PRYWATNA ABONAMENTOWA OPIEKA MEDYCZNA

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Usługi medyczne - ogłoszenia

przez dex11 25 mar 2008, 23:01
Powstał nowy świetny serwis zbierający w przejrzysty sposób oferty usług medycznych. Nigdy nie widziałem takiego serwisu : prosty , czytelny, bez reklam , 13 wersji językowych mało tego bardzo prosta i intuicyjna obsługa oraz bardzo przejrzysta architektura informacji. Dzięki czemu znajdziesz wiele ofet nie tylko z Polski! W bazie znajdują się oferty: aptek, stomatologów, protetyków, okulistów, ginekologów, dermatologów itd..Jeżeli jesteś Lekarzem , prowadzisz Aptekę dodaj bezpłatnie swoją wizytówkę, dzięki czemu klienci z różnych krajów odwiedzając nasz kraj z łatwością skorzystają z twoich usług Teraz już nie trzeba długo szukać.
wejdź sam http://www.IOBO.pl i zobacz

dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne obejmujace psychoterapie

przez zagubiony5777 01 kwi 2011, 14:26
probowalem znalezc psychoterapie na nfz,rok szukalem rok, niestety sie nie udalo, tzn moge chodzic ale raz na 2-3 tygodnie. jest tylko tki problem problem ze pracuje i za kazdym razem musze brac urlop zeby moc z niej skorzystac bo jest o 9 rano. ostatnio mialem isc na wizyte, ale okazalo sie ze robota jest niezrobiona i szef mnie nie pusci. . od razu przepady mi dwa spotkania, takie maja zwyczaje jak ktos nie przyjdzie. kiepsko widze mozliwosc wyleczenia :( prywatnie niestety mnie nie stac zeby chodzic i placic 100 zl za wizyte, tym bardziej ze potrzebna jest mi dluga psycho. Leki nie dzialaja na mnie, nawet w duzych dawkach, lekarze mowia ze tylko psycho pomoze. dlatego pomyslalem ze moze jakies dodatkowe ubezpiczenie zdrowotne mi pomoze? naprawde potrzebuje pomocy, czuje sie okropnie a nie mam jej skad uzyskac.

przez paradoksy 01 kwi 2011, 14:36
zagubiony5777, nie ma czegoś takiego narazie jak dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
gdzie mieszkasz?
i dziwne, ze mają tylko na tę godzinę.
to co, przyjmują jednego pacjenta?
chyba innych też?
więc niemożliwe, żeby byla dostępna tylko jedna godzina, to raz.
dwa - nie wiem gdzie mieszkasz, ale może gdzies niedaleko (miejscowość obok) są dobre gabinety lekarskie na nfz?
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 01 kwi 2011, 14:42
Możesz sobie wykupić prywatne ubezpieczenie - tylko musisz się podowiadywać jakie placówki ( z takiego ubezpieczenia ) są blisko ciebie.
Poza tym podpisuję się pod tym co powiedziała Doksy.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez zagubiony5777 01 kwi 2011, 14:44
mieszkam w duzym miescie (powyzej 500 tys, mieszkancow), szukalem naprawde wszedzie i tylko tam udalo mi sie dostac na psychoterapie z nfz.

przez paradoksy 01 kwi 2011, 14:46
zagubiony5777, w takim dużym mieście nie mają innych poradni na nfz??
no ja pinkolę, NIEMOŻLIWE!
może gdzie indziej trzeba czekać na terminy,tak?
to czemu się nie zapisałeś?
chodzilbyś tam gdzie chodzisz oczekując, a potem poszedłbyś na tę terapię z późniejszym terminem.
paradoksy

przez zagubiony5777 01 kwi 2011, 15:04
bylem zapisany juz do 2 innych wczesniej,do jednej sie zapisalem 2 lata temu, jednak w dalszym ciagu tam nie ma miejsc. nigdzie ma psychoterapii na nfz chyba ze dla dzieci lub alkoholikow, sa tylko konsultacje psychologiczne. i to nie tylko w przychodniach, ale i stowarzyszeniach interwencji kryzysowej itp.

przez linka 01 kwi 2011, 16:34
To jest nie możliwe.......nie ma terapii na NFZ w poradniach psychologicznych?
To jest oburzające....może poszukaj na forum w dziale oferty?
To oburzające...ja bym to gdzieś zgłosiła..... :evil:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 01 kwi 2011, 16:35
zagubiony5777, gdzie Ty do cholery jasnej mieszkasz?? :shock:
paradoksy

przez zagubiony5777 01 kwi 2011, 16:43
we wrocławiu i jest tu jedna ogolna masakra pod tym katem. Najczesciej jest tak ze dzwonie, mowie ze interesuje mnie psychoterapia,albo spotkanie z psychologiem, wysylaja mnie do psychiatry, mowie jaki mam problem, psychiatra slucha mowi ze faktycznie dlugotrwala psychoterapia jest konieczna, leki nic nie dadza, albo ze nie ma tu psychoterapii, albo ze mam sie zapisac do psychologa.jak Przychodze do psychologa to mowi ze jest kolejka ale najczesciej ze nie oferuja tego typu pomocy.Dzisiaj kilka godzin znowu szuaklem pomocy ale z tego co widze sa tylko dla osob ktorych dziecko popelnilo samobojstwo albo dla ofiar przemocy. Ale przeciez nie pojde i nie bede udawac ofiary przemocy zeby sie dostac na terapie :!:

przez paradoksy 01 kwi 2011, 16:51
paradoksy

przez zagubiony5777 01 kwi 2011, 17:30
dzieki ale to niestety jest psychoterapia platna...

przez paradoksy 01 kwi 2011, 17:32
eee, psychoterapia-NFZ-Wrocław?
sprawdzałeś dokładnie?
tam jest 4 strony gabinetów lekarskich - nie wierzę, że po wszystkich dzwoniłeś.
paradoksy

przez zagubiony5777 01 kwi 2011, 17:39
sprawdzilem na stronie nfz i zaden z gabinetow nie ma podpisanej umowy z nfz :(

Sortuj wg