[KATOWICE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez dalblis 24 paź 2007, 23:58
Chciałam Z CAŁYCH SIŁ polecić dr Andrzeja Kłodę,który przyjmuje w Sosnowcu na ul.Sobieskiego 29 w poradni Feniks.Można się umówić na wizytę z NFZ,terapia indywidualna jest płatna,ale grupowa jest na NFZ po południu od 16.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku przez trzy miesiące.Trafiłam do dr Kłody rok temu,przeprowadzono mi tam diagnostyke i napisano,że mam zły wskaźnik do psychoterapii.Pan dr bardzo długo się zastanawiał czy zgodzić się poprowadzić moją terapię,tym bardziej,że miał tylko jedno wolne miejsce,ale zgodził się.Po roku mimo tego złego wskaźnika rzadko mam okazje sobie przypomnieć co to są objawy towarzyszące nerwicy.Sama nerwica jeszcze resztka sił się mnie trzyma,ale już bliżej mam do wolności od niej.Wierzcie mi-po terapii jeszcze tak trafnie poprowadzonej żyje się zupełnie inaczej.Polecam jeszcze raz pana dr Kłodę,to naprawdę wybitny specjalista,warto się do niego udać po pomoc albo na konsultację.

Błagam,niech ktoś pomoże!:(((

przez Goszka 27 lis 2007, 23:13
Bardzo Was proszę kochani o pomoc...strasznie mi na tym zależy,dla mnie wręcz sprawa życia i śmierci.
Mianowicie:proszę jeśli ktoś zna dobrego psychologa na śląsku-szczególnie interesuje mnie z okolicy Katowic,to niech poda mi albo tu,albo na pw namiary na niego.
Ktoś mi najbliższy w całym moim życiu potrzebuje jak najszybciej fachowej pomocy :( :( :(
Będę bardzo wdzięczna!
Już nie wiem co mam robić :cry:
Kotów kat ma oczy zielone
Ja pazurami trzymam się za życia brzeg
Moje dni mam już policzone
Czekam aż świat zazieleni się na śmierć

przez Dunia 19 sty 2008, 17:05
Witam,

Rowniez bylam z wizyta w AlterMed w Katowicach, moje odczucia podobne - pani dr ledwo chyba po studiach, cicha, spokojna, ale zupelnie niekompetentna, na sile chciala mnie wcisnac do grupy nerwicowej, kiedy de facto sama stwierdzila, ze mam depresje, na dodatek na sam koniec o mojej osobie zupelnie zapomniala. W razie pytan, prosze o PW.

Bylam 2 razy u dr Adamczyk, bardzo dobrze wspominam, ale to niestety OIK, wiec na dlugoterminowa terapie nie ma szans...

Dr Kaminska, przyjmuje w Verbum, na zawodziu, moja przyjaciolka do niej chodzi, bardzo sobie chwali, jak dla mnie, to zbyt malomowna, ale moze komus spasuje. ja potrzebuje wiekszej dociekliwosci, zeby o sobie opowiadac ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Poradnia Nerwicowa Katowice Ochojec Szpital

przez Ivona 22 sty 2008, 20:25
Czy ktos zna to miejsce ?
Czy może ktoś juz uczestniczył w takiej terapi grupowej ? I może dokładnie w tym miejscu.

Byłam dziś pierwszy raz w poradni..
Bardzo miła pani wysłuchała mnie i
Dostałam na początek tabletki Stimuloton 50 i zalecenie terapi grupowej
Z tego co się dowiedziałam to terapia odbywa sie przez dokładnie 3 miesiące, bez przerwy dziennie i trwa po pare godzin. Gdzies od 9 do 14.
Trzeba się na nią wstawiać jak na zajęcia do szkoły.
Mam sie zastanowić co do terapi bo powiedziałam że jestem w trakcie zmiany pracy i przyjść do kontroli za miesiąc. Zrobic sobie po drodze psychotesty które wykażą na jaką dokładnie grupę terapi mnie skierować.
To wszystko wydaje mi się takie dziwne..
Czy każda terapia grupowa tak wygląda ?
Czy jeśli chcemy się leczyć nie ma czasu na pracę ?
Czy konieczne jest udanie się do prywatnej kliniki czy też lekarza by konsultacje były skuteczne ?
Nie wiem co mam do końca o tym wszystkim myslec.
Te tabletki co dostałam mają mi starczyć na miesiąc bo to na próbe, a kolejna wizyte mam za 2 miesiące. Bo innych terminów nie ma..
Czyli jak skończy się opakowanie poprostu mam mieć przerwe zanim lekarz wypisze mi kolejne ?
Mogę tak poprostu sobie je przerwać :shock: czy samemu na własną rękę załatwić sobie recepte jeśli będą skuteczne. :roll:

