[JELENIA GÓRA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[JELENIA GÓRA]

przez Bring me to live 07 paź 2006, 00:27
Szukam sprawdzonego psychiatry, bądź psychologa w Jeleniej Górze, bądź niedalekich okolicach. Chodzi mi o terapię, nie o przypisywanie pigułek. Te już brałem z przerwami przez 8 lat:)
Chciałbym tez wyjechać do jakiegoś centrum terapii nerwic. Prosiłbym też o polecenie jakiegoś dobrego i opisanie warunków. Jakie koszty, czy jest możliwość dostania się z kasy chorych, czas oczekiwania. Może ktoś był w Mosznej lub w Złotoryjii?www.moszna-zamek.pl. Kiedyś lekarka powiedziała mi, że to porządne ośrodki.

Jelenia Góra

przez Anuśka 04 sty 2007, 21:50
Jestem w tym temacie zupełnie nowa. Ostatnio facet siostry w trakcie zwykłej rozmowy powiedział "chyba masz depresję". Weszłam tutaj i czytam, czytam... Kurde, chyba mam depresję.Trwa to już tak długo, że zdążyłam się przyzwyczaić. Ale może warto spróbować. Dlatego bardzo proszę o jakieś namiary na lekarza z Jeleniej Góry lub okolic. Może ktoś był i ma dobre zdanie. Ja nawet nie wiem czy depresja kwalifikuje się do psychologa czy do psychiatry. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.

przez becia kroolik 04 cze 2007, 19:20
Bring me to live, nie wiem, czy nadal szukasz. ale w razie gdyby, polecam MSWiA w cieplicach, chociaz nie wiem, jak dlugo czeka sie na wizyte tam. z racji zawodu mam znajomosci. ale zawsze moge pomoc, zaprowadzic, pokazac :) jak cos, odzywaj sie na prv :) jak cos, podam Ci nazwiska, o ktore warto tam zahaczyc :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiunia 17 lut 2008, 18:33
Witam!
Ja tez poszukuje sprawdzonego psychiatry,bądz psychologa na terenie Jeleniej Góry,najlepiej prywatnie.
Jeśli ktoś ma namiary na dobrego specjalistę to proszę dajcie namiary na priv :smile:

przez AnioLL 29 mar 2008, 10:52
Ja byłem w Złotoryi. Co prawda kilka dni ale zdanie mam wyrobione. Bardzo dobry szpital (psychiatryczny). Dokładnie podchodzą do każdej osoby, opieka całodobowa, w dodatku jest dostępny psycholog w razie chęci porozmawiania z nim. Pozdrawiam.

Re:

przez dzikus 24 cze 2008, 16:49
AnioLL napisał(a):Ja byłem w Złotoryi. Co prawda kilka dni ale zdanie mam wyrobione. Bardzo dobry szpital (psychiatryczny). Dokładnie podchodzą do każdej osoby, opieka całodobowa, w dodatku jest dostępny psycholog w razie chęci porozmawiania z nim. Pozdrawiam.

Witam mam pytanko czy można dostac sie tam na NFZ a jak nie to ile to kosztuje.
Ja byłem w MSWiA. Niestety do psychsiatry który orzeka-kto powinien cie leczyć czeka się miasiąc a ewentualnie na psychologa ponad pół roku. W tym czasie można sobie 180 razy zyły podciać... a raczej próbować. Dziś dostaem kontakt od znajomej że dobrym psychologiem jest pan P. K. namiary na priv ale umówię sie dzisiaj i powiem wam potem jak było. NA słowackiego przyjmują za darmo ale ludzi tylko mieszkających w jeleniej górze i pewnie kolejki są duże tel.757559199.... czyli ja się nie załapie a mieszkam obok na wsi. Chce byc szczesliwy chce żyć chce lecieć z wiatrem jeżeli ktoś z was tez, a czuje ze nie może to niech idzie do psychologa. Ja sie zbierałem jakieś 15 lat Teraz mam 28 i nie chce wiecej wegetować. Chce umieć dawać szczescie i chce je dostawać. :)

[Jelenia góra] - gdzie szukać pomocy?

przez brylant123 26 sty 2009, 15:51
witam wszystkich jestem nowy na tym forum, Jestem z Jeleniej góry i szukam miejsca w którym mógł bym uzyskać pomoc w walce z depresją. Z góry dzięki za wszystkie wskazówki!
Ostatnio edytowano 09 lut 2009, 06:03 przez scrat, łącznie edytowano 1 raz
Powód: edit tematu

Re: [Jelenia góra] - gdzie szukać pomocy?

przez Aniula Czarnula 27 lut 2009, 21:07
Witaj.Ja jestem z Jeleniej Góry.Zależy co Cie interesuje?Lekarz,czy psychoterapia?Pozdrawiam.
Dobro zawsze wraca....

Re: Jelenia Góra

przez Aniula Czarnula 13 mar 2009, 17:56
Ja polecam psychiatre dr.Piotra Behnke.Jestem zadowolona to profesjonalista.Polecam.Dodam,ze przyjmuje w Legnicy i w Jeleniej Górze.
Dobro zawsze wraca....

przez Anuśka 05 sie 2009, 20:11
A gdzie w Jeleniej przyjmuje?
I może na NFZ??
Starszy 2004
Młodsza 2009

przez JD 06 paź 2009, 17:38
Jeśli chodzi o psychiatrów w JG byłem u następujących:

Piotr Behnke, średni ale od biedy obleci.
Bogusław Zasępa, raczej dobry, polecam.
Eugeniusz Romanek, średni ale można iść, z braku laku.
Jacek Madejek, ma jakąś wizję tego, jak leczyć pacjenta, dość młody, ale raczej dobry.
Czesława Gierczak, dramatycznie słaba.
JD

przez zgubiona 14 wrz 2010, 17:50
Witam.
Szukam psychologa w Jeleniej Górze, jakiegoś na NFZ, dobrego, z podejściem.
Wizytę odwlekam od kilku lat przez lęk przed faktem, ze psycholog może być niemiły, więc jeśli macie kogoś sprawdzonego w JG to dajcie znać.

Re: [Jelenia góra] - gdzie szukać pomocy?

przez zgubiona 14 wrz 2010, 19:05
Witam.
Szukam psychologa w Jeleniej Górze, jakiegoś na NFZ, dobrego, z podejściem.
Wizytę odwlekam od kilku lat przez lęk przed faktem, ze psycholog może być niemiły, więc jeśli macie kogoś sprawdzonego w JG to dajcie znać.

Jelenia Góra

przez pix 12 maja 2011, 11:46
Witam,
Jeśli to dalej aktualne proponuję poszukać pomocy w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. krótka 24a w Jeleniej
ich adres http://www.psychoterapia.jgora.pl
tel. 698 49 13 14
pix

Sortuj wg