SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Pywatne Kliniki Odwykowe

przez pisanka 16 lut 2012, 10:41
ja polecam ośrodek Polana w warszawie

Szpital-pytania...

przez betii 17 mar 2012, 00:19
Witam!

Chciałam zapytac sie was czy znacie jakies osrodki w Polsce gdzie mozna sie udac na ,,terapie''
Znam Komorów słyszalam o szpitalu w Krakowie. Jednak tam termin jest ok 3 miesiące.
ja byłam wiele razy w szpitalu psych. z powodu wielorakiego rozpoznania, od depresji po zaburzenia schizoidalne , zaburzenia osobowosci mieszane.....
Chodzilam rowniez na oddzial dzienny na zajecia. Na senatorium jest już za późno aby składać papiery, gdyż trzeba czekać rok czasu.
Myslalam aby gdzies wyjechac ale byc pod opieką psychiatry i pielegniarską, zostaje mi cos w typie-szpital, osrodek rehabilitacyjny.
Czytałam o Jedlicze, ale tam cos pisze o opiece długoterminowej.
Czy znacie jakies osrodki gdzie mozna sie udac na miesiąc góra dwa?obojętnie czy to będzie kraków czy morze, choć przyznam się że wolałam bym coś w centrum Polski. Moze tez być płatne choć niewiele.
Proszę o wskazówki, dziękuje
Ostatnio edytowano 17 mar 2012, 00:22 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

Szpitale,kliniki,ośrodki-pytania...

przez medox 17 mar 2012, 02:21
Jako właściciel i współtwórca http://medox.org.pl, nie będę reklamował.
Ale myślę, że korzystne będzie wyjaśnienie. W sieci sporo jest różnych reklam, "Klinik, Ośrodków" itp. itd.
Większość z nich to pewnie ludzie z pasją i dobrymi zamierzeniami, wizjonerzy.
W naszym kraju z moich informacji istnieją trzy prywatne szpitale oferujące stacjonarne leczenie uzależnień.
Wolmed, Inventia i Medox, reszta ofert to pełne zapału, usługi ludzi z marzeniami.
Przed wyborem placówki radzę sprawdzić "Ośrodek" w http://www.rejestrzoz.gov.pl/ tylko jednostki zarejestrowane jako ZOZy gwarantują profesjonalizm i działają legalnie.
Myślę, że pacjenci szukający pomocy, wybiorą z tych trzech Szpitali najlepiej odpowiadający ich problemom. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 17 mar 2012, 10:55 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szpital,kliniki,ośrodki-pytania....

przez zakręcona 17 mar 2012, 13:30
betii, moze ten namiar Cie zainteresuje http://www.moszna-zamek.pl/

przez betii 17 mar 2012, 18:06
słyszalam o zamku w mosznie ale tam jest dość drogo.

przez zakręcona 17 mar 2012, 18:39
betii, nie jesli koszt pobytu pokryje NFZ http://www.moszna-zamek.pl/leczenie-w-m ... z-nfz.html
nie trzeba borykac sie z duzymi formalnosciami

przez betii 17 mar 2012, 19:42
dziękuję Ci. myslalam ze tam tylko prywatnie mozna jechac. A ktoś tam był? potrzebna jest kwalifikacja, wystarczy jechac ze skierowaniem po umowieniu sie na termin... czy długo sie tam czeka? ja mam szerokie rozpoznanie i nic tam nie pisze o zaburzeniach schizoidalnych. Poza tym nie wiem czy dostałam bym sie tam juz latem, bowiem szkołe mam w innym okresie.,

przez zakręcona 17 mar 2012, 19:54
betii, ja niewiem co i jak,jednak mysle ze jak tam zadzwonisz bedziesz miala informacje z pierwszej reki(dzwon teraz)...zycze powodzenia i pozdrawiam

przez Stonka 07 kwi 2012, 20:24
poszukuję DOBREGO ośrodka lub psychiatry, obojetnie gdzie, który mi pomoże wyjść z MEGA uzależnienia od bzd, w którym tkwię, gdyż nic innego nie pomaga na potworne cierpienie które przeżywam od 2 lat. Ponadto chciałabym być profesjonalnie od a do z zdiagnzowana. Sprawa jest BARDZO poważna, bo jestem na granicy popełniania samobójstwa z poowdu cierpienia i pustki lub z powodu zabicia się benzodiazepinami (używam je dużo ponad miarę). Moja krewna psychiatra kazała mi przetrwać na nich Święta, ale potem MUSZĘ się leczyć, bo grozi mim śmierć. Bardzo prosze o pomoc.
Ostatnio edytowano 07 kwi 2012, 20:36 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na temaykę

