[KATOWICE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez cinnamon_inspiration 03 maja 2007, 12:41
didado1 napisał(a):cinnamon_inspiration GRACJA

czemu z odmienności zdania wnioskujecie, że jest to atak

naprawde cie lubie i wniosjuje ze wcale nie jest to atak. Tylko zaniepokoila mnie ta burza emocji.

przez wiatr 03 maja 2007, 13:28
Witaj misigan piszesz, że chętnie porozmawiałabyś o,, problemach " i o tym wszystkim co łączy się z depresją nerwicą z tym forum jak również wspominasz, że nie szukasz opisu forum i co na nim robimy. A zależy Ci na poznaniu naszych ,,problemów" i czego szukamy w sieci? Bardzo to wszystko skomplikowane :roll:
Nie mam pojęcia jaką jesteś osobą, bo wrażliwą chyba nie do końca. Zapewne wokół Ciebie obracają się (w real.) osoby takie jak tu, lecz najprawdopodobniej ich nie dostrzegasz, gdyż zbyt pochłonięta Jesteś własną pracą że nie posiadasz sekundy by się zatrzymać i tak naprawdę szczerze porozmawiać z Tą osobą. A napewno jest ich wielu wokół Ciebie lecz ty ich nie dostrzegasz. i chyba dlatego nie będzie Ci łatwo zrozumieć kim są ludzie spędzający czas na tym oto forum.
Piszesz,że dziennikarstwo to zawód jak każdy inny, a zarazem twierdzisz że to parszywa robota. Nie mogę Cię zrozumieć. Dlaczego tak myślisz.
Bo ja zawód jaki wykonuję bardzo go lubię, a co do zarobków również są marne ( ku chwale idei ;) ) ale z całą świadomością mogę stwierdzić uwielbiam swoją pracę. A u Ciebie to jakoś tak dziwnie brzmi. Sor tak odebrałam Ciebie i przykro mi że wykonujesz coś co nie sprawia Ci satysfakcji :cry:
życzę Ci powodzenia, a w szczególności zatrzymania się na sekundę. Pa
"mój przyjaciel wiatr"

przez didado1 03 maja 2007, 13:58
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 13:36 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 03 maja 2007, 15:02
Naprawde dziwne ze ktoś może odbierać moje słowa za agresję, odkąd ktoś kto wypowiada swoje zdanie w sposób pokojowy nie obrazając nikogo jest agresywny? :shock:

przez didado1 03 maja 2007, 16:11
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 13:36 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez snaefridur 03 maja 2007, 17:13
Cóż.Niczego innego nie miałam na myśli,ale wiem,że można i warto wziąć na wstrzymanie,bo doszukiwanie się u wszytskich złych intencji bywa niewygodne i męczące,po za tym łatwo można kogoś niesprawiedliwie ocenić.
Ostatnio edytowano 03 maja 2007, 19:58 przez snaefridur, łącznie edytowano 2 razy
snaefridur

przez cinnamon_inspiration 03 maja 2007, 19:37
didado1
a masz gg?

Potrzebują zaufanego psychologa z Katowic

przez nomena 07 maja 2007, 12:06
Witam, potrzebuje namiarów na daobrego psychologa, moze psychiatre z Katowice, jestem bliska zalamania, od kilku lat mam depresję i jest ze mna coraz gorzej... Już sobie sama ze sobą nie radze i tym samym ludzie się odsuwają ode mnie... proszę o jakieś namiary na takiego psychologa, któremu można zaufać, zwierzyc się ze swojego parszywego życia i opowiedzieć o swoich beznadziejnych problemach... pozdrawiam, Kobietka, lat 25.
Nic mnie nie cieszy, nawet jutro :(

psychiatra w katowicach

przez anetka 15 maja 2007, 23:06
szukam gabinetu leczenia psychicznego w kat.ale bezplatnie prosze o rade gdzie najlepiej sie udac pozdrawiam

Potrzebuje dobrego psychologa Katoowice, Sosnowiec

przez nomena 30 maja 2007, 09:34
Czy ktoś zna dobrego psychologa z Katowice albo Sosnowca? Nie mogę sobie już poradzić ze sobą. Jestem już w takim stanie od kilku lat. Mam ogromne zaburzenia snu, bardzo niską samoocene, boję sie ludzi, boje sie nowych rzeczy, sytuacji, mam problemy z pamiecia i koncentracją, do tego bardzo się denerwuje wszytkim, płacze zbyle powodu, praktycznie cidziennie, nie umiem nad tym zapanować... stresuje, jestem bardzo nerwowa i to sie odbija na moich kontaktach ze znajomymi, ponadto mam wrazenie ze jestem nic nie warta, nic mi nie wychodzi w życiu, nie mam z kim o tym poromawiać, nie chce mi sie żyć, nic mi się już nie chce. nie mam pojęcia do jakiego lekarza mogę pojść, porozmawiać, wstydze sie też chyba komukolwiek o tym mówić, a piszac tutaj - jestem anonimowa...
proszę a jakąś pomoc w wyborze lakarza. Pozdrawiam, Monia
Nic mnie nie cieszy, nawet jutro :(

katowice

przez marek111 02 lip 2007, 22:36
witam jestem tu nowy i szukam kogos kto pomorze mi znalesc dobrego psychologa/ psychoterapelte z katowic

szukam bezpłatnej poradni psychologicznej małżeńskiej

przez stokrotka77 30 lip 2007, 10:24
Witajcie! Jak juz wczesniej pisałam nie wiem czy na dobre forum trafiłam ! JELI NIE TO PRZEPRASZAM ale może znajdą się osoby które pomogą mi w poszukiwaniu bezpłatnych porad psychologciznych lub jakiś innych. Ale moze od poczatku. Jestem cztery lata po ślubie mamy po 30 lat nie dawno dowiedziałm sie o zdradzie mojego męża po długich przemyśleniach postanowiłam wybaczyc mojemu mężowi,! hm... albo tak mi sie wydaje ponieważ nie ma dnia abym nie myslłą o tamtych wydarzeniach jak patrze na niego przypomnia mi sie tama kobieta. Dlatego też wydaj mi się ze potrzebujemy pomocy u psychologa? CZY zna ktoś jakies darmow poradnie małżenskie czy psychologiczne z okolic Sosnowca, Dąbrowy Katowic, Będzina
dziekuje za odpowiedz

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:49 am ]
ok ale do jakiego działu?
ELA117

przez moczymordka 31 lip 2007, 19:30
jeśli chodzi o psychiatre w kato to dosyć fajny jest dr Krasuski, on przyjmuje z NFZ na Korfantego w Vis-medzie ( mniej więcej na przeciwko Spodka, dokładnego adresu nie pamiętam).
a co do psychologów, to np pani Teresa Adamczyk, ona pracuje w ośrodku interwencji kryzysowej na Mikołowskiej.
:)

przez moczymordka 02 sie 2007, 18:06
hej,
mozesz zajrzec sobie na tę stronę
http://bazy.ngo.pl/search/wyniki.asp?wy ... e=zaawans1

w tych ośrodkach zawsze jest jakis psycholog. Jeśli on nie będzie mógł pomóc to na pewno poda C odpowiedni adres.
pozdrawiam! :)

Sortuj wg