[ŁÓDŹ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

poszukuję dobrego psychiatry w łodzi..

przez karolinastr 24 paź 2008, 02:18
hej jeżeli mogli byście podać mi namiary dobrego psychiatry w łodzi była bym wdzięczna...

Re: poszukuję dobrego psychiatry w łodzi..

przez Victorek 24 paź 2008, 18:49
Słuchaj ja co prawda nie mogę dać ci namiaru na jakiegoś dobrego psychiatry z Łodzi bo sam za bardzo nie znalazłem, to trochę zależy na co najbardziej cierpisz bo mi na moją dd niewiele mi ktokolwiek pomaga :( ale nie znięchęcaj się tym co oczywiście piszę bo jednym pomaga a innym nie to już reguła w nerwicowych historiach :) A piszę w tym temacie bo chcę ci tylko jednego doktora odradzić a mianowicie Dr Madeja, i wiem że nie tylko ja miałem z nim niemiłe doświadczenia, koleś po prostu straszy Pozdrawiam
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

Re: poszukuję dobrego psychiatry w łodzi..

przez karolinastr 24 paź 2008, 22:21
Victorek napisał(a):Słuchaj ja co prawda nie mogę dać ci namiaru na jakiegoś dobrego psychiatry z Łodzi bo sam za bardzo nie znalazłem, to trochę zależy na co najbardziej cierpisz bo mi na moją dd niewiele mi ktokolwiek pomaga :( ale nie znięchęcaj się tym co oczywiście piszę bo jednym pomaga a innym nie to już reguła w nerwicowych historiach :) A piszę w tym temacie bo chcę ci tylko jednego doktora odradzić a mianowicie Dr Madeja, i wiem że nie tylko ja miałem z nim niemiłe doświadczenia, koleś po prostu straszy Pozdrawiam

Hej tak czy inaczej dzięki za info, co mi dolega - chce ustalić, psychologów już mam za sobą i nie chce mi się powtarzać tekstów typu 'dam sobie radę' bądź 'życie jest piękne"... Stan jaki mnie dopada jest mieszanką samobiczowania się psychicznego za każde swoje postępowanie, doszukiwania się ironii w ludziach (nawet, których kocham), i ogólnie dół, który potrafi mnie dopaść w ciągu dnia, bez pytania zasiada wygodnie sobie w mojej głowie i mąci! masakra. Czytam tu o mocniejszych akcjach, ale wydaje mi się, że nie ma co osądzać kto bardziej lub mniej...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Łódź

przez polska-psychoterapia 17 lis 2008, 18:08
Trochę informacji o psychoterapeutach lub ośrodkach czy gabinetach jest tutaj: psychoterapeuci w Łodzi. Możesz też przeglądać bazę pod innym kątem np.: "psychoterapia par i rodzin w Łodzi", albo ogólnie np.: "zaburzenia lękowe (nerwice)". Lub szukając w całej bazie: http://www.polska-psychoterapia.pl/katalog/

Obrazek

przez zayo 19 lis 2008, 22:47
Witajcie! Ma ktoś może namiary na dr Murak Kozanecką?

Re:

przez MOCca 27 lis 2008, 00:33
wemiff napisał(a):
Aleksandra_27 napisał(a):Dziś idę do doktora T. Stelmaszczyka, więc powiem co i jak :)
polecam

Przychylam się, wiedziałam już wcześniej, że jest tu dobrze oceniany ale wybrałam się dopiero teraz, może gdybym zrobiła to wcześniej, dziś nie tkwiłabym w tym stanie :roll:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Aleksandra_27 01 gru 2008, 02:14
Ja z niego zrezygnowałam. Nie umiał mi pomóc i wysłał do szpitala.
Teraz leczę się u innego lekarza i psychologa i jestem z nich bardzo zadowolona i przedewszystkim umieją mi pomóc.

przez Alexandra 01 gru 2008, 09:12
Naprawde, z calym szacunkiem kochani, ale w internecie nie jest sie anonimowym... rozumiem , ze chcemy sobie pomoc, ale operowanie nazwiskami, ocenianie- na szczescie w przypadku dr Stelmaszczyka bardzo pozytywne- nie zawsze jest ok. Moze o szczegolach piszmy na privie, poniewaz lekarze, specjalisci znaja to forum, czytaja i nie jestescie anonimowi, zapewniam Was :smile:

Aleksandra_27 - nie znam Twojego przypadku, ale skoro lekarz zasugerowal szpital, nie zrobil tego bez powodu.

