SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Metoda na bycie szczesliwym

przez jetodik 28 lut 2014, 22:05
torres,
jetodik, jeśli ktoś ustala wysoką cenę czegoś a to nie jest jej warte to bogaci ludzie za to nie zapłacą.

heh, jakby to ludzie przez sam fakt bogactwa, byli nieomylni i nie wyrzucali kasy w błoto.
zapłacą zapłacą, bogaci ludzie znudzeni konsumpcyjnym stylem życia, chętnie łykną jakiś lekkostrawny 'rozwoik', dobrze rozreklamowany Grzesiak służy tu pomocą.

rozumiem że te wszystkie najlepiej sprzedane książki, typu 50 twarzy Greya i inne tandety są wspaniałymi dziełami, bo gdyby były słabe to ludzie by ich nie kupowali?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez torres 28 lut 2014, 23:05
Ale takie książki kupuje plebs a nie bogacze. A my mówimy o towarach, które kupują ludzie, którzy wiedzą jak inwestować. Dodatkowo Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi kiedy np opowiada o tym jak zrobić biznes i zarobić. Lepiej kierować się ludźmi, którzy coś osiągnęli niż takimi, którzy tylko krytykują tych ludzi z zazdrości.

przez 1234qwerty 28 lut 2014, 23:21
torres, Bogaci ludzie nie są z założenia mądrzy. Płacą za drogie szkolenia, bo ich stać i dali się przekonać prowadzącemu, co nie oznacza z góry, że podjęli dobrą decyzję.
Bardziej przekonujące by było, gdyby ktoś stał się bogaty dzięki tym poradom, bo to że ludzie będący już wcześniej majętni za to płacą, o niczym nie świadczy.

Grzesiak nie jest bogaty dla tego, że osiągnąl sukces w biznesie, a dlatego że za pieniądze udziela porad jak ten sukces osiągnąć :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 28 lut 2014, 23:24
1234qwerty, Z bogatymi jest pół na pół. Idioci którym sie fartnęło i ludzie z głową, którzy wykreowali coś od zera z pomysłem i mają teraz wchuj hajsu. Ja myśle, że tym drugim takie coś jak coaching pomagało nie raz, bo taki gość potrafi dać im kopa do działania. Głównie po to korzystają z tego typu usług.
TEUFEL

przez jetodik 28 lut 2014, 23:24
torres,
nie, bo przedsiębiorczość, nie czyni nikogo znawcą każdej dziedziny.
jak dyskusja ma mieć jakiś poziom, to przedstawiasz konkretną technikę, jakieś badania na ten temat, na jakiej zasadzie działa, a nie że bogaci kupują.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez zujzuj 28 lut 2014, 23:41
torres...ale ubawiłem sie przy tych twoich wyjaśnieniach tego co gada grzesiak...na prawdę dobre

przez essprit 28 lut 2014, 23:46
Głupota powala, ale ok - prezent dla Ciebie .... może coś dotrze
http://pl.wikibooks.org/wiki/Techniki_m ... rowadzenie

przez torres 28 lut 2014, 23:53
1234qwerty, no Grzesiak akurat osiągnął sukces w biznesie i jego sposobem jest coaching ;)

TEUFEL, dokładnie jest tak jak piszesz. Dodam jeszcze, że metody coachingowe są dla każdego i są za darmo dostępne w necie i ja z doświadczenia wiem, że realnie działają.

przez 1234qwerty 01 mar 2014, 00:21
torres, To jego praca, a nie biznes. Inaczej biznesmenem byłby każdy kto w jakiś sposób zarabia pieniądze, nawet sprzątając ulice. Biznesmen ma kasę i inwestuje ją gdzie trzeba, żeby więcej zarobić :P

przez Unikalny 01 mar 2014, 13:35
torres napisał(a):Ale takie książki kupuje plebs a nie bogacze. A my mówimy o towarach, które kupują ludzie, którzy wiedzą jak inwestować. Dodatkowo Grzesiak jest bogaty i szczęśliwy więc wie co mówi kiedy np opowiada o tym jak zrobić biznes i zarobić. Lepiej kierować się ludźmi, którzy coś osiągnęli niż takimi, którzy tylko krytykują tych ludzi z zazdrości.

Jesteś naiwny jak DZIECKO! Chłopcze wiesz ilu jest bogatych, którzy się dorobili na ludzkiej krzywdzie m. in. Grzesiak do nich należy, przestań go wartościować, prawdopodobnie jest to gorszy człowiek niż Ci, którzy mijasz na ulicy. Ma niesamowitą gadkę lingwistyczną, świetnie wpływa na ludzi i widzę, że to na Ciebie podziałało jak płachta na byka porażka...

Powiedz mi jak można zazdrościć komuś kto dorobił się na ludzkim nieszczęściu weź się ogarnij proszę Cię :) Skąd wiesz, że jest szczęśliwy? Bo na każdym zdjęciu i wideo ma Uśmiech? Hehe...

Nie spojrzałeś na te stronę, bo boisz się prawdy o tym człowieku przeczytać, a tym bardziej boisz się przyjąć to, że rzeczywiście tak jest i Twój GURU, może mieć wady i zachowuje się nieetycznie.

