SZPITALE,KLINIKI,OŚRODKI,SANATORIA-WĄTEK ZBIORCZY.

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez elzbieta333 19 sie 2007, 20:39
Ja chodzę na ul. Nowowiejską 27 w Wawie. Polecam dr Wołyńczuk
Ela

przez tralala 25 wrz 2007, 09:20
chętnie poznam adresy takich ośrodków

Re: Gdzie jest klinika leczenia snu ?

przez mampytanie 19 paź 2007, 08:26
nocny_marek napisał(a):Witam.

Szukam dobrej Klinki Leczenia Snu ewentualnie związanych z tym również uzależnień od leków. Czy coś takiego wogóle w Polsce istnieje ?

nocny_marek

I jak pomógł Panu ktoś? Mam w przypadek znajomego wieloletniego kiepskiego sypiania, że tak sie wyraże, też bym się cos na ten temat dowiedział chętnie.
Polecam serwis internetowy znaleziony w sieci mianowicie forum forum bezglutenowe i serwis dla bezglutenowców.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

W Polsce nie ma sanatoriów dla nerwicowców...

przez Carla 20 lis 2007, 01:41
Te miejsca, które podajecie to kliniki, ostatnie sanatoria zlikwidował Gierek.
Moja lekarka by mnie z wielką radością wysłała w takie miejsce, ale ich w Polsce nie ma ... Pozdrawiam

Peru, Iquitos - Klinika Sacharuna - zwalczanie depresji !

przez Astronaut 08 gru 2007, 01:08
Witam,

Klinika Sacharuna jest projektem badawczo-leczniczym umiejscowionym w sercu peruwiańskiej dżungli w okolicach Iquitos. Stosujemy nowe, coraz bardziej spektakularne i niekonwencjonalne metody w walce z depresją, bezsennością i urazami psychicznymi. Egzystujemy w czasach, w których człowiek zaszczuty przez systemy industrialne nie ma nawet chwili by zająć się sobą, przeanalizować swoje wewnętrzne zgrzyty i znaleźć przyczynę złej kondycji psychicznej. W efekcie zaniedbujemy własny organizm, ale też ducha. System, który obecnie obowiązuje na Ziemi nie uczy ludzi, jak odkrywać swoją wewnętrzną moc, uzyskiwać równowagę za pomocą określonych technik medytacji-relaksacji, jak urzeczywistniać marzenia. W komercyjnych mediach pokazuje się tylko i wyłącznie polityczną farsę, a także człowiek bombardowany jest nieszczęściami z całego świata by poczuł się "lepiej" i "bezpieczniej". W następstwie ludzie patrzą na siebie podejrzliwie, a sztuczne wzorce sławy, piękna i doskonałości generują kompleksy społeczne. Dlatego znakomita większość ludzkich problemów wynika z braku wolności jednostki - jej podłożem jest schorowany, niestabilny i w każdym calu chaotyczny system wedle którego człowiek funkcjonuje na Ziemi. Czas to zmienić i obudzić się z letargu prowadzącego donikąd !

Na szczęście coraz więcej ludzi budzi się ze snu i poszerza horyzonty myślowe, dzięki czemu ostatnimi czasy nastąpił wzrost liczby wybitnych naukowców i lekarzy, którzy lekceważąc szydercze uśmiechy swoich kolegów z zachodu przenieśli się do dżungli by badać niesamowite obszary wiedzy starożytnej, która w naszej cywilizacji już dawno zanikła. W dżungli funkcjonuje w tej chwili kilka ośrodków (np. Klinika Takawasi prowadzona przez francuskich lekarzy, mająca fantastyczne wyniki w leczeniu ciężkich uzależnień narkotykowych i alkoholowych), które za pomocą niekonwencjonalnych metod osiągają świetne rezultaty.

Klinika Sacharuna organizuje specjalne sesje pod okiem doświadczonych szamanów i naszego personelu, w których klient/pacjent bierze udział w prawdziwej ceremonii oczyszczenia za pomocą plemiennego wywaru Ayahuasca, inaczej zwanego Pnączem Duchów. Sesje odbywają się z dala od cywilizacji w otoczeniu wszechpotężnej natury. Pacjent całkowicie odcina się od zwariowanej pogoni za pieniędzmi, bez jakichkolwiek represji, nacisków i problemów, z którymi ludzie borykają się codziennie w swoich światach. Wówczas rozpoczynamy właściwy proces leczenia.

Mogliście czytać lub słyszeć różne informacje odnośnie Ayahuaski, ale na świecie jest bardzo dużo dezinformacji (szczególnie rządowowo-farmaceutycznej). Ponadto ludzie mają tendencje do krytykowania zjawisk, których nie rozumieją albo nie znają. Wiele osób wierzy na słowo różnym tekstom i artykułom. Jednak należy pamiętać, że jedynie droga percepcyjno-poznawcza pozwala ocenić faktyczny stan rzeczy, ponieważ daje nam unikalną możliwość zbadania zjawiska - poprzez WŁASNE doznanie. W dobie obecnych czasów i stale powiększającej się rzeszy zwolenników Ayahuaski, do której dołączają poważani naukowcy (lekarze, fizycy kwantowi, archeologowie, astronomowie), wartości Yage nie da się podważyć.

