powinnam zapisać i tak tkwię w tym błędnym kole pełnym lęku i paniki. Poradźcie mi kogoś. Z tego, co widzę chwalicie doktora Stelmaszczyka oraz dr Warzochę. Doradźcie do kogo lepiej, abym się zwróciła.

---- EDIT ----

Przepraszam, moja przypadłość to nerwica lękowa.

przez ela55 26 gru 2008, 23:51
Mam chyba najnowsze wiadomości,bo sprzed tygodnia.Pan doktor T.Stelmaszczyk przyjmuje w przychodni Dermed na ul.Piotrkowskiej 48.Jest to niedaleko od dworca PKS Łódż Fabryczna.Jestem spoza Łodzi,dość daleko,bo potrzeba mi jechać prawie 3 godz.autobusem.Zadzwoniłam na numer podany na stronie http://www.dermed.com.pl/.Zamówilam wizytę,czekałam 2 tyg.Z dworca spacerkiem po ul.Narutowicza do Piotrkowskiej i od skrzyżowania jest całkiem blisko.Po przyjeżdzie należy w recepcji zapłacić 90zł,to była druga wizyta,po poprzedniej pół roku temu.Godzina wizyty się zgadza,nie trzeba czekać dodatkowo.Rozmowa trwa co najmniej godzinę.Lekarz z prawdziwego zdarzenia,fachowiec w swojej dziedzinie,poważnie i serdecznie traktujący człowieka.To zresztą tylko potwierdzenia poprzednich wypowiedzi.Polecam.
Bardzo to jest przykre,że nie ma w pobliżu takiego lekarza,a jest ich od groma,no i cóż z tego?Nawet leków ,przepisanych w szpitalu nie chcą bez kolejki dać na kontynuację,a o rozmowie nawet gadać się nie chce,to tylko odfajkowywanie wizyt,na które się czeka miesiąc a czasem i dłużej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 26 gru 2008, 23:59
No to jest nas więcej, mały fanclub dr Stelmaszczyka :)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez pwpwpw 02 mar 2009, 20:18
Po tym, co tu piszecie zastanawiam się nad wizytą u dr Stelmaszczyka. Prosze o informację jak wygląda leczenie u niego? Ile kosztuje wizyta? Wolałabym nie przyjmować leków tylko leczyć się psychoterapią. Proszę o informację albi tu, albo na maila aeau@interia.pl

przez mała01 03 mar 2009, 12:54
Hej!! Witam Was wszystkich! Mam pytanie, czy ktoś mógłby mnie nieco uspokoić? Mam wizytę jutro u dr Stelmaszczyka. Bardzo się boję. To jest moja pierwsza wizyta w ogóle. Czy dr wspomaga pytaniami, czy trzeba samemu prowadzić jakiś monolog. Mam bardzo niepoukładane myśli, zamęt w głowie, nie wiem, co mówić, nie wiem, czy mogę się otworzyć. Niektórzy bagatelizują problemy pacjentów, może też mnie potraktować mniej poważnie???? I dlaczego w zasadzie się tak boję tam iść? Co jest, że czuję się tak, jakbym na siłę doszukiwała się problemów? Powiedzcie, czy mam czego się obawiać????? Bo chyba zrezygnuję!!! :cry:Czy psychiatrzy mogą wypisywać zwolnienia lek. Czy przedstawiać w pracy takie zwolnienie czy lepiej tego unikać??

przez gloria 10 mar 2009, 21:03
Witam, tyle dobrego o dr Stelmaszczyku tu przeczytałam że zdecydowałam się na wizyte u niego. Proszę o informacje gdzie mogę go znaleść gdzie przyjmuje. Jeśli możecie to opiszcie jak wygląda taka wizyta, jakim człowiekiem jest dr Stelmaszczyk, jak powinnam sie przygotować do takiej wizyty? I czy długo się czeka na spotkanie z nim? Proszę o jak najwięcej informacji bo nie chciałabym być zaskoczona tym co tam mnie spotka. No to jeden z moich problemów, strach przed innymi, przed nieznanym, przed tym czego nie mogę kontrolować.

przez Kamelia 16 mar 2009, 11:23
Witam. Ponawiam pytanie przedmowczyni, jak mozna sie skontaktowac z doktorem Stelmaszczykiem? Na google wystepuje tylko jeden numer tel (633...), na ktory obecnie usiluje sie dodzwonic ale wlacza sie sekretarka z wiadomoscia : "linia abonencka uszkodzona" :(

przez gloria 20 mar 2009, 13:44
Hej czy Łodzianie tu już nie zaglądają?? Już zaczynam myśleć, że są takie kolejki do pana doktora i w obawie przed ich zwiększaniem nie dopuszczacie nowych pacjentów :) Mimo to ponawiam próbe dowiedzenia się czegokolwiek o dr Stelmaszczyku.
A jeśli nie ten lekarz to doradźcie gdzie mogę się zglosić o pomoc. Nie wiem właściwie co mi dolega. Chciałabym porozmawiać z kimś kto mnie zdiagnozuje. Być może to tylko nieporadność życiowa a nie poważna choroba ale jeśli jest cień szansy że można z tego wyjść to muszę spróbować.

przez evelina 20 mar 2009, 16:45
polecam dr LIBERA
evelina

przez kawika 15 maja 2009, 12:17
Witajcie, a ja polecam psychologa Dorotę Kopias z Centrum Psychoterapii Psychiatrii i Rozwoju Osobowości. W mojej ocenie jest bardzo kompetentnym fachowcem przy tym taktowna, delikatna i profesjonalna. Bardzo mi pomogła w moich problemach (a było tego trochę). Przy tym uczciwa - nie namawia na dalsze wizyty jeśli nie widzi takiej potrzeby, a to w dzisiejszych czasach nie często się zdarza. Namiary znalazłam na stronie http://www.terapia-uzaleznien.pl

przez pinki32 27 maja 2009, 09:36
MOCca napisał(a):No to jest nas więcej, mały fanclub dr Stelmaszczyka :)

Ja się u niego leczyłam i nie umiał mi pomóc a mam tylko zwykłą nerwicę.
Jako psychiatra może być ale dla mnie nie jest dobrym psychologiem.
To, że jest miły i słucha nic dla mnie nie znaczy.
Teraz leczę się gdzie indziej i w rok pod okiem super psychologa zrobiłam ogromne postępy.

dobry psycholog łódź

przez nana 24 cze 2009, 13:04
Witam
Czy moglibyście polecić mi jakiegoś dobrego specjaliste w łodzi, który miałby duże doświadczenie z nerwicą i wszelakimi lekami?
z góry dziękuje za odpowiedź
pozdrawiam

przez Belt 19 lip 2009, 13:41
Czy ktos chodzi do dr Anny Szeffer - Nowakowskiej i moglby mi odpowiedziec na pare pytan ? Ewentualnie jakis kontakt do niej czy cos. Pozdrawiam.
Belt

Sortuj wg