SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez everlong 11 lis 2014, 20:12
Na Głuską oddział D jak długo się czeka? tak orientacyjnie
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

ODDZIAŁ DZIENNY LECZENIA NERWIC Wrocław

przez szary pimpek 13 gru 2014, 11:19
daga2000 napisał(a):Hej,
mam pytanie czy korzystał ktoś z was z pobytu na odziałach leczenia nerwic we Wrocku na Pasteura 1 lub na wybrzeżu korzeniowskiego????

Na Pasteura 10 bardzo sztywno trzymają się t. psychodynamicznej - nie wszystkim odpowiadają terapeuci siedzący jak kołek przez 1,5 godziny, którzy nie odpowiedzą nawet na pytania organizacyjne. Ponadto terapeuta zasypiał podczas sesji.
Ordynator uznaje, ze ma do czynienia z "psychicznymi" w związku z czym pozwala sobie na plecenie co mu ślina na język przyniesie (na zasadzie "moje słowo przeciw pacjenta"). O błędnym wypisywaniu recept oraz leków nieistniejących nie wspomnę.

Koszmarem są zajęcia z psychodramy - stażystki siedzą, zadają jakieś zadania i pytają, co czujemy - bez żadnej moderacji, z zaprzepaszczeniem potencjału tkwiącego w tej formie terapii.

Generalnie miałam wrażenie, ze traktują mnie jak "niekumatego psychicznego", (siedź cicho, nie pytaj, nie podoba się, to fly free), a nie partnera przy terapii. Potencjał tkwi w grupie - ważne, by trafić na osoby o dopasowanym poziomie intelektualnym.

Byłam, wytrzymałam. Żałuję. Zraziłam się do instytucjonalnej pomocy terapeutycznej. Do terapii psychodynamicznej w szczególności.

przez likerto 29 gru 2014, 23:38
Cześć!
Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenie z intensywną terapią na oddziale dziennym w Warszawie?
Szpital Wolski, Nowowiejska, Jagiellońska, Sobieskiego?

Jak długo czekaliście na terapię?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szpital Tworki

przez Olucha 04 sty 2015, 18:31
Witam
Czy ktokolwiek z was był kiedyś w szpitalu w Tworkach na dłużej?
DDA, Depresja, Nerwica Lękowa.
Ketrelowa Królowa.

Ośrodki leczenia anoreksji

przez Fiolet 04 sty 2015, 23:34
Hej hej :papa: .
Zwracam się do osób które albo wyszły z choroby lub które sobie świetnie radzą.. Chodzi mi abyście mogli polecić mi najlepszy ośrodek , miejsce na leczenie anoreksji. Zależy mi przede wszystkim na intensywnej terapii, gdzie po wyjściu mogłabym rozpocząć nowe życie. Więc jak widać szukam poważnej i skutecznej pomocy...
Chcę dodać że mam na imię Wiola i mam 18 lat.
Bardzo proszę o opinie... Pomóżcie..

Pozdrawiam! :lol:

przez essprit 05 sty 2015, 10:03
Znajdź sobie lepiej psychoterapeutę na miejscu .... bo nie licz na to, że pobyt w szpitalu (zazwyczaj to 3 lub 6 m-cy) wyleczy Ciebie całkowicie z zab.odż. To jest leczenie strasznie długie i po prostu taki pobyt to za krótko.
Taki pobyt może być wstępem do "nowego życia" ;)

przez Fiolet 05 sty 2015, 11:23
I dlatego właśnie szukam takiego najlepszego "wstępu do życia". Coś polecicie? ;)

Szpital Tworki

przez Edgardier 05 sty 2015, 13:39
Your answer any questions I can answer for everything.

Szpital Tworki

przez ryska 05 sty 2015, 13:56
Olucha, ja nie byłam, ale moi dwaj znajomi tak. jeden przymusowo na 10 dni a drugi parę razy, ale szybko się wypisywał na własne żądanie. Opowiadali mi o tym i mogę też ich podpytać, więc jeśli masz jakieś pytania, to pisz, postaram się odpowiedzieć, choć nie mogę obiecać.
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

przez SinnerInHeaven 07 sty 2015, 22:35
To zależy ile masz kasy, jak masz dużo to ośrodek się znajdzie. Jak masz mało to masz problem.
SinnerInHeaven

Szpital Tworki

przez Olucha 09 sty 2015, 21:39
Jestem w Tworkach na oddziale 5 - typowy oddział dla depresji, ale nie przyjmą tutaj jeśli się ma myśli s.
Każdy ma oddzielny pokój gdzie jest szafa, łóżko, kanapa, stolik i tv. Są też oddzielne łazienki. Do 15.00 są różne zajęcia a potem ma się już reszte dnia wolną. Co do psychoterapeutów się jeszcze nie wypowiem, trudno cokolwiek powiedzieć po kilku spotkaniach. To jest typowy oddział terapeutyczny. Jest siłownia dla pacjentów jest więc w miare okej. Można mieć telefon i laptopa i ogólnie swoje rzeczy - nic nie zabierają.
Na razie jest mi tu dobrze. Podobno każdego trzymają tutaj około 6 tygodni.
DDA, Depresja, Nerwica Lękowa.
Ketrelowa Królowa.

Szpital w Choroszczy

przez boogyman 09 sty 2015, 23:47
Odnawiam wątek. Czy ktoś był?
Obecnie nic

Szpital Tworki

przez ryska 10 sty 2015, 12:08
Masz dostęp do ładowarki do telefonu? Będziesz mogła wpadać na forum? Chcesz w ogóle gadać czy tylko sama się pozwierzać?
agorafobia, choroba sieroca, DDD, DDRR, mieszane zaburzenia lękowe, nerwica lękowa, nerwica natręctw, osobowość anankastyczna, osobowość unikająca, osobowość zależna, socjofobia, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia depresyjne... cdn. ?

przez Fiolet 10 sty 2015, 13:07
Tylko że ja chcę ośrodek publiczny. Refundowany przez NFZ. Prywatne to chała . Tylko płacisz, a oni Cię omamiają lekami . ( w większości przypadków.)

Sortuj wg