REZERWACJE MIEJSC

Przyjmujemy rezerwacje na nasze sesje programowe dla zainteresowanych osób. Ayahuasca nie tylko pozwala usunąć depresje i urazy psychiczne, ale za jej pomocą człowiek może dokonać transformacji duchowej oraz zrozumieć skomplikowane procesy rządzące Wszechświatem i rzeczywistością fizyczną. Przede wszystkim pozwala te procesy ujarzmić i zrozumieć, a to z kolei daje szansę odnaleźć swoją, własną ścieżkę na Ziemi. Rezerwować można terminy od 15 stycznia w dół. Większość funduszy, jakie uzyskamy podczas pracy w Klinice przeznaczamy na rozbudowę ośrodka by usprawnić wydajność i spektrum badań. Nie będę się dłużej rozpisywał, gdyż wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na naszych stronach internetowych.

Zapraszamy:

www.ayahuasca.ec (wersja angielska w toku)
www.sacharunaclinic.org (strona w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i francuskim)

Zanim polecą komentarze w kierunku projektu prosimy zapoznać się z zawartością całej strony oraz forum. Pozwoli to na lepsze zobrazowanie funkcjonowania Kliniki i naszych dalekosiężnych planów związanych z szamanizmem medycznym. Polecamy także autoryzowane artykuły przybliżające te niesamowite zagadnienia.

Chciałbym także dodać, że poszukujemy otwartych psychologów, którzy zaakceptowaliby pracę w dżungli i nie bali się wystawić swego światopoglądu na ciężką próbę (zjawiska, których doświadczycie podczas pracy w dżungli mogą wykraczać daleko poza rzeczywistość, z jaką macie styczność na co dzień). Chętnych prosimy o kontakt :)
Prawo Jedności

Prywatny szpital psychiatryczny

przez bax 21 lut 2008, 08:15
Cześć Był ktoś może w takim,może mi polecić?
bax

Szpital co i jak

przez Roshena 27 lut 2008, 17:49
może mi ktoś napisać jak jest idę tam pierwszy raz jutro ze skierowaniem pomagają ?wyleczą ? co tak w ogóle robi sie w szpitalu jestem totalnie zdezorientowana i nie wiem co spakować co wziąć co tam będę robić co ze mną czekam na wasze odpowiedzi

przez xCarmen 27 lut 2008, 18:09
tez jestem ciekawa jak taka hospitalizacja wyglada bo nie wiem czy sie sama jej nie poddac a czy trzeb miec skierowanie na cos takiego ?

i czy tam jest prowadzona psychoterapia?
i w ogole czy to sie idzie do normalnego szpitala czy do jakiegos specjalistycznego ?
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez Roshena 27 lut 2008, 18:11
ja idę do psychiatrycznego...ze skierowania a jak tam jest może ktoś jeszcze się wypowie?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:45 pm ]
i co tylko jedna osoba była w szpitalu no dajcie spokój wypowiadajcie sie:)

przez offtopic 27 lut 2008, 20:25
Również proszę o wypowiedzi. Sam jestem ciekawy jak to jest w szpitalu. Czy prowadzone są psychoterapie równocześnie w trakcie pobytu. Czy w ogóle po takim powiedzmy miesięcznym pobycie jest jakaś poprawa? Czy tylko szprycowanie lekami ? Sorry za głupie pytania ale jestem zupełnie zielony w tym temacie.
Narazie nie zdecydowałbym się żeby pójść do szpitala, ale jak mój stan dalej w tak szybkim tempie będzie się pogarszał to chyba za niedługo nic innego mi nie pozostanie....
W moim wypadku, musiałbym ukrywać ten fakt chyba i również przed rodziną. Nie wyobrażam sobie jak bym się czuł gdyby rozeszło się że byłem w szpitalu psychiatrycznym. Ludzie po prostu tego nie rozumieją, szczególnie w mniejszych miastach/miejscowościach.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

SU w Krakowie ul.Kopernika

przez mala_ta 27 lut 2008, 22:25
Witam serdecznie!!!

Czy ktoś z Was był w szpitalu uniwersyteckim w Krakowie w oddziale leczenia zaburzeń osobowości i nerwic.Proszę o podzielenie sie przeżyciami.
Pozdrawiam

przez Aleksandra_27 11 mar 2008, 10:41
http://www.wolmed.pl
Właśnie wróciłam z niego, polecam rewelacja.
Dobrane leki sprawiły iż pozbyłam się w 90% lęków. Psychoterapeuci są naprawdę fachowcami. Polecam Ci z całego serca ten szpital.

przez nanom1 30 kwi 2008, 22:23
Aleksandra_27 napisał(a):http://www.wolmed.pl
Właśnie wróciłam z niego, polecam rewelacja.
Dobrane leki sprawiły iż pozbyłam się w 90% lęków. Psychoterapeuci są naprawdę fachowcami. Polecam Ci z całego serca ten szpital.

Samo patrzenie na ceny, może człowieka wykończyć ;)

Ja osobiście byłem w Mosznej. Przede wszystkim dużo taniej, ale terapia też trochę poskutkowała :).Z NFZ czeka się nawet do 1,5 roku,prywatnie wiadomo ile ;).
http://www.moszna-zamek.pl/pol/index.htm
Ostatnio edytowano 02 maja 2008, 12:09 przez nanom1, łącznie edytowano 2 razy

Sortuj wg