[KATOWICE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KATOWICE]

przez cheval 08 sie 2015, 15:08
ugh napisał(a):A czy może ktoś powiedzieć coś na temat Altermed przy Podgórnej w Katowicach?

Byłam tam raz u dr Dokrzewskiego. W skrócie- masówka. Wchodzisz, dostajesz receptę i wychodzisz.

[KATOWICE]

przez cheval 03 lis 2015, 19:22
Podbijam.
Czy ktoś uczestniczył w terapii grupowej w Centrum Psychiatrii w Katowicach- Szopienicach? Mam skierowanie, w sumie idę się zapisać, ale jakoś tak jestem niepewna. Pewnie wina strachu, ale jestem ciekawa co sądzą o niej osoby, który brały w niej udział.
There's an old voice in my head that's holding me back

[KATOWICE]

przez cheval 12 lis 2015, 12:58
Podbijam.
Serio nikt nic? Nie umiem znaleźć żadnych informacji w Internecie na temat tej terapii, a nie bardzo wiem co robić... :/
There's an old voice in my head that's holding me back

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KATOWICE]

przez Jidai 09 mar 2016, 19:22
Witam, od dobrych paru lat mam pewne problemy. Jakoś 2 lata temu postanowiłem wybrać się do psychiatry, ale jak zwykle nic z tego nie wyszło.
Niestety ostatnio mój stan coraz bardziej się pogarsza i nie widzę innego wyboru jak wizyta u psychiatry, w związku z tym założyłem ten temat ( pewnie w złym dziale, za co przepraszam).

Chciałbym was poprosić o kontakt do jakiegoś dobrego psychiatry z Katowic, najlepiej prywatnie. Nigdy u psychiatry, lub psychologa nie byłem, w związku z tym jak mam się na taką wizytę przygotować i najważniejsze jak się na taką wizytę umówić? Normalnie dzwonie i umawiam się jak u każdego normalnego lekarza, czy muszę przejść jakiś wywiad prowadzony przez telefon?

Na wizycie zależało by mi w następnym tygodniu, mam tydzień wolnego i mam przeczucie, że jeśli tego nie zrobię w następnym tygodniu to kolejny kilka lat wypadnie mi z życia.

Z góry dziękuje pomoc.

Pozdrawiam Tomek.

[KATOWICE]

przez Demmeter 08 kwi 2016, 20:16
Witajcie, czy ma ktoś doświadczenie z psychoterapeutami:
* Karolina Topór
* Patryk Goleń
* Malgorzata Chajdas?
Pozdrawiam!

[KATOWICE]

przez Teksas 28 cze 2016, 23:01
Cześć. Niewielka tutaj aktywność widzę, ale mimo wszystko spróbuję: Czy ktoś z forumowiczów chodził na trzydniową grupę w Centrum Zdrowia Psychicznego "Feniks" w Katowicach na Osiedlu Witosa? Będę wdzięczny za opinie. Z żalem dowiedziałem się, że Pani Magister Weber nie ma w tej grupie zajęć a innych lekarzy z tego ośrodka nie znam.

[KATOWICE]

przez jaefka 26 lip 2016, 17:56
Witam,
wie ktoś może gdzie przyjmuje w katowicach Joanna Zimała? w jakims osrodku podobno. czytałam duzo pozytywnych opinii na jej temat

[KATOWICE]

przez Anetixi 29 lip 2016, 22:23
Jeśli chodzi o terapię w szpitalu ( Centrum Psychiatrii) to byłam w grupie D i była to nie powiem ciężka terapia.W grupie A zajęcia są bardzo luźne bo tak naprawdę tam dopiero się dowiaduje do jakiej grupy się nadaje. Grupa B wiem na pewno,że jest dużo zajęć typowo o CHAD (min. jej wpływ na konkretne dziedziny życia). C to też terapeutyczna ale jest terapia i jakieś inne zajęcia podobne do grupy B.

Powiem tak,że terapia pomaga,ale trzeba CHCIEĆ pracować. Inaczej nie potrzebnie tam będziecie.
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

[KATOWICE]

przez Aleksandra_Alex 02 gru 2016, 09:36
Też nie mogłam się zdecydować na konkretnego psychologa, ale została mi polecona Pani Karoliny Topór i szczerze powiedziawszy, wg mnie na lepszego psychologa trafić nie mogłam. Nie rozumiem dlaczego na forum piszecie, że brak jej kwalifikacji... Naprawdę, serdecznie polecam wybrać się do tej Pani psycholog. Bardzo ciepła i empatyczna osoba z doświadczeniem. Pozdrawiam ją z tego miejsca bardzo serdecznie i dziękuję.

Sortuj wg