[ŁÓDŹ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez mono 16 kwi 2007, 17:50
żona dra Stelmaszczyka jest psychoterapeutką. ale nie mam pojęcia co do jej kwalifikacji.
Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie żarzy się bez przerwy...

przez CIALO liceum DUSZA muzeum 16 kwi 2007, 21:10
aleksandra pisalam juz wczesniej na inowroclawskiej 5a jest przychodnia (nic sie nieplaci). na miejscu jest psychiatra lekarka marzena przybyl i wspaniala psychoterapeutka. naprawde przemila kobieta, mnie bardzo pomogla, caly czas do niej chodze. mozna sie zapisac telefonicznie 42-640-62-40
pozdrawiam lodziakow serdecznie ;)
i jeszcze jedno... co myslicie o jakims spotkaniu nerwuskow z lodzi?? bo ja bardzo chetnie bym sie podzielila swoimi doswiadczeniami i odczuciami z innymi. robi sie cieplutko, to moze jakis wypad do ogrodka na pietrynie?? co wy na to?? :D
NIEMOGE ZMIENIĆ ŚWIATA, NIEMOGE ZMIENIC LUDZI......NIEPOTRAFIE TEZ ZMIENIĆ SIEBIE.....

SZUKAM POMOCY W ŁÓDZKIM

przez mundek111 09 maja 2007, 22:41
wITAM CZY KTOŚ ZNA DOBREGO LEKARZA W ŁÓDZKIM PSYCHOTERAPEUTE BADZ PSYCHOLOGA.uWAŻAM ŻE MAM DEPRESJE ALE SAM TEGO STWIERDZIC NIE MOGE POTRZEBUJE POMOCY MOŻECIE KOGOS POLECIC I CZY LEPIEJ PRYWATNIE CZY PANSTWOWO ISC DO LEKARZA. pRYWANIE CHYBA OD REKI PANSTWTOW CHYBA Z DWA MIESIACE CZEKANIA??? SZCZERZE POWATPIEWAM W TERAPIE ALE JUŻ NIE DAJE SOBIE RADY I SZUKAM POMOCY

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aleksandra_27 15 maja 2007, 13:33
Dziś idę do doktora T. Stelmaszczyka, więc powiem co i jak :)

kto najlepszy w łódzkim

przez mundek111 25 maja 2007, 17:27
witam ponownie znacie dobrego lekarza w łódzkim tzn psychiatre i psychoterapeute chce się zaczac leczyc podejrzewam ze mam depresje nie wiem do kogo mam się udac ale chyba i do psychiatry i do psychoterapeuty prosze o pomoc mieszkam w małym miasteczku ale moge dojechac tak do 60 km może ktoś w łodzi

Alexandra

przez Foka 03 cze 2007, 14:37
Aleksandra co to za lekarz bo ja na forum nie znalazłam danych . Prosze odpisz -Foka:
Wracam !!!

przez Aleksandra_27 17 cze 2007, 13:28
Byłam u doktora T. Stelmaszczyka dopiero 2 razy. Następnym razem zaczynamy psychoterapię. Pan Stelmaszczyk jest psychiatrą i psychoterapeutą. Bardzo fajny lekarz,sympatyczny, ciepły człowiek, potrafi słuchać. Więc mam nadzieję, że on mi w końcu pomoże wyjść na prostą. Przyjmuje w Łodzi na ulicy Kościuszki 3.

PSYCHIATRA OKOLICE ŁODZI ŁÓDŹ

przez AMBER_L 18 cze 2007, 17:50
Witam

Ja trafiłam z polecenia do bardzo miłej pani doktor psychiatry w Zgierzu - dr Anna Szeffer - Nowakowska. Przyjmuje w 19 bloku na ul. Parzęczewskiej. Ktoś, komu pomogła mi ją polecił. Po więcej szczegółów piszcie na maila. Ale przeczytajcie najpierw poniżej :

Jest tylko jeden problem, czeka się do niej po kilkanaście godzin, ludzie stoją na zmianę od - sic! - 5 rano (!!!!!!) po numerek. Więc trzeba mieć silne nerwy żeby u niej się leczyć :smile: . W poczekalni spotkałam ludzi z Tomaszowa, Piotrkowa, Łodzi - wszystkim pomogła.
Jedna pani nawet opowiadała, że weszła do pani doktor o 2.30 w nocy. Co o tym myślicie? Musi być dobra.
Ja czekałam "tylko" 4 godziny, ale za to bardzo dużo rozmawiałam w poczekalni ze wszystkimi ludźmi i doszłam do wniosku, że moje nerwy to pikuś przy problemach innych.

Pozdr

AMBER_L

przez Cmx 24 cze 2007, 12:35
poszukuje pilnie psychiatry prywatnego. Zna ktos w okolicy srodmiescia ?
Cmx

przez kings 24 cze 2007, 23:30
Witajcie, długo mnie nie było na forum ale podpisuję się obiema ręcyma i nogami pod powyższymi, jestem na terapii u T. Stelmaszczyka od listopada 2006, chodzę w miarę możliwości co tydzień. Dzieją się ze mną naprawdę dobre rzeczy.
Pozdrowionka!
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez mono 26 cze 2007, 16:38
Amber, wszystko pięknie tylko ciekawe ile się ta pani doktor ceni :D
W ogole to szukam publicznego lekarza. Nie wiem gdzie mogłbym iść bez zmiany przychodni, czy np w PALMIE można iść w ten sposób? Albo jakaś przychodnia zdrowia psychicznego? Dajcie znać, będę wdzięczny
Lęku pręcik, gdzieś za mostkiem, przy aorcie żarzy się bez przerwy...

przez Cmx 26 cze 2007, 22:43
polecam gabinet psychiatryczny:

Ulica: Obornicka 15/24
Telefon: 042 617 11 89

Z ubezpieczniem bezplatnie, krotkie terminy 5-9 dni na wizyte.
Cmx

przez 1507 30 sie 2007, 10:40
polecam psychologa Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi ul Dowborczyków, pan Lelonkiewicz, 100zł/h korzystam byłem juz 3 razy i bede chodził nadal

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:48 am ]
kings napisał(a):Witajcie, długo mnie nie było na forum ale podpisuję się obiema ręcyma i nogami pod powyższymi, jestem na terapii u T. Stelmaszczyka od listopada 2006, chodzę w miarę możliwości co tydzień. Dzieją się ze mną naprawdę dobre rzeczy.
Pozdrowionka!

a co leczysz i jakimi sposobami?
1507

przez wemiff 08 wrz 2007, 14:34
Aleksandra_27 napisał(a):Dziś idę do doktora T. Stelmaszczyka, więc powiem co i jak :)
polecam
-------------------------
tu się odprężam:
http://www.wygrane.com

Sortuj wg