Przykład kilku faktów:

- forum GRMG zamknął i usunął swoje posty dlaczego? Bo buduje nowy PR w nowym środowisku by zbijać kase na naiwnych ludziach...
- najlepsi trenerzy z EDDU od niego odeszli dlaczego? Bo miał parcie na kase i źle ich traktował....
- ludzie z którymi współpracuje prędzej czy później od niego odchodzą dlaczego? Odpowiedz sobie sam :)
- Dlaczego teraz uważa się za psychologa i coacha, a nie nadal trenera nlp? Bo jest w tym środowisku skończony i wie, że to źle działa na jego PR i Marketing.
- Dlaczego teraz niedawno pisał o Prawie Przyciągania, a kiedyś to kwestionował? Bo ludzie lubią wierzyć w bajki ujęte ładnie lingwistycznie...
- Jest tak dobrym manipulantem, że ludzie brali kredyty na jego szkolenia i zostali z tymi kredytami do teraz... instalacje na poziomie podświadomym, kotwice i sporo pewnie innych rzeczy... niewątpliwie jest świetnym sprzedawcą.

Unikalny napisał(a):Tutaj macie blog na temat Mateusza Grzesiaka, kiedyś też wierzyłem w jego bzdury i był dla mnie SWOISTYM BOGIEM, ale okazał się zwykłym manipulatem ze świetnym PR i Marketinigiem - http://diligito.wordpress.com/wpisy/

ten blog jest tylko o Grzesiaku?[/quote]

Jak widać nie tylko :)
Unikalny

przez torres 01 mar 2014, 17:15
Unikalny, łykasz to jak młody pelikan a wystarczy przeanalizować jedno zdanie żeby właśnie na poziomie lingwistycznym zobaczyć skąd się bierze Twoje myślenie.

Chłopcze wiesz ilu jest bogatych, którzy się dorobili na ludzkiej krzywdzie m. in. Grzesiak do nich należy

To jest zdanie klucz. Wskazuje na przekonanie "ludzie bogaci bardzo często mogą być nieuczciwi i dorabiają się na cudzej krzywdzie". Sam kiedyś tak myślałem będąc jeszcze w dzieciństwie socjalistą. To jest częste myślenie ludzi, szczególnie w Polsce gdzie rzeczywiście ci najbogatsi mają ogromne układy rządowe a szef firmy, w której pracował znajomy jeździł z walizką pieniędzy do Kwaśniewskiego żeby zasponsorować mu kampanię. Ale nie oznacza to, że tak jest zawsze. Ja tu widzę mechanizm taki, że najpierw zakładacie tezę, że Grzesiak jest nieuczciwy bo zarabia pełno hajsu a do tego dopasowujecie potem swoje argumenty.

Ma niesamowitą gadkę lingwistyczną, świetnie wpływa na ludzi i widzę, że to na Ciebie podziałało jak płachta na byka porażka...

Nie tyle na mnie to podziałało co modelowanie jego zachowań przynosi zaskakujące efekty w realu - spróbuj, ja się w to kiedyś próbowałem bawić.

Powiedz mi jak można zazdrościć komuś kto dorobił się na ludzkim nieszczęściu weź się ogarnij proszę Cię :)

Skąd wiesz, że dorobił się na czyimś nieszczęściu? Czyim konkretnie? jakie to było nieszczęście?

Nie spojrzałeś na te stronę, bo boisz się prawdy o tym człowieku przeczytać, a tym bardziej boisz się przyjąć to, że rzeczywiście tak jest i Twój GURU, może mieć wady i zachowuje się nieetycznie.

Rzuciłem okiem na stronę ale nie chce mi się babrać w czymś takim. Sam kiedyś prowadziłem bloga i wiem jakie bzdury ludzie wypisywali czasem na mój temat, był też antyblog zawierający same kłamstwa i insynuacje. Tego typu stron po prostu nie traktuje się poważnie. Zresztą ta sytuacja przypomina mi firmę, w której kiedyś pracował mój ojciec. Szukałem w necie informacji o niej i było dużo kłamliwych negatywnych opinii, które okazały się po prostu nieprawdą. To po prostu element konkurencji i przeciwnicy robią takie nieuczciwe rzeczy. I nie traktuję Grzesiaka jak żadne guru, wiem że ma sporo wad jak każdy człowiek ale jego materiały bardzo często są wartościowe.

Przykład kilku faktów:

Nie ma tam żadnego faktu tylko własna interpretacja tychże faktów...

przez zujzuj 01 mar 2014, 22:54
torres,torres,torres...nic więcej pisac nie trzeba. "nic nas nie przekona że białe jest białe, a czarne jest czarne"... Nawet nie będę sie zagłębiał w gadkę o tekstach Grzesiaka..widziałem twoje "tłumaczenia" tego bełkotu....Napisz może konkretnie co stosowałeś i w czym sie sprawdziło.

A juz swoją prawicową religie to sobie daruj.

przez 1234qwerty 01 mar 2014, 23:00
zujzuj, jaką prawicową religię?

przez zujzuj 01 mar 2014, 23:17
"Wskazuje na przekonanie "ludzie bogaci bardzo często mogą być nieuczciwi i dorabiają się na cudzej krzywdzie""
...

"ludzie bogaci płacą, więc koleś nie jest oszustem bo płacą bogaci"-no to jest retoryka śmieszna....i prawicowa w której pieniądz ma zawsze racje...mam to wszystko wyłapywać i wypisywać? No przecież to jest w jego postach

Jest gadka o konkretnym człowieku. O grzesiaku...a on pisze o "przekonaniach" "bogatych ludziach co płacą"...obraca to w walke sloganów, a argumenty przeciwnej strony pomija o pakuje w "zazdrość blogerów" i jakieś dziwaczne bzdety

Dla niego Grzesiak jest bogaty=więc ma racje. Płaca mu bogaci=więc ma tym bardziej racje...To jest dogmat i do tego dopasowywuje potem "argumenty"

Sortuj wg