SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

całodobowe oddziały nerwic

przez Lord Kapucyn 16 sty 2013, 21:45
kahir, rzuć okiem na ten wykaz całodobowych oddziałów nerwic -> http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Oddzial- ... ,20,1.html
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

całodobowe oddziały nerwic

przez izzie 17 sty 2013, 20:04
Lublin Klinika Psychiatrii na ul. Głuskiej, oddział A Leczenia Nerwic. Polecam!

Nowo otwarty oddział nerwic i zaburzeń osobowości w Węgorzew

przez martin8700 26 sty 2013, 17:29
Witam,mam pytanie czy ktoś z was z forum leżał może na tym oddziale w Węgorzewie?Ja mam zaklepane miejsce na poniedziałek,terapia trwa 12 tygodni.Prosze o opinie jesli ktos tam byl,za wszelkie informacje bardzo dziekuje.Pozdrawiam
Citabax 20,Propranolol 40,Trittico 75

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rora 11 lut 2013, 21:42
A ja mam pytanie, ile się czeka na przyjęcie??? Czy jest możliwość przyspieszenia etc.

przez martin8700 12 lut 2013, 18:39
Byłem tam i musiałem zrezygnować na pewną sytuacje ktora zaistniala w domu.Sam oddział jest bardzo nowoczesny,obiadki sniadania i kolacje sa przepyszne.Pielegniarki i kucharki przemile,rowniez psychoterapeutki sa w porzadku.Oddzial jest bardziej jako senatorium ;) Bylem tam tylko tydzien ale poznalem bardzo milych ludzi z mazur.A co do czekania to musisz dzwonic i pytac sie o miejsce wolne.Bo w kazdej chwili moze ktos zrezygnowac a Ty bedziesz na tej osoby miejsce.Tak bylo w moim przypadku,turnus juz trwal 3 tygodnie a ja dostalem sie za osobe ktora zrezygnowala.Pozdrawiam :)
Citabax 20,Propranolol 40,Trittico 75

Szpital,kliniki,ośrodki-pytania....

przez Soulmate 27 lut 2013, 01:36
Zamknięty Ośrodek Psychoterapii w Krakowie
Witam!

Czy ktoś coś wie o takim ośrodku? Jak długo trwa tam leczenie? Czy ośrodek działa na zasadzie oddziału psychiatrycznego? Czy są wyjscia czy trzeba oddać kierownictwu komórkę, pieniadze i wszelkie kontakty ze światem zewnętrznym (przepustki, odwiedziny)są dopuszczalne? Czy jest przymusowe przyjmowanie leków pod kontrolą? Izolowanie w salach obserwacyjnych itp.?

Dziękuję za wszelkie wypowiedzi

Pozdrówka

Sanatoria

przez sebastian86 01 kwi 2013, 22:58
sa jakies sanatoria leczace zaburzenie psychiczne w woj.mazowieckim?chodzi wylacznie o sanatoria nie o oddzialy psychiatryczne.
We Are The Champions 2016(L)

Sanatoria

przez belka23 08 kwi 2013, 15:38
prawie jak sanatorium - Zielona Klinika w Uniszowicach. bardzo fajne miejsce, dobra opieka, leczenie i super warunki.

przez belka23 08 kwi 2013, 15:49
collector napisał(a):Czy jest gdzies w Polsce prywatny szpital dla osob z depresja o dobrym standardzie. Chodzi mi o szpital, rowniez dla osob o sklonnosciach samobojczych, a nie sanatorium.

Ale o dobrym standardzie, gdzie mozna miec laptopa, tv, jednoosobowe pokoje itp. ?

Zielona Klinika - Uniszowice koło Lublina.
wysoki standard, placówka prywatna, bez NFZtu.
można mieć laptopa, choć zalecane jest ograniczone korzystanie z niego.

przez betii 12 kwi 2013, 01:21
Wolmed koło Bełchatowa

przez szy123 10 maja 2013, 12:09
Witam orientujecie się moze czy są w Polsce takie ośrodki zamknięte, ( nie chodzi mi o szpitale psychiatryczne), w których odbywa się psychoterapia, nie wiem jak to dokładnie nazwać. Chodzi mi o takie codzienne spotkania i rozmowy z psychologiem, bo niestety raz na 2 tygodnie mi nie wystarcza a innej możliwości nie ma. Będą wakacje więc będzie dużo czasu na pracę nad sobą i właśnie szukam takiego ośrodka, gdzie odbywały by się częste sesje psychoterapeutyczne. Jak coś wiecie to piszcie. Pozdrawiam ;)

przez Kammila 13 maja 2013, 16:00
Witam wszystkich;)
Nie wiem czy w dobrym dziale zadaję pytanie, ale nie znalazlam innego gdzie by pasowało.
Mam depresję i zostałam skierowana do sanatorium przez ZUS. Jadę do Wysowej-Zdroju.
Nie mam pojęcia czego się spodziewać ; jakich terapii, czy są jakieś zajęcia ruchowe itp.

Czy byl ktoś w sanatorium leczenia depresji i nerwicy i może opowiedzieć jak to wygląda?

przez nieboszczyk 13 maja 2013, 16:11
polecam sanatorium ustroń-równica.
co do zabiegów napewno będą zawijania borowinowe,gimnastyka dyskowa S,grota solna,kąpiel perełkowa,nauka chodu,aquamasaż,gimnastyka w basenie solankowym,magnetoterapia,kąpiel 4 komorowa,kąpiel galwaniczna.
jedzenie mają tam podobne do tych co podają w restauracjach i jest bardzo smaczne nawet jeśli jest to dieta cukrzycowa,wątrobowa,ciśnieniowa.będąc w sanatorium musisz nosić na nadgarstku specjalny identyfikator i na szyi chip do uruchamiania windy.zawijania borowinowe,kąpiel 4 komorowa,magnetoterapia,kąpiel galwaniczna wymagają ordynacji lekarskiej czy idziesz prywatnie czy z zus.
UWAGA!!!
przebywając w sanatorium z ZUS czy z PFRON masz obowiązek uczęszczać na wszystkie zabiegi.jeśli np zamiast na zabieg pójdziesz sobie zwiedzać miasto to zapłacisz karę.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Kammila 13 maja 2013, 19:30
Dzięki za odpowiedź. Myślałam że jak celem jest leczenie depresji to raczej 3/4 czasu będą jakieś terapie, indywidualne i zbiorowe. Nauki chodu(???) i borowiny sie nie spodziewałam;)

Sortuj wg