[ŁÓDŹ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez 1507 09 wrz 2007, 21:19
poleććcie jakiegoś mistrza od nerwic z Łodzi, ale fachowca a nie gościa od wypisywania recept od których on ma prowizję
1507

Refundowana psychoterapia w Łodzi

przez archelight 12 wrz 2007, 15:27
Witam, mam informacje o trwających kwalifikacjach do grupy terapeutycznej w Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych szpitala MSW i A w Łodzi. Grupa rusza 17 wrzesnia, trwa przez 12 tygodni. Zajecia odbywaja sie codziennie od godz 9.30 do 14.00.
Kolejna edycja rozpocznie się w styczniu.
Pozdrawiam
P.S.
Zamieszczam równiez dla zainteresowanych nr telefonu do oddziału
0-42- 63 41 138

przez 1507 12 wrz 2007, 18:31
płatne?
1507

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MaRiAnEk 12 wrz 2007, 18:55
...
konto zablokowane

Gabinet terapeutyczny

przez terapeuta 01 lis 2007, 23:39
Terapia indywidualna, budowanie pewności siebie, budowanie poczucia własnej wartości, uruchamianie potencjału życiowego 50 zł/h

Zapraszam pn-pt 10-18 Łódź, ul. Odyńca 6
mgr Katarzyna Gręda - psychopedagog, terapeuta

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:45 pm ]
GRUPA WSPARCIA ROZWOJU OSOBISTEGO

Proponuję pracę grupową w oparciu o swobodne i dynamiczne interakcje uczestników oraz rozwój umiejętności interpersonalnych.

Rozmowy grupowe koncentrują się wokół aktualnych problemów życiowych uczestników, a szczególnie bieżących emocji. Wzajemne relacje oraz emocje, jakie pojawiają się w pracy grupy są skutecznym narzędziem wprowadzania zmiany.

Z każdym spotkaniem uczestnicy poznają się lepiej i stają się dla siebie źródłem cennych informacji zwrotnych. Dzięki temu każdy może przejrzeć się w zwierciadle, jakim jest grupa. Podstawową metodą pracy jest dialog grupowy.

Grupowa forma pracy nad rozwojem osobistym jest bardzo efektywna, a przede wszystkim znacznie tańsza od zajęć indywidualnych. Obecność innych osób pozwala zobaczyć swoje problemy z dystansu, umożliwia wymianę doświadczeń i uzyskanie wsparcia na znacznie większą skalę niż jest to możliwe w pracy indywidualnej.
Praca grupowa może również stanowić uzupełnienie terapii indywidualnej i odbywać się równolegle do niej.

DLA KOGO?
Grupa przeznaczona jest dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym oraz wszystkich cierpiących z powodu lęków, depresji, kryzysów, problemów emocjonalnych, problemów w pracy, w związku, trudności w komunikowaniu się z ludźmi.

KIEDY?
Zajęcia obejmują cotygodniowo dwie godzinne sesje i odbywać się będa w środy w godzinach 18.00-20.00 przez okres 8 tygodni. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 16zł/h czyli 256 zł za 8 spotkań po 2 h.
Grupa rusza od grudnia 2007 gdy zbierze się 5 uczestników.

Prowadzący
mgr Katarzyna Gręda – psychopedagog, terapeuta

Zapisy eternal@eternal.com.pl lub GG 5395350 lub 662 133 122

Grupa Wsparcia Rozwoju Osobistego - Łódź

przez terapeuta 02 lis 2007, 00:48
GRUPA WSPARCIA ROZWOJU OSOBISTEGO
Proponuję pracę grupową w oparciu o swobodne i dynamiczne interakcje uczestników oraz rozwój umiejętności interpersonalnych.

Rozmowy grupowe koncentrują się wokół aktualnych problemów życiowych uczestników, a szczególnie bieżących emocji. Wzajemne relacje oraz emocje, jakie pojawiają się w pracy grupy są skutecznym narzędziem wprowadzania zmiany.

Z każdym spotkaniem uczestnicy poznają się lepiej i stają się dla siebie źródłem cennych informacji zwrotnych. Dzięki temu każdy może przejrzeć się w zwierciadle, jakim jest grupa. Podstawową metodą pracy jest dialog grupowy.

