[BIAŁYSTOK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Białystok

przez Sherkan 16 paź 2008, 19:21
Nie znam za dobrze białegostoku, ale postaram się znaleźć tego psychiatrę. Co do dropsów, to one nie wchodzą w grę, nie będę faszerować się chemią

Punkt Psychologiczny

przez Punkt Psychologiczny 11 lis 2008, 19:59

przez polska-psychoterapia 17 lis 2008, 15:57
Trochę informacji o psychoterapeutach lub ośrodkach czy gabinetach w Białymstoku jest tutaj: psycholodzy i psychoterapeuci w Białymstoku. Możesz też przeglądać bazę pod innym kątem np.: "psychoterapia par i rodzin w Białymstoku", albo ogólnie np.: "zaburzenia-jedzenia". Lub szukając w całej bazie: http://www.polska-psychoterapia.pl/katalog/

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mela 21 gru 2008, 16:08
Jestem zaiteresowana jak wyglada sytuacja z kolejką do tej pani na ul.Bema z NFZ.Mamjuz dosc wizyt u pani Choroszuchy za 70 zl.Prosze o odp.Dziękuje.

przez Bridget 06 kwi 2009, 23:07
Witam,
Poszukuje pomocy psychologicznej dla swojego Taty. Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł, chociaż nie znam zadnego dobrego psychologa w regionie ani nie mam pojęcia jak namowie ojca na tego typu wizyte. Czuje jednak, że musze w koncu coś zrobić, bo On juz nie radzi sobie ze swoimi emocjami (depresja?) a ja nie potrafie Go chyba sama z tego wyciagnąc. Prosze o jakies wskazówki. Może ktoś z Państwa zna dobrego psychologa lub ma podobne doswiadczenia i zechce mi doradzic w jaki sposob mogę Tacie pomoc.Dziekuje!moj mail:julkakar@o2.pl

przez poczatkujaca 26 wrz 2010, 16:06
polecam ulicę Młynową , sama chodziłam w ramach NFZ, bezpłatnie 6 msc, psycholog i zarazem psychoterapeuta: Magnuszewski W.
nie olewa, angażuje się w to co robi, wszystko ma ręce i nogi na jego grupówkach;) polecam
ale widzac samma po sobie 6 miechow tyo tylko zobaczenie problemu o co chodzi? zatem boję się co będzie dalej, bo zobaczenie to jedno a zmiana myslenia 2..

[Dodane po edycji:]

chcociaz teraz zastanawiam sie czy moja terapia byla za krotka i za mocno dlawilam sie sama w srodku ze soba, <bo byly momenty ze wychodzilam z gabinetu i nikt za mna nie biegal> bo jednak znaczacej poprawy nie ma :mhm: oprocz zauwazenia co mnie wkurza i jak powinno być w moim domu, kto jest dla mnie toksyczną osobą w domu...
A może tyle czasu mi to zajęło żeby się otworzyć aż 6 miechów? terapia była grupowa, więc im więcej osób tym więcej spraw do obgadania i brakuje czasu;/a ja prawie nie odzywałam się, chyba że mnie za język ciągnięto;p
juz sama nie wiem
myślalam że juz po 2 miesiącach czuje się jakąs poprawę..U mnie nie było...ale może wina tego że zażywałam leki i moja "choroba" mnie troszkę zaskoczyła. Tzn było tak że kardiolog zlecił mi udanie się do psychologa bo serce mi pykało za szybko. No i się zapisałam. Dzień przed umówioną wizyta dostałam ataku lęku <dlatego pisze ze mnie zaskoczylo bo nie czułąm sie jakoś beznadziejnie, uważałam że tak jest w dorosłym zyciu że coraz mniej rzeczy nas cieszy>
Ale czy to prawidłowy przebieg terapii skoro nie czułam poprawy <chociaż miałam stadium początkowe, to co mogłam czuć, dopiero się to rozwijało a leki usmieżały objawy;/>
tyle pa;)

przez poczatkujaca 21 paź 2010, 15:52
zmieniłam zdanie , nie polecam i watpię ze kiedykolwiek będe miała zaufanie do jakiegokolwiek terapeuty.skad takie q...przekonaie w terapeutach ze po pół rocznym leczeniu człowiek sobie poradzi.Nawet nie zapytano mnie czy potzrebuję jakiejs dalszej pomocy po ter. grupowej. Terapia trwa , najczesciej kilka lat. Widocznie nie na Młynowej, bo tam bawią się w Boga, który uzdrawia nadomiar szybko... W PÓŁ ROKU
jestem wściekła!!!!!!!!i zlekceważona

