SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Eva 19 maja 2006, 11:37
Ja również trzymam kciuki za Ciebie ...
Eva

przez dorotkas 19 maja 2006, 13:48
Ja tez trzymam za Ciebie kciuki,zobaczysz ze wszystko ulozy sie znakomicie:))Nie martw sie na zapas odstawianiem lekow,a uwierz ze wreszcie pokonasz nerwice:)

przez limba 19 maja 2006, 19:14
mamukaroli-Trzymamy kciuki za ciebie wszyscy!!!!MASZ SIĘ NIE PODDAWAĆ!!!!Masz dla kogo walczyć- masz dzieci.Napewno nie będzie lekko!Ale dasz radę.Pisz nam o wszystkim!!!Pozdrawiam mocno :D :D :D
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Crystalia 19 maja 2006, 19:39
Życzę Ci mądrych, kompetentnych lekarzy, miłych współpacjentów, pogody ducha, optymizmu i wiary, że wszystko będzie ok i oczywiście poprawy zdrowia.

Trzymaj się cieplutko Obrazek
Odwaga jest podążaniem w nieznane wbrew swoim obawom. Nie oznacza ona braku lęku.

przez mamukaroli 19 maja 2006, 21:58
nie wiem czemu ale na myśl,ze muszę iśc do szpitala czuję się jeszcze gorzej, taka przegrana, to chyba tak jak z pierwszą w życiu wizytą u psychiatry ( nie dalam rady sama)!

przez Aga1 19 maja 2006, 22:43
Mamukaroli będzie wszystko dobrze, pomyśl że robisz to dla swoich dzieci. One chcą uśmiechniętą i zdrową mamę.Głowa do góry.Trzymam mocno za Ciebie kciuki. :P

przez limba 20 maja 2006, 18:04
Wiesz co ? chyba tak wszyscy mają.Ja na początku tak miałam z lekami,stwierdziłam,że po co mi to?, że dam radę bez psychotropów.Czułam się na tyle tym upokożona, że na początku tylko udawałam że biorę leki!Czułam się bezsilna, bezradna! Nie dopuszczałam do siebie myśli że jestem chora.A czasem (na ile mogłam myśleć logicznie)czułam do siebie wstręt!!Ale to przeszło- w miarę leczenia(to tak jak by moje nogi,dotychczas z waty,znalazły stabilizację)Poczułam się mocniejsza, odważniejsza,zaczęłam ufać lekarzom.Nie mamukaroli-to nie jest przegrana!!!To ważna walka w Twoim życiu-KTÓRĄ WYGRASZ!!!!!!!!!
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez runa 24 maja 2006, 23:47
Witaj mamukaroli. Ja choruje na nerwice zdiagnozowaną od 4 lat ale leki miewałam już jako 15latka. oja przyjaciółka nim ją zdjagnozowali ( ma narkolepsje z kataplepsją ) leżała 6 tyg na oddziale nerwic w am w gdansku. mówiła że było oki lekarze kompetentni i pielęgniarki w porządku, problem miały tylko anorektyczki bo cały czas miały "cień" ale to przy tej chorobie normalne. Też się wybieram do szpitala ale pod koniec wakacji, chcę odstawić leki ale ..... więc spróbuje w szpitalu. serdecznie cię pozdrawiam i myslami jestem z tobą trzymaj się i nie daj się "paskudzie" wierze, ze CI SIĘ UDA :)

SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

przez ewela100 08 cze 2006, 22:29
Czy jest jakis osrodek, sanatorium, w ktorym leczą sie osoby chore na nerwicę lękową? Jesli tak, to prosze o jakies informacje... Z góry dziękuję :) pozdrówki
ewela100

przez Mrówka 18 cze 2006, 16:33
Słyszałam, że jest świetny ośrodek/szpital w Komorowie pod Wawrszawą, sanatoria z tego co się orientuję, też są, lecz gdzie dokładnie, to nie wiem, pozdrawiam

przez samotny 20 cze 2006, 01:12
Wiem że w Mosznej w woj. Opolskim jest sanatorium dla ludzi chorych na różnego typu schorzenia w tym i nerwicę

Szpital,kliniki,ośrodki-pytania....

przez madeline20 20 cze 2006, 10:45
dostałam sie na terapię do szpitala dziennego. polega to na tym , ze od wt do czw chodze do szpitala . zajecia tam trwaja od 16,00 do 19,30 ( po 45 min i 15 min przerwy , ostatnie 30 min relaks). jestem w grupie zamknietej czyli niezmiennej , ktora liczy 10 osob. nie wiem czy mi to pomoze, poczatki sa trudne , bo nasilaja sie objawy ale mam nadzieje , ze to bedzie moje ostatnia terapia:) polecam wszytskim te forme tarapii, jest bezplatna i pomaga!!!
Kochac siebie to przemawiac do siebie naprawde łagodnie i czule.

przez ania30 20 cze 2006, 14:08
w warszawie jest instytut neurologii i psychiatrii ul Sobieskiego 9 , jest tam oddzial klinika nerwic , leczenie trwa 10 tygodni , sa same terapie , psychorysunek , praca z cialem , itp.. chodzi sie we własnym ubraniu i nie ma sie kontaktu z cieżko chorymi psychicznie , ja byłam w klinice i mi bardzo pomogła , tam stosują tez treningi , np ja mam agorafobie wraz z nerwicą lękową i u mnie stosowali treningi wychodzeniowe to jedna z najlepszych klinik w polsce , druga jest w krakowie. pozdrawiam i polecam.
życie jest piękne

przez teklunia 20 cze 2006, 22:35
w Mosznej jest CENTRUM TERAPII NERWIC...
tylko na przyjecie czeka sie nawet 1,5 roku
zanim mnie przyjma to zwariuje...... :cry:
samotnosc nad pustym talerzem....

Sortuj wg