[Legnica]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Legnica

przez kiciuś 04 maja 2006, 18:05
Czy może ktoś mi poleci jakiegoś dobrego psychologa albo psychiatrę w legnicy?Bo ja nie wiem do jakiego mam się udać.
pozdrawiam wszystkich

przez Żurek 20 cze 2006, 22:03
znam tylko jednego ale wydaje Mi się że ma dobre podejście do tematu

dam Ci numer na jego kom. na gg :) jak chcesz
"Nasze życie jest tym co tworzą z niego nasze myśli"-Marek Aureliusz

[Legnica] Gabinet Psychoterapii Piotr Paluch

przez Piotr Paluch 01 mar 2009, 18:43
Leczenie tego co jest cierpieniem psychicznym nie polega na leczeniu objawów! To co jest do zrobienia, to zajęcie się przyczyną produkującą objawy. Objaw jest tylko językiem, którym mówimy coś do siebie i należy nauczyć się go czytać. To, co jest mówione dotyczy przyczyny objawów. Przyczyna jest uwarunkowana naszymi doświadczeniami, wyuczonym sposobem przeżywania świata. Można dokonywać zmian i uwalniać się od tych uwarunkowań, przekonań, sposobów przeżywania. Takich zmian dokonuje się w czasie sesji psychoterapii.

Zajmuję się tym od wielu lat. Dzwoń i umawiaj się na spotkanie. Mój numer telefonu to 605 054 443

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: [Legnica] Gabinet Psychoterapii Piotr Paluch

przez chacha 30 mar 2009, 20:15
Piotr Paluch napisał(a):Leczenie tego co jest cierpieniem psychicznym nie polega na leczeniu objawów! To co jest do zrobienia, to zajęcie się przyczyną produkującą objawy. Objaw jest tylko językiem, którym mówimy coś do siebie i należy nauczyć się go czytać. To, co jest mówione dotyczy przyczyny objawów. Przyczyna jest uwarunkowana naszymi doświadczeniami, wyuczonym sposobem przeżywania świata. Można dokonywać zmian i uwalniać się od tych uwarunkowań, przekonań, sposobów przeżywania. Takich zmian dokonuje się w czasie sesji psychoterapii.

Zajmuję się tym od wielu lat. Dzwoń i umawiaj się na spotkanie. Mój numer telefonu to 605 054 443

[*EDIT*]

szukam oceny pracy pana Piotra Palucha!!!!!!!!

przez anetaB 17 kwi 2009, 23:49
Najlepszy psychoterapeuta u jakiego sie leczylam.
Jesli chcesz powaznie popracowac nad soba, to moim zdaniem tylko p Piotr Paluch.

przez Lenka8911 23 maja 2009, 13:17
Post usunięty na prośbę autora: Lenka8911.

przez dorotes 24 maja 2009, 03:00
Piotr Paluch prowadzil terapie za darmo, tyle, ze grupowe w panstwowej placowce.

przez Lenka8911 28 cze 2009, 22:08
Post usunięty na prośbę autora: Lenka8911.

przez ewa151255 11 paź 2010, 08:46
:( czy tylko za kasę można skorzystać z psychoterapii indywidualnej,a jeśli się nie ma pięniędzy, a depresja nie leczona czyni spustoszenie- zdrowie ,życie -co robić :why:

[Legnica]

przez agnieszkagrabarczyk 06 paź 2011, 13:13
Witam,

Zapraszam Państwa - nowootrwarty gabinet psychoterapii i rozwoju osobistego w Legnicy - w okolicy centrum. Pomogę w cieżkiej sytuacji, interwencyjnie lub w ramach terapii.

Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą - pracuję w nurcie psychodynamicznym, po KCP w Krakowie.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego - rozwieję wątpliwości, pomogę - 606 43 90 70
lub odwiedzenie mojej stony - w stopce.

[Legnica] Gabinet psychoterapii Agnieszka Grabarczyk

przez ineczka 11 paź 2011, 13:04
Witam serdecznie, czy pomaga Pani w leczeniu zaburzeń lękowych, lękowo depresyjnych. Czy terapia pełni funkcję leczniczą czy jest Pani zdania, że przy silnym leku tylko farmakoterapia może być początkiem leczenia?

przez agnieszkagrabarczyk 12 paź 2011, 19:59
Witam,
uważam, że farmakoterapia (oczywiście w uzasadnionych przypadkach) jest bardzo ważna i wraz z psychoterapią stanowią dobre połączenie. Należy pamiętać, że zadaniem leków jest leczenie doraźne objawów. Psychoterapia zaś ma na celu poznanie przyczyny, która powoduje, że te objawy występują. W drodze terapii pomagam odnaleźć źródła cierpienia, poszerzyć świadomość siebie oraz lepiej zrozumieć własne emocje, co pozwala na dokonanie zmian w życiu i poprawie jego jakości.
W przypadku pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt telefoniczny - 606 43 90 70.
Pozdrawiam

przez ania_taka 12 paź 2011, 20:01
czy prowadzi Pani psychoterapię on-line?

przez agnieszkagrabarczyk 13 paź 2011, 20:42
Witam,
Niezastąpiona dla procesu terapii jest relacja pacjent - psychoterapeuta, która odbywa się w sytuacji bezpośredniego kontaktu tych dwóch osób. W przypadku spotkania on-line nie ma możliwości poznania całego kontekstu sytuacji oraz przepracowania wszystkich aspektów danego problemu. Korzystając z elektronicznego kontaktu pozbywamy się tak cennych i istotnych informacji niewerbalnych - jak ton głosu, gesty, mimika – co, dodatkowo wpływa na obniżenie jakości tej relacji interpersonalnej.
Tradycyjną formę terapii uważam za najbardziej wartościową i tylko w takim modelu pracuję psychoterapeutycznie.

Sortuj wg