SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Metoda na bycie szczesliwym

przez 1234qwerty 01 mar 2014, 23:30
Sądzę, że Torres słusznie wytyka błąd myślowy. Bogactwo nie jest żadną przesłanką świadczącą o nieuczciwości człowieka. Oczywiście zdarzają się przypadki, o których mowa, ale biedni tak samo mogą kraść i wykorzystywać jak bbogaci.
Podejrzewanie bogatego o wzbogacanie się na czyjejś krzywdzie dlatego, że jest bogaty, to już bardziej trąci "religią".
Oczywiście w tym wypadku dyskusja dotyczy również innych faktów, a nie tylko tego, że Grzesiak jest majetny.

przez zujzuj 02 mar 2014, 00:01
No chwileczkę...przecież to co napisał Unikalny było odpowiedzią na tekst torresa...To torres zaczął pisać

"Ale takie książki kupuje plebs a nie bogacze. A my mówimy o towarach, które kupują ludzie, którzy wiedzą jak inwestować. Dodatkowo Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi kiedy np opowiada o tym jak zrobić biznes i zarobić. Lepiej kierować się ludźmi, którzy coś osiągnęli niż takimi, którzy tylko krytykują tych ludzi z zazdrości"

Czyli Grzesiak ma racje bo jest bogaty? Nie kłamie bo jest bogaty? Nie oszukuje bo jest bogaty?...Ludzie płacą kase to mają racje?... Więc Unikalny tylko stwierdził fakt że często bogaci robią kasę na krzywdzie biednych...i tyle. Te teksty o bogatych i racji ich pieniędzy to jest torresa filozoficzna gadka. To jest ta religia...jednak to torres zaczyna potem normalną dla siebie gadkę o "skrzywieniach myślowych", "przekonaniach" itd...

Zamiast normalnej rozmowy zaczyna sie ideologia...że zazdrość, więc nie mają racji...że biedni a on bogaty...że oni bogaci więc jak płacą to mają racje..to jest religia, to są dogmaty, to jest bełkot

przez torres 02 mar 2014, 02:47
zujzuj, ja mam wrażenie, że Ty tego NLP też trochę liznąłeś, a jeśli nie to masz ciekawą zdolność do odwracania kota ogonem i manipulacji w dyskusji. Widziałbym Cię w polityce, serio. Jak coś to nie był to przytyk tylko komplement tym razem ;) Też chciałbym mieć tego typu umiejętność żeby przekształcić czyjąś wypowiedź żeby miała inny sens ale użyć dokładnie tych zwrotów.
"ludzie bogaci płacą, więc koleś nie jest oszustem bo płacą bogaci"-no to jest retoryka śmieszna.

Najpierw pisałem, że koleś jest dobry bo bogaci ludzie wydają duże pieniądze na jego szkolenia. Potem ktoś napisał, że jest oszustem bo ludzie bogaci często są oszustami i podważyłem ten pogląd, a teraz w Twoim poście czytam coś takiego, że aż sam sprawdziłem poprzednie posty czy czasem nie palnąłem jakiejś głupoty :)

Nie pisałem, że Grzesiak ma rację bo jest bogaty tylko, że bogaci ludzie kupują jego szkolenia czyli są one wartościowe. A jeśli sprzedaje to dzięki temu, że jest dobrym marketingowcem to oznacza, że wartościowe są jego teksty i szkolenia na temat marketingu bo można powiedzieć, że jest znawcą w tej dziedzinie. Poza tym zrobiła się tu dyskusja na temat Grzesiaka a ja podałem go jedynie jako przykład dobrego coacha.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zujzuj 02 mar 2014, 10:06
2.Unikalny podaje blog...Ty piszesz że nawet nie będziesz czytał tej manipulacji, osób zazdrosnych które chcą zarobić. Nie czytasz, ale wiesz że to manipulacja zazdrośników :brawo: ....potem

torres napisał(a):Ale takie książki kupuje plebs a nie bogacze. A my mówimy o towarach, które kupują ludzie, którzy wiedzą jak inwestować. Dodatkowo Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi kiedy np opowiada o tym jak zrobić biznes i zarobić. Lepiej kierować się ludźmi, którzy coś osiągnęli niż takimi, którzy tylko krytykują tych ludzi z zazdrości.

Koleś podaje blog z krytyką jego byłych pracowników. Ty piszesz że nie będziesz go czytał...i potem piszesz to co powyżej co jest pustą gadką...

Nikt nie napisał że Grzesiak jest oszustem bo bogaci są oszustami(nie kłam)...To ty pisałeś że "Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi"...Unikalny odpisuje że nie wiesz czy jest szczęśliwy, a poza tym często bogaci dorabiają sie na oszustwach...a ty potem piszesz że on argumentuje że Grzesiak jest bogaty a bogaci często są oszustami...jesteś mistrzem. Wymyślasz sobie coś czego nikt nie napisał...a potem z tym dyskutujesz.

przez torres 02 mar 2014, 16:44
Oczywiście, że ten blog to manipulacja tak jak KAŻDY antyblog na czyjś temat. Dlatego nie ma sensu takich wypocin czytać. Chciałbym fakty, co konkretnie jest sprzeczne w tym co mówi, na czyjej konkretnie krzywdzie się dorobił itd.

