[KATOWICE]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KATOWICE]

przez jutokin 13 paź 2014, 16:16
Prosiłbym o kontakt do dobrego specjalisty psychiatry w Katowicach śródmieściu lub bliższych okolicach.

[KATOWICE]

przez diego2222 15 paź 2014, 00:50
Poszukuję bardzo dobrego psychologa/psychoterapeuty w Katowicach. Kogoś doświadczonego i otwartego, znający się najlepiej na DDD/DDA, toksycznych relacjach i zaburzeniach osobowości. Dobrze, gdyby był LGBT-friendly. Bardzo proszę o PW.

[KATOWICE]

przez tęczowa 18 lis 2014, 19:52
Bardzo proszę o namiary do dobrego psychiatry i psychologa (nn, ou) z terenu górnego śląska. Szukam specjalisty, który leczy prywatnie ale jednocześnie nie ma zbyt wygórowanych stawek.
"Im dłużej czekasz na przyszłość tym będzie ona krótsza"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KATOWICE]

przez korsep 08 gru 2014, 12:15
Od wielu lat borykam się z depresją i nerwicą. Miałem kilka epizodów z psychologami i psychiatrą, jednak zabrakło mi odwagi i wytrwałości. Teraz jestem bardziej świadomy jeśli chodzi o przyjmowanie leków i tego co chcę osiągnąć.
Chciałbym w końcu zabrać się za siebie na poważnie, dlatego szukam psychiatry z Katowic. Niestety jestem ograniczony tylko do NFZ.

Myślę nad Feniksem z Witosa który był tutaj już kilkukrotnie wymieniany, lub AGMEDem z ul. Morcinka, gdzie 3 lata temu byłem na 2 wizytach u psychiatry i psychologa. Przestraszyłem się jednak citabaxu który został mi przepisany na pierwszej wizycie i porzuciłem temat. Nie mogę jednak znaleźć na forum żadnych informacji odnośnie tej placówki. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z nią, lub z lekarzami tam przyjmującymi?
Ostatnio edytowano 08 gru 2014, 12:18 przez korsep, łącznie edytowano 1 raz

[KATOWICE]

przez essprit 08 gru 2014, 12:17
Jeszcze możesz iść do poradni przy szpitalu w szopienicach - centrum psychiatrii bodajże.
Sprawdź sobie.

[KATOWICE]

przez ankaH 08 sty 2015, 12:08
osobiście polecam ośrodek KOmpas w Będzinie - w mojej ocenie świetni specjaliści a znam ich trochę :zzz:

[KATOWICE]

przez mala_mi_93 13 sty 2015, 22:59
Ja muszę polecic psychologa do ktorego pisałam http://www.symbolia.pl/. A ponoć od teraz zaczynają nabór do grupy relaksacyjnej. Mnie jest trochę za daleko ale może ktoś chętny?

[KATOWICE]

przez Prakseda 14 sty 2015, 02:08
mala_mi_93 napisał(a):Ja muszę polecic psychologa do ktorego pisałam http://www.symbolia.pl/.

Weszłam na tę stronkę, a tam taki tekst:"Masz pytania dotyczące problemów psychologicznych swoich lub osób bliskich? Nie szukaj odpowiedzi na forach internetowych nie marnuj czasu na wizyty!"
:lol:

[KATOWICE]

przez jest super 22 mar 2015, 23:43
Coraz większy lęk przed ludźmi, zatraceniem ,całkowitym brakiem kontaktu z samym sobą. Ciężko mi precyzować to co czuje bo nie wiem co jest normalne. Miałem jeden epizod z panią terapeutką ale nie wiedziałem na czym ona ma polegać , czułem ze bije głową w mur.
Wiem że tak dalej być nie może bo to wszystko idzie w złą stronę, życie ucieka.
Wychowywałem się w domu alkoholowym , mój starszy brat nie żyje od 2 lat, niby żył normalnie ... ostatecznie ... zabił go alkohol.
Potrzebuję pomocy , kogoś kto odkryje we mnie to co mnie przeraza , męczy.
Szukam pomocy w Katowicach , ewentualnie w miastach ościennych.
Przepraszam za to że ponawiam pytania innych ale dla mnie ten wpis jest punktem zaczepienia

[KATOWICE]

przez Sean1 23 mar 2015, 22:26
poszukuję dobrego i sprawdzonego psychiatry z górnego śląska, najlepiej prywatny, ale z nfz też może być jak najbardziej jeśli jest sprawdzony. proszę o kontakt na pw jak coś, będę wdzięczny

[KATOWICE]

przez depres6912 13 kwi 2015, 14:41
A psychiatrę do którego szybko się dostać może ktoś polecić? Muszę zmienić lekarza, bo mam dość tego, że mówi wszystko mojej rodzinie. Chodzi o Katowice lub okolice. W sumie to potrzebuję tylko recepty na Velafax i Mirtazapine, ta druga mi się skończyła, a pierwsza się kończy... lada dzień zacznie być tragicznie. Dlatego muszę się dostać szybko, może być NFZ lub prywatnie.

[KATOWICE]

przez Ricah 18 lip 2015, 16:56
Poleci ktos psychiatre z otwarta lepetyna w okolicach slaska (najlepiej Zabrze, ale nie mam oporow przed dluzsza droga, jezeli bedzie warto)? Mam na mysli, zeby nie leczyl tylko SSRI, sa inne leki, kombinacje i wie, ze depresje nie leczy sie tylko w ten sposob.

Najlepiej NFZ.
Moklobemid 300mg
Klonazepam 2mg

[KATOWICE]

przez ugh 18 lip 2015, 20:38
A czy może ktoś powiedzieć coś na temat Altermed przy Podgórnej w Katowicach?
ugh

[KATOWICE]

przez lunatic 08 sie 2015, 12:48
Szukam jakiegoś psychologa z NFZ w Katowicach, zna ktoś jakieś dobre ośrodki?

Sortuj wg