Grupowa forma pracy nad rozwojem osobistym jest bardzo efektywna, a przede wszystkim znacznie tańsza od zajęć indywidualnych. Obecność innych osób pozwala zobaczyć swoje problemy z dystansu, umożliwia wymianę doświadczeń i uzyskanie wsparcia na znacznie większą skalę niż jest to możliwe w pracy indywidualnej.
Praca grupowa może również stanowić uzupełnienie terapii indywidualnej i odbywać się równolegle do niej.

DLA KOGO?
Grupa przeznaczona jest dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym oraz wszystkich cierpiących z powodu lęków, depresji, kryzysów, problemów emocjonalnych, problemów w pracy, w związku, trudności w komunikowaniu się z ludźmi.

KIEDY?
Zajęcia obejmują cotygodniowo dwie godzinne sesje i odbywajć się będą w środyw godzinach 18.00-20.00 przez okres 8 tygodni. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 16zł/h czyli 256 zł za 8 spotkań po 2 h.
Grupa rusza od grudnia 2007 gdy zbierze się 5 uczestników.
Prowadzący
mgr Katarzyna Gręda – psychopedagog, terapeuta

Zapisy eternal@eternal.com.pl lub GG 5395350 lub 662 133 122

ZAPRASZAM SERDECZNIE

SZPITAL W LODZI

przez kamil 26... 13 lis 2007, 10:45
czy byl ktos w szpitalu w lodzi jesli tak to prosze sie domnie odezwac pozdrawiam

przez all_over_me 26 lis 2007, 15:02
potrzebny mi na gwałt jakiś psychiatra!! jak najszybciej... może ktoś podać namiary?
...::the nervous system's down::...

przez Aleksandra_27 29 lis 2007, 17:20
Tadeusz Stelamszczyk ul. Kościuszki 3/2A
telefon: 042 633-37-32

przez 1507 04 gru 2007, 00:04
Aleksandra_27 napisał(a):Tadeusz Stelamszczyk ul. Kościuszki 3/2A
telefon: 042 633-37-32

to jest lek. dr. prof. ? jakie macie o nim zdanie, wyleczył kogoś na dobre?

jakimi metodami pracuje, pisze recepty na chybiłtrafił? ile kosztuje?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:42 pm ]
a może napiszcie komu pomógł jakis lekarz z łodzi, jak pomógł ile to trwało, i kto to był
1507

przez zoska05 14 lut 2008, 19:16
Ja jestem po 2 nawrotach naprawde silnej depresji. Od samego pocatku leczy mnie psychiatra z Aleksandrowa Lodzkiego, dr Murak- Kozanecka. Jest to pani ordynator z Kochanowka. Jak dla mnie jest rewelacyjna. Wyciagnela na prosta wielu ludzi. Wiem bo rozmawialam z nimi. Szczerze polecam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:17 pm ]
O kurcze, co to wyszlo? Pewnie cos zle zrobilam

przez 1507 15 lut 2008, 19:14
WYCIĄGNEŁA na lekach ale czy wyleczyłą?
1507

przez zoska05 16 lut 2008, 00:28
No fakt, leki dopasowala od razu. Po odstawieniu przez jakis czas tez bylo dobrze. Ale po kilku miesiacach znow byl nawrot. Jeden z nawrotow byl nawet po 2 latach. Ale ja osobiscie uwazam ze to nie byla jej wina. Po prostu choroba wrocila

przez OneGirlRevolution 21 kwi 2008, 17:21
Nie polecam Pani Dok.Gerstman na strzelców kaniowskich 6/10
Brak podejścia i zrozumienia mojego problemu
Może to i moja wina ale cóż... wydaje mi sie że dobry psyhiatra to do każdego dojdzie
jeszcze do tego 100 zł za wizyte

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:21 pm ]
Nie polecam Pani Dok.Gerstman na strzelców kaniowskich 6/10
Brak podejścia i zrozumienia mojego problemu
Może to i moja wina ale cóż... wydaje mi sie że dobry psychiatra to do każdego dojdzie
jeszcze do tego 100 zł za wizyte
No pain, no game

Sortuj wg