SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Gdzie jest klinika leczenia snu ?

przez Ophelia 19 sie 2013, 12:19
nie znam sie na lekach, biore zolpidem (lek-nasen). chodzi o to, że jest to lek doraźny, moge go brac dopoki nie unurmouje mi się sen. rano nie czuje sie ospala, wrecz przeciwnie, pierwszy raz od wielu lat czuje sie WYSPANA i mam sile, by wstac. z tego co czytalam, jest podobny w dzialaniu do barmituranow, ale jako , ze dziala bardziej selektywnie nie jest tak wyniszczajacy, uzalezniajacy.
Ophelia

szukam ośrodka

przez yumisajuri13 13 wrz 2013, 13:19
Witam
Szukam ośrodka dla młodzieży i dorosłych, którzy borykają się z różnymi problemami jak np narkotyki , lęki , alkoholizm , inne uzależnienia. Szukam konkretnego. Bardzo mi jest to potrzebne a szukałam w internecie i nic nie mogę znaleźć. Nie wiem nawet czy to ośrodek czy to klinika, ale jest tam chyba szkoła. Oprócz terapii uczą tam życia codziennego, jak robić pranie, zajmować się domem, zwierzętami , sadzić rośliny. Podobno jest tam dużo zieleni, ale nie wiem czy to las czy puszcza, chyba prawdopodobnie las. Nie można mieć tam telefonu. Ośrodek / klinika podobno juz działała kilkanascie lat temu. Pododbno znajduje się gdzieś za Warszawą na pewno raczej w woj mazowieckim albo ewentualnie w łódzkim . Jedzie się tam na kilka miesiecy ale można chyba zostać około roku nawet.

prosze o pomoc jeżeli ktos kojarzy

Szpital,kliniki,ośrodki-pytania....

przez maciekpoznan 17 wrz 2013, 18:01
Mam pytanie czy zna ktoś jakiś sprawdzony/dobry ośrodek/klinikę leczący nerwice i depresje ( terapia poznawczo-behawioralna), może być prywatny.. ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mamre 17 wrz 2013, 22:50
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

przez jasaw 17 wrz 2013, 22:51
maciekpoznan, ale w jakim mieście?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez maciekpoznan 18 wrz 2013, 10:26
Mamre , jasaw Dziekuję Wam za odpowiedzi, najlepiej byłoby w w Wielkopolsce, ale w sumie nie ważne gdzie, byleby był to sprawdzony, skuteczny Ośrodek.

przez Mamre 18 wrz 2013, 23:19
Co znalazłam:
http://www.mawiko.pl/
http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Oddzial- ... 12508.html
Ale opinie już trzeba w necie poszukać :).

I znalazłam coś ciekawego tak poza tym: http://leczenie-nerwic.pl/
I fajna strona :D https://www.sanatoria.org/

Od rana nie mogę myśleć
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

przez maciekpoznan 20 wrz 2013, 07:06
Dziękuję. Właśnie też szukałem już po internecie, ale nie wiem czy tam warto jechać czy nie. Nie szukam ogólnie mówiąc wypoczynku, ale solidnej, intensywnej i profesjonalnej terapii, pomocy.

Zastanawia mnie, czy w takich ośrodkach nie trzeba odstawić leku przypadkiem. W Warszawie na pewno.

przez Mamre 20 wrz 2013, 17:36
Ja byłam na oddziale dziennym w Klinice Nerwic w Warszawie i nie odstawili mi leków. Oddziału dziennego nie polecam...

Od rana nie mogę myśleć
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

klinika z WLKP

przez raptilionx 27 wrz 2013, 18:35
Wita szukam jakiegoś dobrego ośrodka w Wielkopolsce specjalizującego sie w leczeniu depresji nerwic i schizofrenii. Dajcie jakies namiary na strony internetowe

przez karoll007 06 paź 2013, 00:06
Szpital na Nowowiejskiej w Wawie..Caly czas nurtuje mnie mysl jaka opinie maja ludzie o tym szpitalu.. Szczerze to mam bardzo zla opinie o tym miejscu i bardzo zle go wspominam.. Snia mi sie o nim okropne koszmary i nie potrafie zapomniec o pobycie choc minelo sporo czasu Jest tu ktos kto mial zaszyt byc w tym miejscu, moze zna kogos kto byl?Nie widzialam w internetach zbyt wiele rozwinietych opinii o nim oprocz jednej ktora zgadzala sie z moja w stu procentach. Bardzo chetnie sobie ponarzekam na stan polskiej sluzby zdrowia ( a konkretnie tego miejsca ;) )
“We can't win against obsession. They care, we don't. They win.” 
“They love without measure those whom they will soon hate without reason.” 
Lit
Anafranil
Rispolept

przez belka23 18 paź 2013, 11:10
Czy znacie jakieś odziały psychiatryczne,które leczą zaburzenia nerwicowe o podłożu somatycznym? Bo mam postawioną w sumie wstępną diagnozę-zaburzenia depresyjne,lękowe mieszane i zaburzenia na tle somatycznym. Mam napady paniki w skrócie..

ZIELONA KLINIKA - koło Lublina. Zobacz na stronie - www.zielonaklinika24.pl
pacjenci zadowoleni, miejsce super.

przez Auman 18 paź 2013, 13:27
karoll007 napisał(a):Szpital na Nowowiejskiej w Wawie.. (...) Jest tu ktos kto mial zaszyt byc w tym miejscu, (...)

Ja byłem i narzekam jedynie na nudę i niektórych pacjentów, samemu szpitalowi nie mam nic do zarzucenia.
Auman

przez Łapa 19 paź 2013, 01:21
karoll007 napisał(a):Szpital na Nowowiejskiej w Wawie..Caly czas nurtuje mnie mysl jaka opinie maja ludzie o tym szpitalu.. Szczerze to mam bardzo zla opinie o tym miejscu i bardzo zle go wspominam.. Snia mi sie o nim okropne koszmary i nie potrafie zapomniec o pobycie choc minelo sporo czasu Jest tu ktos kto mial zaszyt byc w tym miejscu, moze zna kogos kto byl?Nie widzialam w internetach zbyt wiele rozwinietych opinii o nim oprocz jednej ktora zgadzala sie z moja w stu procentach. Bardzo chetnie sobie ponarzekam na stan polskiej sluzby zdrowia ( a konkretnie tego miejsca ;) )

No nie! Ja o Nowowiejskiej nie dam ludziom złego słowa powiedzieć ;)
Byłem na 2gim piętrze, czyli wśród raczej lajtowych przypadków i bardzo dobrze mnie tam obsłużyli i kopnęli w tyłek, bardzo dobre mam wspomnienia.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Sortuj wg