przez Michuj 07 kwi 2012, 20:30
jakie benzo bierzesz i w jakiej dawce?
Loża szyderców

przez devnull 26 kwi 2012, 16:01
Mam pytanie.
Czy są jakieś prywatne kliniki leczące zaburzenia osobowości a w tym silne nerwice ?
Wiem że są, ale szukam naprawdę dobrej placówki, rodzina chce w końcu mi pomóc
i może zainwestować parę tysięcy w moje leczenie.
Chodzi o to bym był w takim ośrodku i nauczyli mnie tam żyć, radzić sobie z emocjami,
nauczyć się zdrowych relacji z ludźmi, ustabilizowanie leków oraz co ważne dla mnie
to odpowiednie i celne zdiagnozowanie mnie bym też miał papiery dla ZUSU że się
leczę i przysługuje mi ubezpieczenie, renty nie dostaje.

Słyszałem o Mosznej, ale poza dobrymi warunkami pobutu i bajerami to jest to bardziej hotel/sanatorium.
Ostatnio edytowano 26 kwi 2012, 16:07 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z uwagi na tematykę
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Sanatoria

przez anabel76 05 maja 2012, 08:58
czesc.jestem tu nowa.JESTEM ZMECZONA SWOIM ŻYCIEM PRACA DOM ITD POTRZEBUJE ODPOCZAC ,ZROZUMIEC SIEBIE,UWIERZYC W SIEBIE :bezradny: SZUKAM W NECIE SENATORIUM OBOJETNIE GDZIE GÓRY CZY MORZE NAJWAZNIEJSZE ABY ODPOCZAC I POROZMAWIAC Z PSYCHOLOGIEM BO TAKOWA ROZMOWA BEDZIE MI NAPEWNO BARDZO POTRZEBNA.LICZE NA WAS KOCHANI :smile: PROSZE O JAKIES NAMIARY,Z GÓRY DZIEKUJE,POZDRAWIAM i czekam na wiesci :smile:
Ostatnio edytowano 05 maja 2012, 12:09 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie używać Caps Locka-Regulamin

Sanatoria

przez jolanda 06 maja 2012, 21:41
jeśli chodzi o sanatorium to polecam gołdap albo iwonicz .......jest tam specjalny turnus dla osób ze schorzeniami psychosomatycznymi.........byłam więc wiem jak to wygląda .........natomiast polecam również szpital w lublinie .....jest prawie jak w sanatorium ....do południa zajęcia ,później czas wolny ......sobota i niedziela ....czas wolny ....lub wyjazd do domu ......miła atmosfera .......a doktor matysiewicz jest wspaniałym lekarzem z dużym doświadczeniem ............

przez slow motion 27 maja 2012, 11:58
Witam.

14 czerwca wybieram się do Ośrodka Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości w Suwałkach.
W związku z tym wyjazdem pojawia się wiele wątpliwości i pytań.
Pani Psycholog stwierdziła, że siedzi we mnie tyle przeróżnych emocji, iż terapia raz w tygodniu to w moim przypadku za mało. Jednak zastanawiam się czy na pewno warto? Ośrodek w którym mam przebywać nastawiony jest przede wszystkim na terapię grupową. Nie wiem czy będę potrafiła otworzyć się przed obcymi ludźmi. Nie potrafię mówić o tym co mnie boli, a jednocześnie chciałabym to wszystko z siebie wyrzucić by poczuć upragnioną ulgę.
Nie ukrywam, że zaczyna ogarniać mnie strach, a ciągłe pytania, które siedzą w głowie nie dają mi spokoju.

Pytanie do osób, które były w Ośrodkach:
Jaka jest Wasza opinia oraz doświadczenie z takimi Ośrodkami?
Czy faktycznie poczuliście jakąś zmianę wewnątrz siebie?
Jak czuliście się w takim miejscu?
W chwilach zmieszania i niepewności każda wypowiedź będzie dla mnie cenna.
Dziękuję, że jesteście.
Ostatnio edytowano 27 maja 2012, 12:02 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg