SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez jaaa 30 kwi 2008, 22:50
wow co za nazwa Moszna :mrgreen: hehe

przez Harper 01 maja 2008, 09:32
nanom1 napisał(a):Samo patrzenie na ceny, może człowieka wykończyć

A ja uważam, że samo patrzenie na ceny jest uzdrawiające - od razu doszłam do wniosku, że nie jest ze mną jeszcze tak źle.

przez ALEKS*OLO 01 maja 2008, 13:00
Ja chce jechac do tej Mosznej , mnie uzdrowiło patrzenie juz na sam ten zameczek :mrgreen:
psychiatra wypisze mi takie skierowanie??? , tylko qrde szkoda ze sie czeka az tak długo , prywatnie napewno nie pojade :?
nanom1 opowiedz cos wiecej o tym ;)
jakie papiery musze zebrac zeby moc tam jechac ?
wypytuje sie tak bo jeszcze nigdy nie leczyłam sie w takim osrodku , a moze w koncu tam by mi pomogli :? :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Harper 01 maja 2008, 17:11
Mnie ten zameczek też zachwycił :D Chętnie bym się tam poleczyła. Ale tam trzeba pojechać, a z tym u mnie największy problem.

przez nanom1 01 maja 2008, 19:20
ALEKS*OLO napisał(a):psychiatra wypisze mi takie skierowanie???

Tak.Wiecej informacji (bardziej konkretne)udzilą Tobie po numerem telefonu ze strony internetowej.
Harper napisał(a):Ale tam trzeba pojechać, a z tym u mnie największy problem.

Jak ja pojechałem ,to i Ty dasz radę :D

przez xCarmen 01 maja 2008, 19:32
ejjj ja tez tam chce , co prawda nazwa mnie troche śmieszy xD ale ja chce.To moze zamiast zlotu w Bieszczadach zrobmy sobie zlot w MosznejxD Ale ceny tragiczne , to prawie jak wyjazd do 4 gwiazdkowego kurortu xD buuu a mnie nie stac na bilet do Rzeszowa :/
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez ALEKS*OLO 01 maja 2008, 19:48
xCarmen moze razem pojedziemy do hihi Mosznej :)
jak ze zlotem nie wypali to pojedziemy same co ty na to ?? ;)
Ja uwielbiam takie zameczki X)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez xCarmen 01 maja 2008, 19:52
ALEKS*OLO mysle ze to dobry pomysl ale nie ma szansy na jakies dofinansowanie? bo rodzice powiedza ze nie beda placic za moje fanaberie.

Ale fajnie byloby powiedziec znajomym ze spedza sie wakacje w Mosznej :twisted: ( bo zakladam ze wtedy bym mogla)
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Harper 01 maja 2008, 20:55
xCarmen napisał(a):Ale fajnie byloby powiedziec znajomym ze spedza sie wakacje w

Ja bym znajomym pokazywała zdjęcia i mówiła, że spędziłam wakacje w luksusowym kurorcie :lol: A niech zazdroszczą!
W sumie to taka dowartościowana się poczułam jak zobaczyłam ten zameczek - bo nie każdy tam może pojechać, a ja mogę, bo mam nerwicę :P

przez nanom1 02 maja 2008, 12:01
Harper napisał(a):a ja mogę, bo mam nerwicę
A ja myślałem ,że nerwica ''ma ''same minusy ,a tu proszę ,jednak niektórzy dostrzegają i (że tak powiem)plusy :lol:
[b]

przez ESTER 02 maja 2008, 16:29
Ludzie przecież to zwykły psychiatryk ........ z wami to chyba już naprawde jest niedobrze.... :shock: !!!!!
ESTER

przez nanom1 02 maja 2008, 17:10
ESTER napisał(a):Ludzie przecież to zwykły psychiatryk ........ z wami to chyba już naprawde jest niedobrze.... :shock: !!!!!

Oj przepraszam, ale (nie)zwykły .Z ludźmi których tam poznałem niejedna wódkę wypiłem :D. Poza tym ,nie spotkałem tam człowieka bez średniego wykształcenia, także jest z kim porozmawiać ;).
W kompleksie znajduje się sauna fińska ,solarium. Naprzeciwko jest stadnina koni,gdzie można wypożyczyć konia na godzinkę lub dłużej ;) ,śmigając po okolicznych długich trasach.
20 km od ośrodka jest piękny kryty basen plus sauna i solarium.
Dwa razy w tygodniu są zajęcia tzw. ''społeczności'' jaki i ''opieka'' psychologa raz w tyg. Jest również rozmowa z psychiatrą 2 razy na tydzień (nie po kilka minut ,ale nawet godzinami), prowadzącym jak i dyżurującym .Wieczorami organizowane są małe koncerty w jednej z sal plus tzw.' 'żużel'' ;P czyli potańcówka :lol: . Suma summarum, jestem zadowolony z pobytu w tym pięknym ośrodku.
Ostatnio edytowano 02 maja 2008, 22:09 przez nanom1, łącznie edytowano 2 razy

przez Harper 02 maja 2008, 21:33
nanom1 napisał(a):
ESTER napisał(a):Ludzie przecież to zwykły psychiatryk ........ z wami to chyba już naprawde jest niedobrze.... :shock: !!!!!

Oj przepraszam, ale nie zwykły .Z ludźmi których tam poznałem niejedna wódkę wypiłem :D. Poza tym ,nie spotkałem tam człowieka bez średniego wykształcenia, także jest z kim porozmawiać ;).
W kompleksie znajduje się sauna fińska ,solarium. Na przeciwko jest stadnina koni,gdzie można wypożyczyć konia na godzinkę lub dłużej ;) ,śmigając po okolicznych długich trasach.
20 km od ośrodka jest piękny kryty basen plus sauna i solarium.
Dwa razy w tygodniu są zajęcia tzw. ''społeczności'' jaki i ''opieka'' psychologa raz w tyg. Jest również rozmowa z psychiatrą 2 razy na tydzień (nie po kilka minut ,ale nawet godzinami), prowadzącym jak i dyżurującym .Wieczorami organizowane są małe koncerty w jednej z sal plus tzw.' 'żużel'' ;P czyli potańcówka :lol: . Suma summarum, jestem zadowolony z pobytu w tym pięknym ośrodku.

Jednym słowem: niemalże spa!

przez nanom1 03 maja 2008, 11:15
kordianka napisał(a):dzieki, mnie sie od razu kojazy "Lot nad kukułczym gniazdem", albo "Przerwana lekcja muzyki" dzieeeki...

Jest wiele stereotypów. Tylko czy słusznie? Zapewniam ,że to takie samo sanatorium (pacjenci nie biegają tam w kaftanach; nie ma izolatek) jak każde inne leczące np. choroby ukł. krążenia. Jest to obiekt otwarty, nikt tam nikogo nie zamyka na siłę :smile: ,ale po co ja to ''piszę'' ;) .

Sortuj wg