SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez IcyBlues 20 sie 2014, 17:00
Czy istnieje w Polsce coś w stylu niepublicznego szpitala psychiatrycznego? Jakaś klinika, gdzie można by było dojść do siebie... Zależałoby mi na sprawdzonym miejscu i dobrych warunkach, bo historie które zdążyłam już przeczytać i kolejki znacznie zniechęcają od leczenia się placówkach publicznych.
Ostatnio edytowano 22 sie 2014, 12:06 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.

przez Druid 20 sie 2014, 17:21
IcyBlues, załatw sobie pobyt na oddziale dziennym z dala od miejsca zamieszkania i nocuj w hotelu ;)
Druid

przez papierowykot 20 sie 2014, 17:33
google.pl tak bardzo trudne dla niektórych.....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IcyBlues 20 sie 2014, 18:34
Pluszowy w kosmosie napisał(a):IcyBlues, załatw sobie pobyt na oddziale dziennym z dala od miejsca zamieszkania i nocuj w hotelu ;)

Jestem niepełnoletnia, to nie wchodzi w grę. :(

-- 20 sie 2014, 18:36 --

papierowykot napisał(a):google.pl tak bardzo trudne dla niektórych.....

Czy naprawdę uważasz, że pisałabym to, wcześniej nie szukając w internecie?

przez Łapa 20 sie 2014, 19:32
papierowykot jesteś z Warszawy, więc rzucam Ci wyzwanie!
Znajdź mi niepubliczny oddział zamknięty w Warszawie lub jej okolicach w którym można by się zamknąć i przetrzymać depresję czy manie. Ja próbowałem, nie znalazłem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez papierowykot 22 sie 2014, 15:15
IcyBlues napisał(a):
papierowykot napisał(a):google.pl tak bardzo trudne dla niektórych.....

Czy naprawdę uważasz, że pisałabym to, wcześniej nie szukając w internecie?

Mój błąd. To było o tyle nielogiczne z mojej strony,
że gdyby nikt się nie pytał na forach ani różnych portalach, szukanie w google nie było by tak efektywne.

-- 22 sie 2014, 15:24 --

Łapa napisał(a):papierowykot jesteś z Warszawy, więc rzucam Ci wyzwanie!
Znajdź mi niepubliczny oddział zamknięty w Warszawie lub jej okolicach w którym można by się zamknąć i przetrzymać depresję czy manie. Ja próbowałem, nie znalazłem.

A czemu każesz mi się ograniczać? Jeśli nie ma w tym okręgu to nie ma i nie wyczaruję.
Po prostu plunąłem jadem, nie mam nic na usprawiedliwienie raczej chyba, że poirytowanie otaczającym mnie światem,
ale co to za argument.

przez KatCa 28 sie 2014, 17:04
Rodzina 'wzięła się' za brata i wysyła go do versusmed koło Krakowa http://www.versusmed.com.pl/ Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tym ośrodkiem?

przez essprit 28 sie 2014, 22:47
A nie lepiej do Babińskiego, na oddz. dla alko ?
Kadra lepsza i za darmo.

ODDZIAŁ DZIENNY LECZENIA NERWIC Wrocław

przez daga2000 03 wrz 2014, 00:33
Hej,
mam pytanie czy korzystał ktoś z was z pobytu na odziałach leczenia nerwic we Wrocku na Pasteura 1 lub na wybrzeżu korzeniowskiego???? Jeśli znajdzie się jakaś dobra dusza która tam była bardzo proszę o opinię. Leczę się na depresje prawdopodobnie mam nerwicę i jestem dość wrażliwą osobą - nie chciałabym trafić na nieprzyjemnych lekarzy którzy jeszcze pogorszą mi samopoczucie a dziś miałam rozmowę z ordynatorem na korzeniowskiego i tak mnie potraktował że mimo iż wcześniej się bałam pobytu na odziale i całej tej grupowej terapii to teraz jestem przerażona:(. Bardzo mi zależy żeby ktoś się wypowiedział o specjalistach z Pasteura i korzeniowskiego może być na priv. Kiedyś mysłałam że jestem przewrażliwiona przez chorobę i niepotrzebnie się obawiam złego potraktowania jednak z im większą ilością lekarzy i psychologów mam styczność tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że nie każdy powinien być lekarzem albo psychoterapeutą i że czasem wizyta u kogoś nieodpowiedniego któremu opowiadamy bądź co bądź bardzo intymne szczegóły ze swojego życia może pogorszyć psychiczne samopoczucie i nasilić lęki:/.Wrocławianie odezwijcie się:)
pozdrawiam wszystkich

ODDZIAŁ DZIENNY LECZENIA NERWIC Wrocław

przez piti_88 05 wrz 2014, 02:21
Coś właśnie we Wrocławiu cisza u użytkowników forum. Jakby nas prawie nie było...

Chciałem sobie załatwić sanatorium w zamku w Mosznej. Okazało się, że nie ma tam już sanatorium, a wszystkich kierują właśnie do centrum leczenia nerwic we Wrocławiu. Sam potrzebuje pomocy a opinii niestety żadnych nie ma...
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.
Chcesz pogadać - zawsze do dyspozycji :) GG:1543457

przez KatCa 07 wrz 2014, 13:50
Klamka zapadła, brat zaczął leczenie w Versusmed, to jakiś nowy ośrodek (w zasadzie znajoma mamy poleciła). To dopiero początek terapii. Wszyscy jesteśmy ciekawi co z tego wyjdzie. W zasadzie to pierwsza terapia brata, taka z prawdziwego zdarzenia. Widzę, że jest trochę skołowany, no ale zobaczymy.

przez betii 21 wrz 2014, 01:30
Z uwagi na stress- tak mysle, probl. w domu, nasiliła mi się depresja, taki cięższy epizot. czulam się dość dobrze, teraz śpie po 12 h jestem niewypoczeta, płaczę, nie mam sił, nic się nie chce, o koncentracji.... a muszę pisac prace mgr..
byłam w jednym z łodzkich szpitali to jak powiedz. ze brałam anafranil i żle go znosiłam, powiedzieli że wychodze przed szereg że się uprzedzam... a ja musialam go ok3lata temu zmienic bo spałam na stojąco... obecnie w marcu wyszłam z kolejnego szpitalu, tam powiedz. ze to sprawa trwajaca lata, jaki cche antydepresant? bo leczyli moj niepokoj i depresje pierw haloperid. potem lekiem po ktorym dost. sztywnienia i znow wylądowałam w szpitalu...
potzrebuje naładowac akumulatory, poddac sie terapi farmokoterapii, odpocząć.... w miejsskich szpitalach tego się nie dokona, na prywtane nie stać..
czy znacie coś gdzieś gdzie można się udać czekajac do ok3 mies za miejscem... bo nie wiem czy dluzej dam rade...
tylko gdansk i krakow odpadają, mam daleko...

przez sailorka 03 paź 2014, 20:48
Był ktoś z Was w takim miejscu? Jak wrażenia?

-- 03 paź 2014, 21:15 --

Chodzi mi o oddział dzienny.

-- 14 paź 2014, 07:56 --

Ciekawy reportaż: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,1078 ... .html?as=1
Cześć, jestem czubkiem

Szpital w Choroszczy

przez S jak... 05 lis 2014, 19:09
Proszę o opinie.
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

Sortuj wg