Nikt nie napisał że Grzesiak jest oszustem bo bogaci są oszustami(nie kłam)

A tu masz cytat, że jednak pisał:

Unikalny, napisał:
Chłopcze wiesz ilu jest bogatych, którzy się dorobili na ludzkiej krzywdzie m. in. Grzesiak do nich należy, przestań go wartościować, prawdopodobnie jest to gorszy człowiek niż Ci, którzy mijasz na ulicy.

a potem sam to piszesz:
To ty pisałeś że "Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi"...Unikalny odpisuje że nie wiesz czy jest szczęśliwy, a poza tym często bogaci dorabiają sie na oszustwach..

Nie próbuj ludziom robić wody z mózgu.

przez zujzuj 02 mar 2014, 17:08
Grzesiak jest oszustem bo nim jest(w opinii nie których),a nie bo jest bogaty. Nie chodzi o to że każdy bogaty jest oszustemi co za tym idzie także on, ale sa tacy i on w opinii niektórych jest właśnie kimś takim...z resztą. To była riposta na twoje gadki o szczęśliwości i interesach

Z resztą...ja z tego wątku też sie ewakuuje. Jeśli dyskusja ma wyglądać tak jak ty to uprawiasz to nie ma to najmniejszego sensu...Teraz oświadczasz że każdy( :shock: ) antyblog jest manipulacją i nie warto go czytać...EOT z mojej strony...oświadczaj światu dalej swoje dogmaty, oczywistości itd...idealisto

przez torres 02 mar 2014, 17:29
Heh a czym innym jak nie dogmatem jest stwierdzenie, że Grzesiak jest oszustem i nie poparcie tego niczym (lub antyblogiem pisanym przez kogoś kto ma w tym jakiś interes lub z zazdrości)? :) Powiedz mi kim trzeba być żeby prowadzić o kimś antybloga i taplać się w takim łajnie? To mówi samo za siebie i taki też poziom "argumentacji" przedstawiasz więc nie dziwię się, że nie radzisz sobie z dyskusją mimo bardzo dobrej umiejętności manipulowania i przekręcania sensu wypowiedzi.

DUBIE-k.Bełchatowa

przez Alien81 10 kwi 2014, 11:21
No i co? Jak tam było? Bo mi podpadli i to bardzo :evil: Pierwszy raz telefonowałem tam z prośbą o przyjęcie w czerwcu ubiegłego roku. Powiedzieli, że czas oczekiwania na miejsce wynosi około 6 miesięcy, przydzielili mi numer w kolejce i kazali dzwonić regularnie przynajmniej raz na 2 tygodnie z prośbą o odhaczenie owego numeru. Tak też robiłem. A w marcu nagle okazało się, że od stycznia mnie nie odhaczali :evil:, choć dzwoniłem tam jak głupi osioł. I tak czekam już 10 miesięcy :evil: Sam już nie wiem, czy tam w ogóle jechać czy nie. W sieci można znaleźć różne opinie o tym ośrodku, wprawdzie większość z nich jest pozytywna, ale są też negatywy.
Pan Naczelnik już idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie...

Oœrodki

przez Artur65 28 kwi 2014, 17:41
Chodzi Ci o Zieloną Klinikę? Mi pomogli, jak najbardziej polecam, zresztą inni pacjenci też chwalili sobie tamtejsze warunki.

ktory szpital wybrac?

przez sebastian86 05 maja 2014, 09:12
mysle o pobycie w szpitalu na oddziale psychiatrycznym i w zwiazku z tym chcialbym zasiegnac waszej opini ktory szpital bylby najlepszy jesli chodzi o warszawe i okolice.co np sadzicie o tym http://www.bielanski.med.pl/index.php/o ... hiatryczny
We Are The Champions 2016(L)

ktory szpital wybrac?

przez marwil 05 maja 2014, 09:16
Nie wiem, co Ci dolega, ale to chyba jeden z najlepszych szpitali:

http://www.ipin.edu.pl/wordpress/
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

ktory szpital wybrac?

przez sebastian86 05 maja 2014, 09:19
marwil, dolega mi nerwica depresyjno-lękowa.ten oddzial w linku jest wlasnie jakby czescia tego IPINu, tylko ze umiejscowiony w szpitalu bielanskim.

ktory szpital wybrac?

przez marwil 05 maja 2014, 09:27
no to chyba dobry wybór
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

ktory szpital wybrac?

przez sebastian86 05 maja 2014, 09:56
marwil, ciekawe tylko czy bym sie dostal z marszu czy musialbym poczekac sobie.

Sortuj wg