[ŁÓDŹ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[ŁÓDŹ]

przez lenny86 05 wrz 2012, 19:30
Witam,

Chciałem podzielić się z Wami moją historią z doktorem Tadeuszem Stelmaszczykiem. Z tego forum dowiedziałem się, że jest to super specjalista, zna się na swojej pracy i pomógł wielu osobom.

Dwa tygodnie temu po raz pierwszy spotkałem się z doktorem. Ponieważ nie chciałem, żeby cokolwiek umknęło dokładnie opowiedziałem mu swoją historię. Wizyta kosztowała 100 złotych w przychodni Dermed przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Mówiłem przez około 30 minut po czym pan doktor, nie skupiając się na moich "dziwnych odczuciach" powiedział dwa zdania o moich dotychczasowych związkach z kobietami oraz o wpływie mojej matki na mój obecny stan psychiczny. Stwierdził, że nie wymagam leczenia farmakologicznego tym bardziej, że mam fobie związaną ze środkami psycho-aktywnymi. Podczas mojej opowieści zerkał na zegarek, telefon oraz przeprowadził rozmowę telefoniczną (odebrał dzwoniący telefon). Kiedy minęło około 50 minut nagle podziękował mi za wizytę nie stawiając żadnej diagnozy ani nie proponując kolejnego spotkania. Zapytałem więc co mi dolega oraz jak będzie wyglądać leczenie. Pan Tadeusz stwierdził, że mam "takie dziwne stany" oraz, że przeprowadzi ze mną psychoterapię. Dopiero zapytany o kolejny termin spotkania powiedział, że możemy zobaczyć się za dwa tygodnie.

Pomimo złego wrażenia jakie na mnie wywarł podczas pierwszego spotkanie postanowiłem, że nie będę mądrzejszy od specjalisty i pójdę na kolejne spotkanie.

Dziś (dwa tygodnie po ostatnim wydarzeniu) popędziłem do Dermed-u na godzinę 16.30. Na miejscu byłem o 16.20 dlatego spokojnie chciałem poczekać 10 minut - być może ktoś jest w pokoju - pomyślałem - nie będę przeszkadzać. Po kilku minutach pod drzwiami doktora pojawiła się pewna kobieta która tak jak ja była umówiona na 16.30. Zapytałem w recepcji czy na pewno doszło do takiej pomyłki - recepcjonistka przeprosiła a ja wpuściłem panią przodem. O godzinie 17 pani wyszła z gabinetu a ja chciałem dać panu doktorowi czas na uporządkowanie swoich notatek. Miałem nadzieję, że zaprosi mnie do pokoju jak tylko skończy - widział mnie jak czekałem pod gabinetem (są to jedyne drzwi w tym miejscu - nie mogłem czekać do nikogo innego). Po kilku minutach zapukałem do pokoju. Pan doktor czytał sobie gazetę. Był zupełnie nieprzygotowany, nie pamiętał mnie i zapytał czy lepiej się czuję i jakie leki biorę.... Powiedziałem mu, że nic się nie zmieniło od ostatniej wizyty i że sam powiedział, że nie potrzebuję żadnych lekarstw. Musiałem opowiedzieć mu moją historię raz jeszcze i doktor nie powiedział mi nic konkretnego. Po 40 minutach podziękował i zapytał o czym będziemy rozmawiać na kolejnej sesji. Żałuję, że nie miałem tyle odwagi, żeby mu to wszystko wypomnieć i powiedzieć, że kolejnej sesji już nie będzie...

[ŁÓDŹ]

przez Lukrecja. 05 wrz 2012, 20:16
A coz to za lekarz? On nie robil zadnych notatek o Tobie w trakcie wizyty?
To jakis naciagacz
Lukrecja.

[ŁÓDŹ]

przez lenny86 05 wrz 2012, 20:44
No właśnie robił, nawet przy drugiej wizycie wyciągnął je przy mnie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[ŁÓDŹ]

przez Lukrecja. 05 wrz 2012, 20:55
To czytac nie umie, nie mogl sie z nimi zapoznac najpierw. Widac ze ma lekcewazace podejscie do pacjenta. Masz racje nie idz do niego wiecej. Szkoda czasu i pieniedzy.
Lukrecja.

