SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Szpital,kliniki,ośrodki-pytania....

przez moni272 30 paź 2013, 13:13
belka23 napisał(a):Czy znacie jakieś odziały psychiatryczne,które leczą zaburzenia nerwicowe o podłożu somatycznym? Bo mam postawioną w sumie wstępną diagnozę-zaburzenia depresyjne,lękowe mieszane i zaburzenia na tle somatycznym. Mam napady paniki w skrócie..

ZIELONA KLINIKA - koło Lublina. Zobacz na stronie - http://www.zielonaklinika24.pl
pacjenci zadowoleni, miejsce super.

tak, Zielona Klinika to bardzo dobre miejsce do leczenia.

DUBIE-k.Bełchatowa

przez Sweety 04 lis 2013, 11:33
Witam ! Własnie dostałam się na terapię w ośrodku Wolmed w Dubiu na NFZ,proszę o wszelkie opinie,wskazówki odnośnie tej kliniki,dziękuję.
ŻYĆ W LĘKU TO ŻYĆ POŁOWICZNIE!!!

Oœrodki

przez adam323 26 lis 2013, 20:46
Witajcie. Jak widać jestem nowy na forum. Mam pytanie w związku z tym, ze wybieram się do ośrodka zamkniętego, szukam jak największej ilości opinii na temat konkretnej kliniki z Uniszowic k. Lublina. Polecono mi ją jako bardzo dobry ośrodek, z dobrymi specjalistami. Ktoś z Was moze powiedzieć więcej na ten temat?? Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[OPiLU Zabrze]

przez czarnydiabeł 13 gru 2013, 16:56
Miał ktoś styczność z tym ośrodkiem? Jacy są tam wg Was specjaliści? Jak ogólnie oceniacie poziom tego ośrodka?
czarnydiabeł

[OPiLU Zabrze]

przez Anetixi 30 gru 2013, 11:18
Mam styczność.

Według mnie bardzo fajny to ośrodek.
Mam na chwilę obecną styczność z 3 terapeutami wcześniej jeszcze z jedną panią miałam rozmowy i są to najlepsi terapeuci z jakimi miałam do czynienia.
Co do lekarzy to jedną lekarkę znam ze szpitala i z nią nie mam za dobrych wspomnień. Ale ogólnie dobrzy są tam lekarze.
Ja jestem zadowolona i to bardzo.

Jeżeli chcesz na terapię iść to lepiej trafić nie można.
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

[OPiLU Zabrze]

przez czarnydiabeł 30 gru 2013, 12:26
Anetixi Mogę mieć do Ciebie parę pytań na PW?
czarnydiabeł

[OPiLU Zabrze]

przez Anetixi 30 gru 2013, 17:30
czarnydiabeł pewnie.
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

Oddział dzienny

przez ewela_6 08 sty 2014, 19:50
Cześć,
mam pytanie do osób, które były na oddziale dziennym z depresją (lub inną chorobą). Ile trwa taki pobyt? I jak tam ogólnie jest? Jakie są zajęcia? No i najważniejsze ile mniej więcej czeka się na taki pobyt?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi...
Ostatnio edytowano 08 sty 2014, 23:53 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do bardziej pasującego działu

Oddział dzienny

przez Lusesita Dolores 08 sty 2014, 19:54
Mój pobyt na oddziale dziennym trwał 3 miesiace. Było 25 osob.
Zajęcia to: psychorysunek, kolaż, psychoterapia grupowa, rozmowa z psychologiem, psychoedukacja, muzykoterapia, terapia zajęciowa..wycieczki

Czekałam 2 tygodnie na przyjecie :)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Oddział dzienny

przez ewela_6 08 sty 2014, 20:01
Ahma,
a było Ci lepiej? Czy jest tam również psychiatra, który dopasowuje/zmienia leki?
Aha i jakie godziny zajęć?

Oddział dzienny

przez Lusesita Dolores 08 sty 2014, 20:06
ewela_6, Tak ,jest dwóch lekarzy psychiatrów. Dopasowali mi leki.
Pobyt na oddziale poprawił mój stan :)
Zajęcia sa od 8.30- 13.30
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Oddział dzienny

przez na_leśnik 08 sty 2014, 20:10
Ja jeszcze nie byłem na oddziale dziennym. Ale bardzo bym chciał. Tylko nie wiem jak to zrealizować bo pracuję :? .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Oddział dzienny

przez Asmo 08 sty 2014, 20:36
na_leśnik napisał(a):Ja jeszcze nie byłem na oddziale dziennym. Ale bardzo bym chciał. Tylko nie wiem jak to zrealizować bo pracuję :? .

Znam ten ból. Mogłem już iść dwa razy niemal od ręki. Ale moja praca po 12h i w systemie grafikowym to wyklucza. A u mnie w mieście są dwie opcje albo idziesz na rano albo na popołudnie. Więc mając pracę 6-14 można iść na popołudnie i tak chodzisz 3-4 miesiące. Sam bym poszedł ale nie mam jak. Póki nie zmienie pracy. Jeśli pracujesz na umowę o pracę najprawdopodobniej z tej okazji możesz wziąć L4 i iść na taki pobyt. Ja pracuje na śmieciowej więc nie mam takiej opcji a brak pracy i kasy sprzyja eskalacji choroby.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

Oddział dzienny

przez na_leśnik 08 sty 2014, 20:43
Asmo, "technicznie" mogę iść, to znaczy mam takie prawo. Niestety inaczej to w praktyce wygląda, bo ja jestem jedyną osobą w tej redakcji w której pracuję. Prawda jest taka, że ja nawet na urlop dwutygodniowy nie mogę iść normalnie, bo nie ma nawet nikogo na zastępstwo.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Sortuj wg