H E L P ! ! !
"Zrozum jeśli nie będę umiał zmusić się do życia.."

przez Pstryk 23 sty 2008, 20:22
O jakim miejscu piszesz Ivonko :?:
Pstryk

przez gosiaa-p 23 sty 2008, 22:35
Ja polecam bardzo Pania Marie przybylo-patryke psychiatra i terapeuta przyjmuje w instytucie eriksonowskim w ligocie bardzo wygadana i bardzo fajna, naprawde potrafi prowadzic terapie.
tylko przyjecie tam jest uzaleznione od tego ze osoby ktore nie utrzymuja sie same (finansowo sa uzaleznione od rodzicow) moga byc przyjmowane tylko z rodzicami albo jednym z nich, chyba ze se swojich pieniedzy beda oplacaly wizyty,
Ale jako terapeuta pelny profesjonalizm

tylko dla mnie jak nie wiedzialam czy mam depresje nie postawila trafnej diagnozy i namawiala bardzo na leki zebym zaczela brac, bralam teraz bardzo zaluje bo nie mialam prawdziwej depresji teraz po leczeniu lekami mam problemy z zachowaniem wczesniej ich nie mialam
jak czytalam wasze posty z niektorych stanow mozna wyjsc bez lekow nie w kazdym przypadku sa konieczne a leki to powinna byc ostatecznosc

przez Ivona 24 sty 2008, 13:32
Piszę o szpitalu w Ochojcu.. Poradnia leczenia nerwicy.

przez Pstryk 24 sty 2008, 19:53
Ivona, hm, jeśli masz taką możliwość skorzystaj z terapii grupowej. O Ochojcu słyszałam więcej dobrego niż złego ;) Chociaż powinni poszerzyć swoje horyzonty o ofertę, dla osób pracujących :? Niektóre ośrodki już taką opcję mają. Terapia grupowa jest bardzo skuteczna. Osobiście - polecam.
Pstryk

przez Ivona 25 sty 2008, 12:08
Gdybym mogła być na czyimś utrzymaniu to chętnie bym sie zapisała, ale póki co.. musze koniecznie znalezć pracę (mieszkanie na utrzymaniu) i sie czyms zając :/

przez Pstryk 25 sty 2008, 17:30
No tak, rozumie. Na szczęście psychoterapia nie zając - nie ucieknie ;) 3mam za Ciebie :!:
Pstryk

Szukam dobrego psychiatry (prywatnie) w Katowicach

przez ania2910 06 lut 2008, 10:10
Witam!!

Poszukuje dobrego psychiatry w Katowicach, czy ktoś może mi polecić?? Może być kobieta moze bym mężczyzna - jest mi to obojetne!!
Od 6 miesiecy biore Coaxil - ale juz chyba mnie nie dziala.
Bardzo prosze o pomoc!!

przez mark602 06 lut 2008, 10:54
A czemu psychiatra a nie psycholog? Polecam psychologa http://www.hipnoterapia.com.pl/index.htm który łączy psychoterapię z elementami hipnozy. Dość dobrze mnie wyprowadził z dość depresji choć nie całkowicie ale porawa jest zdecydowana bo przynajmniej coś działam i to w ciągu 3 miesięcy bez leków.
Podrawiam

Szukam dobrego psychiatry (prywatnie) w Katowicach

przez ania2910 06 lut 2008, 13:37
Dzieki za informację, ale myślę, że taka terapia to dla mnie za malo:(((
Sam piszesz, że "dość dobrze mnie wyprowadził z dość depresji choć nie całkowicie"..
U mnie taki stan ciągnie sie juz za dlugo ..........

przez ssssss 06 lut 2008, 16:00
Witam!czy mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej o hipnoterapii?zależy mi na opinii kogoś kto ją przeszedł. gg 12864613

Sortuj wg