SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Szpital,kliniki,ośrodki-pytania....

przez babydoll 03 cze 2012, 18:13
Stonka napisał(a):poszukuję DOBREGO ośrodka lub psychiatry, obojetnie gdzie, który mi pomoże wyjść z MEGA uzależnienia od bzd, w którym tkwię, gdyż nic innego nie pomaga na potworne cierpienie które przeżywam od 2 lat. Ponadto chciałabym być profesjonalnie od a do z zdiagnzowana. Sprawa jest BARDZO poważna, bo jestem na granicy popełniania samobójstwa z poowdu cierpienia i pustki lub z powodu zabicia się benzodiazepinami (używam je dużo ponad miarę). Moja krewna psychiatra kazała mi przetrwać na nich Święta, ale potem MUSZĘ się leczyć, bo grozi mim śmierć. Bardzo prosze o pomoc.

Ja też, tylko że ja wiem co mi jest. Znam to uczucie, jak nie chcesz już żyć.
Czas to naprawdę dobry lekarz.

przez Nenaja 03 cze 2012, 22:36
slow motion napisał(a):Witam.

14 czerwca wybieram się do Ośrodka Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Suwałkach.
W związku z tym wyjazdem pojawia się wiele wątpliwości i pytań.
Pani Psycholog stwierdziła, że siedzi we mnie tyle przeróżnych emocji, iż terapia raz w tygodniu to w moim przypadku za mało. Jednak zastanawiam się czy na pewno warto? Ośrodek w którym mam przebywać nastawiony jest przede wszystkim na terapię grupową. Nie wiem czy będę potrafiła otworzyć się przed obcymi ludźmi. Nie potrafię mówić o tym co mnie boli, a jednocześnie chciałabym to wszystko z siebie wyrzucić by poczuć upragnioną ulgę.
Nie ukrywam, że zaczyna ogarniać mnie strach, a ciągłe pytania, które siedzą w głowie nie dają mi spokoju.

No właśnie mam ten sam problem, i również postanowiłam zaryzykować... w środę wybieram się do Komorowa, a już panikuję od kilku dni :zonk:

przez slow motion 03 cze 2012, 22:39
Nenaja, mój termin również się zbliża i zastanawiam się czy powinnam czy też nie....
mam w głowie tyle myśli.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Siding Spring 05 cze 2012, 18:17
zawsze warto sprobowac. Bylem w suwalkach. Terapia trwa 9 tygodnii i 5 razy w tygodniu terapia grupowa plus raz w tygodniu indywidualna. Co do samej terapii to sam nie wiem co napisac. Grupka ludzi siedzi w kolku (pomiedzy terapeuta) i kto chce to mowi o swoich problemach. W moim grupie psycholog najczesniej przytakiwal albo podsypial podczas gdy ktos przemawial. hehe. To juz chyba lepsza terapia indywidualna wtedy mozna liczyc na wieksze zainteresowanie. Co do terapii grupowej to taka sama mozna by se zrobic w rodzinie. Zajecia trwaly od 9.00 do 14. Oprocz takich rozmow byly takze wyklady o lęku, itp , psychorysunek..Jedzenie jak dla psa ale naszczescie w tym samym budynku znajduje sie stolowka gdzie tanio mozna zjesc. Fajnie udac sie na taki oddzzial bo zawsze mozna kogos poznac. Pech chcial ze na moim turnusie nie bylo nikogo w moim wieku . mam 23 a najmlodsza osoba miala 35;p

Sanatoria

przez sroka 11 cze 2012, 13:07
Witam , szukam sanatorium dla osoby chorej na schizofrenie , z basenem i jak najlepiej zorganizowanymi zajęciami na siłowni , lub jakieś gimnastyki itp...
z góry dziękuję za pomoc :smile:

przez Aranjani 17 lip 2012, 14:00
Mój narzeczony przebywa w szpitalu. Jest tam 3 czy 4 raz... Z każdym razem jest gorzej. Od niedzieli faszerują go prochami, chodzi jak naćpany... żadnych rozmów z psychologiem, psychiatrą (o...nie przepraszam jedna 5-minutowa). I albo śpi albo śpi. Powodem leczenia jest depresja, a właściwie jej nawrót. Sam myśli o wypisie na własne żadanie. Ma swoją lekarkę, zażywał lekarstwa i wszystko było dobrze. I nie wiem czy powrót do domu nie byłby lepszym rozwiązaniem.
Aranjani

przez betii 17 lip 2012, 19:34
początki w szpitalu bywają trudne, dobor lekow-z początku pelno obj.ubocz. ale trzeba przeczekac. gdyby poprawy nie bylo po 3 tyg mozna dzialac

przez Ivaaa 18 lip 2012, 07:44
Witam,
trzymam kciuki za Twoją terapię. Pytasz czy pomoże:-) Daj sobie czas i zobacz:-)
Powodzenia!

przez *Wiola* 18 lip 2012, 11:16
Aranjani, A wyjaśniło się , jak tam trafił i dlaczego? Z tego co pisałaś był w dobrym stanie i stało się to nagle.
Moderator

przez depresyjny21lat 20 lip 2012, 18:10
psychiatryk!!!
co trzeba zrobić aby się tam dostać, na oddział łagodny?
Ostatnio edytowano 20 lip 2012, 19:08 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę
depresyjny21lat

przez zakręcona 20 lip 2012, 19:58
depresyjny21lat, zglos sie bezposrednio do oddzial dobrowolnie z posba skierowania na obserwacje, podaj powody podjecia takiego a nie innego wyboru placowki.

przez betii 27 lip 2012, 13:31
czy ktoś zna szpital we warcie? chodzi mi o oddział opiekunczo psychiatryczny

przez uposledzony 08 sie 2012, 18:35
lezal ktos z was na odz. rehabilitacyjnym w miedzyrzeczu ? jak tam jest pytam bo psychiatra chce zebym tam trafil a w ciemno nie ide pozdrawiam
Ostatnio edytowano 09 sie 2012, 21:35 przez *Monika*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

przez Divinity 23 sie 2012, 09:42
Witam, ostatnio w poście pisałem że chce się zabić, ale dałem sobie szanse.
Trafiłem na świetnego specjaliste, ordynatora szpitala psychiatrycznego w poznaniu.
Byłem odwiedzić szpital, warunki świetne, czysto schludnie, pokoje 2-osobowe itd.
Lekarz stwierdził po moich objawach że aby mi pomóc muszę położyć się w szpitalu na conajmniej miesiąc, będą testować różne leki i powiedział że mnie wyciągnie z obecnego beznadziejnego stanu. Trzymajcie za mnie kciuki może się uda.
Mam pytanie do osób co byli w szpitalach.
Czy jest możliwość posiadania laptopa? wiem że nie można mieć kabli itd, telefony ładuje pielęgniarka tak samo baterie do laptopa, ale czy można mieć lapka na baterii podczas pobytu ?
Oraz takie ogólne pytanie co się przydaje w szpitalu, co zabrać itd?
dzięki z góry za odpowiedzi
podpisano
chory psychicznie :uklon:

Sortuj wg