przez poczatkujaca 26 paź 2010, 15:58
dobra. juz wiem czemu tak było. to sie nazywa terapia prowokatywna. temu tak sie czułam
możecie tego nie czytać albo czytać...terapia działa jeśli my CHCEMY SIE ZMIENIC i nad tym pracujemy,
ale wazne jest tez nastawienie terapeuty i jego uprzejmość na 1 etapach spotkań (wizyt trerapeutycznych).
Jeśli nas nie słucha i lekcewazy na 1,2 spotkaniu możemyy się postarać o kogos lepszego, a naawet powinnismy!!!!
Dobry terapeuta w moim uznaniu to taki miły ale kąśliwy osobnik.
Mój własnie taki był, niby wyrozumiały i niezwykle oddany bo nasłuchujący i obserwujący, ale z 2 str jak Adwokat diabła, czarny charakter.
Wiec jesli psycholog/psychoterapeuta jest mily, uprzejmy ale nie "zadziorny" wtedy uwazam ze terapia nie ma sensu.
Bo terapeuta owszem musi wzbudzać w nas zaufanie swoją dobrą duszą jako człowieka, ale efekty przynosi jedynie w połaczeniu z "uprzejmą złośliwością" terapeuty.Czyli dobroć ale i brutalny sprzeciw- tak ja uwazam,
trymajcie sie ciepło;>

przez bamvalo 26 paź 2010, 16:28
Psychoterapeuta nie ma byc mily tylko utozsamic sie z problemem danej osoby. Wczuc sie w nia zeby mogl pomoc. Pierdolic byle pierdolic na sesji to se mozna... wazne zeby to dawalo efekt.
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

terapia behaworalno-poznawcza w Białymstoku z NFZ ??

przez kreatka 03 lis 2010, 14:40
Witam.

Czy jest tu może ktoś z Białegostoku albo ktoś kto się tam leczył/leczy i zna placówkę państwową lub leczącą na koszt NFZ, gdzie leczą metoda behawioralno-poznawczą?

Bardzo proszę o jakiekolwiek info.

Wiem, ze trudno o jakąkolwiek psychoterapię na kasę chorych, ale wierzę, że coś się znajdzie.

Z góry dziękują za każda odpowiedź.

Re: terapia behaworalno-poznawcza w Białymstoku z NFZ ??

przez Askra 03 lis 2010, 18:16
terapia taka jest na pewno. Mój znajomy własnie na taką chodzi, zaczął niedawno. Nie znam adresów ale wiem, ze na pewno jest i to na nfz.

Re: terapia behaworalno-poznawcza w Białymstoku z NFZ ??

przez kreatka 03 lis 2010, 19:36
A mogłabyś się dowiedzieć, gdzie chodzi?? I czy sobie chwali??

psycholog Białystok

przez psycholog Białystok 10 lis 2010, 11:52
www.integra.bialystok.pl

Pracownia Integra w Białymstoku zajmuje się psychoterapią zaburzeń psychicznych i zachowania. Pracujemy z osobami, którym potrzebny jest psycholog lub psychoterapeuta także z powodu różnego rodzaju problemów emocjonalnych. Podstawową formą działalności jest terapia indywidualna, małżeństw i rodzin. Zespół tworzą psycholodzy i psychoterapeutki z wieloletnim stażem, które korzystają w swojej pracy z teorii i doświadczeń wielu szkół współczesnej psychologii.
Współpracujemy także z doświadczonymi psychiatrami, jeśli jest konieczna opieka lekarska.
Pracownia Integra świadczy wyłącznie usługi płatne.

[Białystok] Terapia grupowa

przez fiołek 5 03 sty 2011, 19:53
Mam 32 lat i zaburzenie adaptacyjne w obrazie zespołu lekowego potrzebna jest mi terapia grupowa może ktoś zna dobry ośrodek w Białymstoku, gdzie mogłabym chodzić na terapię grupową z osobami mniej więcej w swoim wieku.Bardzo bym była wdzięczna za podpowiedz. Nikogo nie znam w Białymstoku ale jest mi najbliżej, żeby skorzystać z terapii grupowej bo w małych miastach nie ma terapii grupowych.
Ostatnio edytowano 03 sty 2011, 19:57 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przenoszę z działu "Zabawy"... I dodaję prefiks do tematu.

Sortuj wg