[ŁÓDŹ]

przez lenny86 06 wrz 2012, 09:03
Bardzo mi przykro, że tak mnie potraktował - był to pierwszy specjalista do którego się udałem i teraz wątpie w to, że ktokolwiek będzie umiał mi pomóc....

[ŁÓDŹ]

przez Smutny_clown 15 wrz 2012, 10:29
Czy ktoś może był u którejś z tych pań http://twojpsychologlodz.pl/ i może coś powiedzieć na ich temat?
My mind is a prison
I cannot break free
http://www.youtube.com/watch?v=OqVPiEiaviI
And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d understand

http://www.youtube.com/watch?v=CS_FCbQ-okM

[ŁÓDŹ]

przez betii 15 wrz 2012, 11:35
http://www.psychoterapialodz.pl/ ja swojego czasu byłam u pani rybczynskiej, bardzo miła osoba, poza tym pomogła mi..interesuje się pacjentem...

[ŁÓDŹ]

przez MissPandora 21 paź 2012, 14:46
A czy ktoś może umawiał się na wizyty do Piotra Gałeckiego? Znalazłam go na stronie znanylekarz. Jestem ciekawa, opinie ma bardzo pochlebne, a ja szukam lekarza, który naprawdę mi pomoże z moją depresją. Zaznaczam, że nigdy nie odwiedzałam, żadnego psychiatry czy psychologa.

[ŁÓDŹ]

przez Keji 21 paź 2012, 15:12
Kochani łodzianie,
Potrzebuję namiary na jakiegoś bardzo dobrego psychiatrę w Łodzi (na nfz bądź prywatnie i jeśli to drugie, to ile bierze) oraz terapeutę (nfz), polećcie kogoś, najlepiej z własnego doświadczenia
Keji

[ŁÓDŹ]

przez betii 21 paź 2012, 23:30
dr Galeckiego nie polecam. Nie przejmuje sie pacjentem..z tego co widzialam na oddziale.. moze prywtanie jest inny. z tego co poleciła mi dobra pani ordynator-dr.Wojtera.
ja sama mialam dobre dosw. jakub kaźmierski.. http://www.znanylekarz.pl/jakub-kazmier ... dz-pracuje na czechoslowackiej i przyjmuje prywatnie na placu pokoju.
Bylam akurat na izbie , przyjął mnie ciepło, życzliwie, chcial nawet zatrzymac w szpitalu- co na czeskiej to graniczy z cudem by sie dostac. Ale sie nei zgodzilam, przepisał mi lek... mialam nawet wizyte u niego ale wylądowalam w innym szpitalu.

z terapeutow polecam poradnie na NFZ aps medica i mgr psych.klinicysta Rybczyńska.
pozdr

[ŁÓDŹ]

przez Keji 22 paź 2012, 00:44
Będę dzwoniła do Neuromedici na Pietrynie, ponoć mają tam dobrą psychiatrę, a także do tego ośrodka na razie: http://www.psychoterapia-nfz.pl/ i zobaczę

-- 22 paź 2012, 12:21 --

Umówilam się wstępnie na czwartek do dr Grądysa w Neuromedice, jeszcze mają do mnie oddzwonić z info jak jest ze zgodami, skierowaniami itp
Keji

[ŁÓDŹ]

przez betii 22 paź 2012, 12:57
znam ośrodek na bardakowskiego, kiedys tam chodziłam.. kierownikiem jest dr.Kolasinska bardzo miła psychiatra poswieca duzo czasu pacjentowi.
Tylko o ile mi wiadomo mozna tam sie leczyc do21r zycia

[ŁÓDŹ]

przez Keji 22 paź 2012, 14:01
Ach, jednak mnie nie przyjmą, bo przecież nie jestem pełnoletnia... Booosz...

-- 22 paź 2012, 14:05 --

Aa, jakaś Kwiatkowska ostatecznie się zgodziła.

-- 22 paź 2012, 14:22 --

I dzwonię jeszcze do dr Pycio na Tybury...
Keji

[ŁÓDŹ]

przez betii 22 paź 2012, 21:04
to zadzwoń na bardakowskiego, dr kolasińska naprawde jest spoko http://www.csk.lodz.pl/dot/personel.php

Sortuj wg