SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Róża 12 sty 2007, 13:57
No to niezły koszmar-współczuję.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Agnesita653 14 sty 2007, 20:28
Nie wiem czy ja jestem do końca normalna. Mam dopiero 14 lat i mam najprawdopodobniej nerwice natręct i depresje o lekkim nasileniu. Ostatnio spotkałam się z panią psycholog, która dopiero co skończyła studia i jeszcze nie może wyda dokładnej diagnozy. Polecila mi konsultacje z psychiatrą. Rozmawiałayśmy o ośrodku zamkniętym,czyli co by było, gdybym musiala tam na jakiś czas pójśc. Najpierw byłam całkowicie przeciw. Po spotkaniu i przemyśleniu sprawy, doszłam do wniosku, że jeżeli teraz się męczę, to jak tam pójdę, to mnie wyleczą. Może to trochę naiwne? Mam ochotę tam pójśc. Naprawdę! Uważam, że poznam tam ludzi, którzy mają podobne problemy, że będę miała się czym zając, że mnie wyleczą. Naprawdę chcę tam pójśc. Czy to normalne?

przez Róża 14 sty 2007, 23:07
Agnesita-raczej trafiłaś na nienormalnych "specjalistów".Powinni zaproponować ci młodzieżową terapię grupową,a nie ośrodek zamknięty!!
Chyba,że jesteś niebezpieczna dla otoczenia albo siebie samej,ale w to akurat wątpię.Przy nerwicy natręctw i depresji o lekkim nasileniu-na pewno nie spotkasz tam ludzi takich jak ty,możesz najwyżej zniszczyć sobie psychikę jeszcze bardziej.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agnesita653 15 sty 2007, 15:08
Może i masz rację? Dzięki za radę!

Klinika lub ośrodek leczenia depresji

przez Elmo 14 maja 2007, 23:00
Witam,

pilnie poszukuje ośrodka lub kliniki specjalizującej się w leczeniu depresji.
Szukam raczej prywatnego ośrodka w stylu klinika-ruda.com.pl niż państwowego szpitala.
Jeśli znacie ośrodki mające na swoim koncie jakieś faktyczne SUKCESY w
leczeniu depresji
to podzielcie się swoją wiedzą.

Pozdrawiam

Gdzie jest klinika leczenia snu ?

przez nocny_marek 15 maja 2007, 16:52
Witam.

Szukam dobrej Klinki Leczenia Snu ewentualnie związanych z tym również uzależnień od leków. Czy coś takiego wogóle w Polsce istnieje ?

nocny_marek

przez Heliush 15 maja 2007, 18:19
Poradnia Zaburzeń Snu mieści się przy Poradni Zdrowia Psychicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, ul. Sobieskiego 9. Zapisy w dni robocze w godzinach 9:00-15:00, telefon 022/4582-611.

Pomóżcie mi wybrać! (sanatorium dla nerwicowca)

przez JaLukas! 24 maja 2007, 08:12
Słuchajcie, mam taką małą prośbę do was. Mieszkam i pracuję w anglii, ale w wakacje wybieram się do polski i bardzo chcę na jakiś tydzień lub 2 iść do jakiegoś sanatorium gdzie leczy się nerwicę, chodzi mi o to, zebyście mi napisali, gdzie w polsce są jakieś dobre ośrodki leczenia nerwic, chciałbym po prostu odpoczać gdzieś w jakimś fajnym miejscu, a przy okazji się poleczyć, cena nie gra roli, Z góry dziękuję!!

Psychiatra - nerwica - depresja?

przez vorn 24 maja 2007, 16:18
Cześć,
Moja sytuacja:
Jestem osobą zestresowaną, bardzo pocą mi się ręce co jest denerwujące mam napady złości czasami mam depresje. Wiem czym to jest spowodowane - dzieciństwo czasami było ciężkie itp. Nie potrafię się wyluzować co mnie wq gdy mam czas wolny. Jest kilka problemów, które powoli rozwiązuje.
---
Kiedyś: Otrzymałem (wyłudziłem?) od lekarze pierwszego kontaktu lekarstwo (zapomniałem nazwy) które niby miało być słabe jednak bardzo mi pomagało - byłem wyluzowany

Teraz: Chce iść do lekarza (psychiatry?) aby otrzymać te lub inne leki, które pomogą mi się wyluzować i zmniejszyć moje ADHD ;p

Pytanie: Czy istnieją prywatni psychiatrzy do których mogę sobie na luzie iść pogadać i po leki? (nie chcę terapii bo na chwilę obecną nie mam czasu i chęci)

Chce brać leki bo:
a) Jestem już trochę zmęczony tym częstym wq
b) Idą wakacje
c) Chce wyluzować bo złoszczę się na rodziców co jest najgorsze!
d) Jakoś łatwo wychodzę z nałogów (fajki, narkotyki itp)

Wiem, że to nie dział na oferty jednak jeśli istnieją prywatni psychiatrzy zna ktoś jakiegoś w warszawie? i ile kosztuje wizyta? (to też jest ważne - jeśli jest to granica wizyta 100 PLN i 100PLN leki /miech to da się jeszcze przeżyć)

Pozdrawiam,

przez MaRiAnEk 24 maja 2007, 17:13
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 22:21 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

przez nitka 28 maja 2007, 01:07
no tak, ja znowu o zębach. Kiedy boli ząb - bach apap i po bólu. Tylko że po jakimś czasie apap przestaje pomagać a wątróbka siada. Problemów psychicznych nie leczy się doraźnie. I nie lekami. Przeklinam ;) kazdego lekarza który przepisze Ci uspokajacze bez oferowania pomocy psychologicznej. Co się odwlecze to nie uciecze. życzę Ci żebyś nie obudził sie kiedys z ręką w nocniku. Polecam psychologa. Pozdrawiam!
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

przez AronFtv 30 cze 2007, 01:35
JaLukas! Cześć podaje ci parę adresów

Szczerców, Dubie 1; koło Bełchatowa, woj. łódzkie
tel. (0-44) 635 63 03, (0-44) 631 92 51

43-140 Katowice - Szopienice
ul. Korczaka 27
tel. 032 256 82 09 w. 301,303
fax. 032 256 83 05
Zespół leczący:
Ordynator : Krzysztof Kotrys- specjalista psychiatra, psychoterapeuta (certyfikat PTP nr 225) i superwizor psychoterapii (certyfikat PTP nr 76)
Z-ca ordynatora: Bartosz Wrona -specjalista psychiatra, w końcowej fazie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP
Asystenci: Małgorzata Kalinowska- psycholog, kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii, w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychotertapeuty
Podpis usunięty przez administratora.

przez JaLukas! 17 lip 2007, 08:12
dziękuję bardzo napewno się przyda
Pozdrawiam

przez .Kinga. 17 lip 2007, 10:49
A słyszeliście kiedyś o zamku w Mosznej? To Centrum Terapii Nerwic. Jest tam pięknie. Zwiedzałam ten zamku i po prostu to miejsce mnie urzekło
http://www.moszna-zamek.pl/pol/index.htm
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Sortuj wg