[ŁÓDŹ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[ŁÓDŹ]

przez Panniespokojny 25 paź 2013, 18:39
Co to znaczy długie kolejki? Też potrzebuję znaleźć terapeutkę/terapeutę do leczenia zaburzeń nerwicowych w Łodzi. Jestem po psychoterapii grupowej, ale dostałem w wypisie informację, że w ramach przedłużenia leczenia powinienem zapisać się na terapię indywidualna. Najlepiej z NFZ.

[ŁÓDŹ]

przez betii 08 lis 2013, 02:04
obecnie tez szukam psychologa dla ,,kogos'' ale terminy hmm. poza tym jest koniec roku...
z tego co się orientuje na chłopickiego przyjmuja na grudzien oraz w centrum sluzby rodzinie na broniewskiego są miejsca- jednak tam terapia jest w ramach,,kryzysu'' ja nie mogłam liczyć na co tygodniowe spotkania

[ŁÓDŹ]

przez betii 08 lis 2013, 02:04
obecnie tez szukam psychologa dla ,,kogos'' ale terminy hmm. poza tym jest koniec roku...
z tego co się orientuje na chłopickiego przyjmuja na grudzien oraz w centrum sluzby rodzinie na broniewskiego są miejsca- jednak tam terapia jest w ramach,,kryzysu'' ja nie mogłam liczyć na co tygodniowe spotkania

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[ŁÓDŹ]

przez oklamywana 13 gru 2013, 09:11
Hej, podnoszę temat.. zna ktoś dobrego psychologa na NFZ w Łodzi?
Może być tez prywatny ale żeby nie zdzierał a byl skuteczny :)
"Miłość to skok z wy­sokiej skały w zaufa­niu, że ta dru­ga oso­ba cze­ka na do­le, żeby cię złapać"

jestem jak potłuczone lustro...

[ŁÓDŹ]

przez radek111 13 gru 2013, 16:49
Witajcie szukam psychiatry.Postanowiłem zmienić lekarza z NFZ na prywatnego.Leczyła mnie pani doktor Citalem,Coaxilemm i Seronilem po zadnym z tych lekow nie odczułem specjalnej poprawy.Chce znaleźć lekarza który posłucha moich sugestii chciałbym spróbować jakiegoś neuroleptyku Sulpiryd,Fluxanol bo niestety SSRI za badzo mi nie pomogły.

[ŁÓDŹ]

przez Selma 05 sty 2014, 21:15
dr Zabrocka?

[ŁÓDŹ]

przez AmnuM 19 lut 2014, 18:59
W Olmedzie jest psychiatra odpłatnie, który za kasę wypisze ci tony tego, co chcesz. :twisted:

[ŁÓDŹ]

przez betii 23 maja 2014, 01:00
A jaki lek.w olmedzie jest taki laskawy?

-- 23 maja 2014, 01:00 --

A jaki lek.w olmedzie jest taki laskawy?

leczenie hipnoza lodz.

przez betii 23 maja 2014, 01:03
Witam,mam probl.lękowe szukam os.ktora hipnoza leczy takie schorzenia

[ŁÓDŹ]

przez aureliaNova 03 cze 2014, 15:33
Hej, prawdopodobnie będę od października mieszkał w Łodzi. Możecie mi dać namiary na dobrego (albo znośnego) psychiatrę na nfz. I jak w mieście wygląda kwestia terapii indywidualnej na nfz, tzn. jakich polecacie terapeutów/ośrodki i jak długie są kolejki.

[ŁÓDŹ]

przez betii 03 cze 2014, 21:25
kolejki są długie więc nawet zapisz się już teraz , poważnie. Polecam ci lekarzy ze szpitala na ul.czechosłowackiej, ale termin oczekiwania na przyjęcie jest ok 4 mies. np. do ordynatora dr.Strzelecki, dr. Urban.. to są dobrzy lekarze niestety ciężko się dostać. trzeba zapisać się osob.lub telef. i kiedy zwolni się miejsce za ok 4 mies. wtedy dzwonią

http://www.cskis.umed.pl/oddzial-zaburzen-afektywnych/

[ŁÓDŹ]

przez gabinet24 04 wrz 2014, 01:30
Witam,

Jeśli szukasz psychologa- zapraszam do kontaktu. Zajmuję się szerokopojętą pomocą psychologiczną oraz terapią indywidualną (krótko- i długoterminową), terapią par/małżeństw i terapią grupową. Fachowe, oparte na wiedzy psychologicznej podejście łączę z dyskrecją, empatią i cierpliwością oraz zapewnieniem spokojnej i bezpiecznej atmosfery, sprzyjającej otwarciu się na procesy leczenia.
KONTAKT: tel. 730 848 111
email: ksteckiewicz@op.pl

[ŁÓDŹ]

przez twojpsychologlodz 02 lis 2014, 23:19
GRUPA TERAPEUTYCZNA /dla osób dorosłych/
http://twojpsychologlodz.pl/zajecia-grupowe/

Zajęcia grupowe przeznaczone dla osób, które:

- chcą poprawić swoje funkcjonowanie wśród ludzi, wzmocnić wiarę we własne możliwości,
- są zorientowane na rozwój osobisty, poszerzanie ograniczających sposobów działania,
- chcą pogłębić rozumienie siebie, samoakceptację,
- znajdują się w kryzysie, mają poczucie zagubienia, braku pomysłu na dalsze życie,
- doświadczają w obecnym życiu destrukcyjnego wpływu wynikającego z wychowywania się w dysfunkcyjnych rodzinach, środowiskach,
- przeżywają trudności o charakterze depresyjnym lub nerwicowym.

Psychoterapia grupowa stwarza możliwość przyjrzenia się swoim relacjom interpersonalnym, przekraczania własnych barier i zahamowań, głębszego poznania siebie, szukania nowych rozwiązań problemów.

Czas trwania: listopad 2014 – grudzień 2015 (przerwa wakacyjna: lipiec-sierpień 2015)
Organizacja zajęć: spotkania trwające 2,5 godziny odbywają się co 2 tygodnie, w piątki, godz. 17.00.

Grupa ma charakter zamknięty, możliwość dołączania nowych uczestników jedynie podczas początkowych zajęć (uzależnione od limitu miejsc).

Cena: 70 zł za spotkanie

Zapisy: uczestnictwo w zajęciach poprzedza jednorazowa konsultacja (płatna 50 zł) z jedną z osób prowadzących grupę.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy (preferowany) lub telefoniczny:
twojpsychologlodz@gmail.com
tel. 606 270 368
RÓWNOWAGA- Centrum Psychoterapii Łódź

[ŁÓDŹ]

przez izyda93 10 gru 2014, 22:39
Czy moglibyście mi polecić naprawdę dobrego psychologa? Jestem z Radomska woj. łódzkiego

Sortuj wg