SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: bezpłatnie-czyli terapia dla studentów

przez wróbelek Elemelek 18 lis 2008, 18:23
podobno w kraku jest bardzo dobry ośrodek do leczenia nerwic, ale wiecej na ten temat nie wiem :( na pewno nie szukaj w necie, ci którzy sie najbardziej ogłaszają z reguły biorą kupe kasy właściwie za nic... najlepiej bys zrobił gdybyś poszedł do psychiatry (to jest bezpłatnie) pogadał z nim i o wszystko wypytał... tylko że znaleźc dobrego psychiatre to też problem, ale przynajmniej nie musisz za każdą wizyte płacić ;>
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Warsztaty rozwoju osobistego, warsztaty dla kobiet

przez polska-psychoterapia 20 lis 2008, 13:54
Warsztaty rozwoju osobistego, warsztaty edukacyjne, warsztaty dla kobiet w bazie polska-psychoterapia.pl:
Warsztaty psychologiczne (ogółem),
warsztaty psychologiczne w Poznaniu,
zajęcia i warsztaty rozwojowe Kraków,
warsztaty psychologiczna w Warszawie...

Obrazek

PROŚBA-PORADA

przez magic 12 gru 2008, 19:02
witam

mam pytanie do forumowiczów ???
chce sie położyć do (szpitala ,kliniki,instytutu) psychiatrycznego w celu potwierdzenia diagnozy lub jej zmiany...

jaki szpital polecacie ,jestem z wielkopolski i interesuje mnie obszar całej polski,chce najlepszy lub jeden z lepszych szpitali w tym kraju...

juz raz leżałem na ogólnym ale za bardzo mi nie pomogli ,byłem w klinice w Poznaniu...

prosze o propozycje najlepszych miejsc diagnostycznych na terenie kraju???
po cichu myśle o instytucie psychiatrii i neurologii w warszawie na Sobieskiego....oczywiście trzeba sie zakwalifikować jeszcze...

opinie ,propozycje?
magic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dobry psycholog Szczecin

przez KASIA301 26 gru 2008, 16:49
Witam wszystkich serdecznie!!!!

Badrdzo długo szukałam dobrego psychologa w Szczecinie i okolicach. Znalazłam super terapeutkę i teraz chcę się podzielić z innymi wieściami gdzie można się udać.

Polecam poradnię na żołnierskiej - tam wysłała mnie pani Małgosia na konsultację psychiatryczną, ale najbardziej polecam właśnie ją - pani psycholog Małgorzata Mazurek. Przyjmuje na Niemcewicza 15 - tam jest taka mała poradnia. 0914553300.
Ja mam problemy ze wszystkim - nerwica, depresja... Chodzę tam 6 miesięcy, jest ciężko ale zaczyna być coraz lepiej,.
Gorąco wszystkim polecam to miła osoba.
Trzymam za was wszystkich kciuki!
Kasia

Re: Dobry psycholog Szczecin

przez Venus 26 gru 2008, 17:43
Kasia cieszę się, że napisałaś. Ja też jestem ze Szczecina i szukam psychoterapeuty.
Czy ta poradnia jest prywatna??
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Bla bla bla...

przez cixi81 26 gru 2008, 18:16
prywatna, cena super 50 zł! Jest młoda i normalna. :smile:

przez KASIA301 27 gru 2008, 02:19
Wizyty są prywatne. I faktycznie koszt to 50zł. Widzę, że odezwała się jakaś moja koleżanka z terapii:) Pozdrawiam serdecznie!Trzymam za Was kciuki! Swięta to ciężki okres ale serdecznie was pozdrawiam!

Re: Pomóżcie mi wybrać! (sanatorium dla nerwicowca)

przez nieboszczyk 27 kwi 2009, 21:15
moszna? tam kiedyś był mój kolega kiedy miał jeszcze 2 grupe.teraz nerwica mu powróciła.z tego co wiem to nie przyjmują 1 grupy a na przyjęcie trzeba czekać 1,5 roku.to już prędzej sie zdąży zwariować.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez linka 27 kwi 2009, 21:38
Moszna.
Jak dotąd słyszałam TYLKO pozytywne opinie o tym miejscu.
http://www.moszna-zamek.pl/index.php?op ... &Itemid=58

Link do oferty.
Można tam jechać na leczenie i prywatnie pokryć koszty pobytu zamiast czekać 1,5 roku na miejsce z NFZ.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Amy Lee 27 kwi 2009, 21:42
Jak ja bym zobaczyła taki śliczny zamek toby mi wszystko samo przeszło :o
Amy Lee

przez linka 27 kwi 2009, 21:51
Amy Lee, to fakt, zamek jest przepiękny........samo mieszkanie w nim byłoby dla mnie chyba dobrą terapią :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

sanatoria

przez verdemia 24 lip 2009, 21:01
znalazlam trzy oferty sanatoriow, w ktorych mozliwe sa turnusy leczace nerwice. Iwonicz zdroj, busko i ustron. W ustroniu pobyt jest 10 tyg i w zasadzie wyglada jak szpital. w dwoch pozostalych sa dwotygodniowe, niestety dosc drogie bo ok 2000 zl. Co myslicie o takich sposobach zrelaksowania sie? ma ktos jakies doswiadczenia? czy w ogole dwa tyg terapii ma sens?
verdemia

Re: Prywatny szpital psychiatryczny

przez guidom 12 lis 2009, 00:33
wolmed-odradzam

Sanatoria

przez roberta m 22 lis 2009, 20:47
zapraszam do założonego przeze mnie tematu: psychiatrzy, psychologowie jak nie zaszkodza sukces
in the arms of the angel

Sortuj wg