SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Core 10 mar 2015, 14:02
A czy są przeprowadzane jakieś badania?

przez Lord Kapucyn 10 mar 2015, 14:25
Ogólnie nie licz na to. Ja raz wyjątkowo mialem Tk Glowy i badania hormonalne, a na olzn komplet podstawowych badan krwi, ale to rzadkość.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez elo 10 mar 2015, 14:27
no krew ci przebadaja co jakis czas i uwaga ekg po przyjeciu wiecej grzechow nie pamietam
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez appleblossom 31 mar 2015, 10:41
Jeśli psychiatra stwierdzi, że jest wskazanie to też inne badania (tomografia, eeg)

przez SrebrnaSowa 07 kwi 2015, 19:46
Czy jest jakieś sanatorium w którym jest się pod opieką psychoterapeutów czy tam innych psych ?
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez JużTuByłem 07 kwi 2015, 21:29
Tak srebrna masz blisko do szopienic :smile:
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez SrebrnaSowa 08 kwi 2015, 06:52
Ale ...tam? Jesli jestes z kato,to wiesz jakie szopki maja opinie.Wolalabym isc gdzies dalej,...by sie nikt nie dowiedzial,co sie dzieje...
INFP-T
4w5

przez JużTuByłem 08 kwi 2015, 09:32
Tak jestem z okolic kato. Bylem tam 2 lata temu jak dla mnie średnio (na mnie terapia psychodynamiczna nie działa, albo niemam do niej cierpliwości) jednak niektórzy sobie chwala pozdro
Rośnie w siłę"

przez SrebrnaSowa 09 kwi 2015, 17:58
A byłeś gdzieś indziej też ? Masz porównanie.... ?
no bo w sumie jeszcze jest Rybnik. Ale nie czuję się aż tak ciężkim przypadkiem ... nikogo nie obrażając.
INFP-T
4w5

przez JużTuByłem 10 kwi 2015, 10:43
Do Rybnika nie idz poznałem gościa który tam był i nie wypowiadał się pozytywnie...Nie,nie byłem w innym szpitalu prócz Szopienic.
W lecie jest nawet fajnie ,bo można pograć w siatkówkę plażową i posiedziec na zewnątrz ,a nie tylko siedzieć w środku.Są 4 oddziały na dole schizofrenicy, ludzie po próbie samobójczej,chorzy na umyślę ,w mani.Ich się spotyka na podwórku i jak idzie na swój oddział to widać jak zombi chodzi po korytarzu(niefajny widok ,bo strasznie zniszczenie ludzie) w dodatku Ci co wychodzą to mają specjalne przepustki i nie mogą sobie wyjść jak ci z ostatniego piętra (zaburzenia afektywne i nerwicowe, tam Cie przydzielą)
Mi się trafił pokój 2 osobowy ,ale raczej nie będziesz miała tyle szczęścia i dostaniesz taki w którym jest 6 łóżek(jak się ktoś wypisze z pokoju gdzie są 3,2 łózka to bardzo często ludzie proszą o przeniesienie).Problem w tych szpitalach jest taki ,że często przyjmują recydywę która przyszła żeby nie iść do pierdla.Dwóch gości takich mieliśmy z tego jeden poj.eb z którym musiałem się użerać nikt go nie lubił ,a jak dochodziło do jakiejś afery to pielegniarki nie reagowały.Nie powinno być problemu i powinnaś się łatwo skumać z tymi "normalnymi" ludzmi.
Rośnie w siłę"

przez abrakadabra xx 11 kwi 2015, 07:49
Byłem raz w szpitalu na swoim pierwszym odwyku. Masakra. Musiałem spać na materacu bo nie było wolnych łóżek, po kilku dniach się znalazło dopiero. Kontakty nie działały żeby ktoś nie wsadził tam czegoś i żeby go nie poraziło. Żeby naładować telefon musiałem prosić siostry o to ale to było zależne od ich widzi mi się, trzeba było być grzecznym. Na dwór do kiosku nie mogłem wychodzić, żebym czasem po kryjomu nie brał leków, że niby ktoś miałby mi je przywieźć do szpitala :shock: Czasem ginęły mi różne przedmioty, np. fajki, bo wyszedłem na obiad. W międzyczasie ktoś mi po szafkach grzebał. Codziennie męczył mnie taki jeden dziadek, nie wiem co mu było ale był bardzo chory psychicznie. Brał sobie ode mnie z pokoju różne rzeczy ot tak po prostu, co prawda oddawał później ale musiałem go o to prosić. Był taki jeden pielęgniarz, cały czas się darł na pacjentów, strach było się odezwać.

Na drugi odwyk chciałem pojechać do prywatnej kliniki. Ale odechciało mi się po rozmowie z właścicielem, prowadzącym tą placówkę. Aha, na zdjęciu to wszystko wyglądało pięknie a jak tam przyjechałem to makabra. Wyglądało to jak duża chata a obok obora. Wszystko gnije odrapane, widzę jacyś ludzie pracują noszą coś, worzą. brak chodnika, wszędzie błoto. Widziałem łapki na myszy. No ale nic, to ma być odwyk, więc nie musi być tak pięknie, aby tylko dobrzy lekarze byli. Wchodzę tam na gorę, żadnych pielęgniarek, czy czegoś takiego. Rozmawiałem z szefem całym i okazało się że laptopa nie wolno mieć, trzeba będzie pracować (to ci ludzie właśnie których widziałem wcześniej). Jak się zacząłem dziwić temu wszystkiemu to pan się zdenerwował i zaczęło mu oko latać. Zaczał podnosić głos na mnie. I wtedy wszystko mówiło mi: uciekaj stąd! No i tak zrobiłem, wyszedłem czym prędzej stamtąd.

Później pojechałem już do normalnej kliniki, wszystko było dobrze oprócz najważniejszego. Lekarz nie znał się na odwyku i obciął mi dawkę leków od razu o połowę. Nie wolno tak robić, oczywiście on tego nie wiedział.

Od tamtej pory nie korzystam z żadnych szpitali czy klinik i obym nie musiał nigdy więcej.

przez JużTuByłem 11 kwi 2015, 08:53
Byłem raz w szpitalu psychiatrycznym ,a pozniej na odwyku.Jak dla mnie odwyk połączony z oddziałem dla chorych na zaburzenia psychiczne jest bez sensu.W Rybniku i Szopienicach tak to własnie wygląda na dole odwyk a u góry ludzie chorzy psychicznie.Ci z odwyku nie są w ogóle pilnowani,bo są robione codziennie narkotesty ,które "niby" kontrolują pacjentów.Problem w tym ,że narkotesty nie wykrywają dopalaczy,a to idzie na potęgę.W Szpienicach latali mając oczy jak 5 złotówki i nikt im tego nie mógł udowodnić.W Rybniku jest tak samo ,bo mi koleś z odwyku opowiedział..

abrakadabra xx Mnie nie spotkały sytuacje które opisałeś ,ale i tak niemilo wspominam i za żadne skarby niechce tam trafic..
Rośnie w siłę"

przez SrebrnaSowa 11 kwi 2015, 09:04
Czyli jednym slowem,porazka.Lepiej chyba leczyc sie w domu,albo napocic sie i poszukac profesjonalnego osrodka o ile taki istnieje....
INFP-T
4w5

przez JużTuByłem 11 kwi 2015, 23:33
50 % była zadowolona i sobie chwaliła mówiąc ,że pobyt tam im pomógł
Rośnie w siłę"

Sortuj wg