zycze Zdrowia Wszystkim :smile:
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez Aleksandra_27 01 gru 2008, 18:32
Alexandra, ale przecież ja nikomu nie ubliżam, nie oczerniam nikogo itp. Wyrażam swoją opinię do której mam pełne prawo :roll:

przez Victorek 01 gru 2008, 20:13
Słuchajcie ja się leczę między innymi u Stelmaszczyka i powiem tak uspokoic mnie potrafi, ale w leczeniu to sam nie wiem co o nim myśleć, przez rok przepisywał mi lek który później się okazało w sumie newiele mi dał, teraz przepisał inne leki silniejsze i już sam nie wiem czy mam je brać czy nie, ale z lekarzami prawda jest tak jak i z lekami :) tzn. pół na pół :) jednym pomaga a innym nie Ja akurat cierpie szczególnie na dd i w tym niewiele mi pomógł i w sumie widze że jest momentami nawet bezradny, może tylko przepisywać leki. Ale to właśnie zalezy dużo od konkretnego przypadku chorego.
A czy ktoś z was korzysta z innych specjalistów psychiatrii którzy by pomogli choćby właśnie w dd, wiem że to wszystko i tak jest po prostu lękiem ale może ktoś z was miał taki przypadek i ktoś mu szczególnie pomógł. Będe wdzięczny za każdą wskazówkę.Pozdrawiam
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez Alexandra 01 gru 2008, 22:45
Aleksandra_27 - masz racje, masz prawo do wlasnej opinii :smile:

ja osobiscie dr Stelmaszczykiem jestem/bylam- teraz przebywam za granica, wiec sie nie lecze, zachwycona. Bardzo szybko wyszlam z depresji, ktora do tej pory - od 7 lat nie wrocila... nie mialam ani jednego nawrotu depresji. Tyle ile zrobilam po leczeniu, ile osiagnelam - nigdy bym sie na to nie odwazyla gdyby nie Doktor :smile: wiadomo, mysli natretne czy fobia nowotworowa byly, raz silniejsze, raz slabsze, ale to niebo wobec tego co bylo. Teraz mam czasami wylacznie leki nowotworowe, ktore w sumie mialam zawsze, ale pracuje nad swoja psychika i duzo rzeczy sama probuje sobie wytlumaczyc. Ale zadnej depresji, zadnego dola, natrectw myslowych- wszystko przeszlo. I sam moj wyjazd za ocean, do Kanady jest uwazam moim i Doktora ogromnym sukcesem :D w koncu jestem tu zupelnie sama na rok czasu.

Zycze Wam wytrwalosci i ZDrowia :D
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez be_be 02 gru 2008, 20:51
Ja tez leczę sie u p.Stelmaszczyka i uważam ze pomaga- z tym że ja traktuję go jako psychoterapeutę i lekarza przy okazji ;) Dlaczego Wam nie pomaga- skupiacie się tylko na objawach i chcecie leki czy tez otworzyliscie sie tak na prawde na maxa przed nim i analizujecie o co Wam chodzi? Aleksandra_27 jak było w Dubiu (Dubie) hehe nie wiem jak to sie pisze. Chodzi mi o psychoterapeutów, ilosc i jakosc psychoterapii i prace nad soba - bo sie zastanawiam. I jaki tam maja stosunek do leczenia? czy wiadomo jakie leki dostajesz czy pojechalas tam ze swoimi?

Rowniez zdrówka wam i sobie ;)

przez MOCca 02 gru 2008, 21:02
Jak dla mnie ten człowiek wyzwala wokól siebie taką aurę, że trudno się nie otworzyć :) Czy ktoś tu z leczących się u dr Stemaszczyka mógłby napisać na priv jak taka psychoanaliza przebiaga, jestem bardzo ciekawa, a wizyta już niedługo, z góry dziękuję :)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Aleksandra_27 02 gru 2008, 21:22
be_be, leki dosałam oczywiście i zostały dobrane idealnie, po 2 tygodniach lęki w 90% ustąpiły. Psychoterapeuci wspaniali, na prawdę z ogromną wiedzą, bardzo życzliwi. Jak bym mogła to bym tam rok przesiedziała. Teraz mam porównanie jak powinna wyglądać terapia i jaki powinien być terapeuta. Z pewnością samo wygadanie się nie wystarcza, musi cię motywować do działania. I taką terapeutkę miałam w Dubiu i mam teraz.
Po wyjściu ze szpitala korzystam z terapii innego psychologa i umie mi pomóc .I terapia nie polega na gadaniu trzy po trzy tylko na tłumaczeniu, motywowaniu, podpowiadaniu.

---- EDIT ----

be_be, z całego serca polecam Ci ten szpital. Ja płakałam jak wyjeżdżałam już do domu. Są tam cztery terapeutki wspaniałe, profesjonalne z ogromną wiedzą :smile: Lekarze, pielęgniarki super, wszyscy b. mili. Ja po kilku terapiach grupowych dowiedziałam się co może być przyczyną mojej choroby. I zaczełam dążyć do zmian mimo, że ataki lęku mam nadal ale są łagodniejsze i rzadsze, dużo rzadsze.

Sortuj wg