[GDAŃSK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez devi 21 lut 2008, 16:03
janósz napisał(a):Przedewszystkim jestem tu po raz pierwszy, więc chciałbym wszystkich pozdrowic :]

A sednem tego posta jest prośba o pomoc:
szukam psychiarty (wierzę w moc dobrze zastosowanych leków, a o psychologach poznanych przeze mnie w roznych okolkicznościach twierdze, ze do mnie nie trafiają).

Mam dość szeroką gamę (choć w większości nie mocno nasioloną) zaburzeń psychicznych :P

Najbardziej 'palącą' kwestia teraz jest brak motywacji do nauki (jestm w klasnie maturalnej) oraz ogolny brak chęci do robienia czegokolwiek konktetnego, częste "zamulanie". Jestm nowy na forum, więc wybaczcie mi proszę, jeżeli temat umieściłem w złym miejscu lub coś w tym stylu ;)

Pozdrawiam :)
aha, mieszkam mniej wiecej w centrum woj. pomorskiego, preferowalbym niedrogiego specjaliste, ale wszystkie propozycjie mile wiedziane

Ja mam podobny problem + fobia społeczna.
Również bardzo prosiłabym o polecenie jakiegoś dobrego i niedrogiego psychiatry, najlepiej z centrum Gdańska.
'Czasami chciałbym zostać kimś, tak bardzo przestać sobą być!
Zostawić wszystko tak jak jest i biec przed siebie ile sił
Dlaczego chcecie mowić mi jak mam żyć, kim mam być?
Nigdy nie będę tym, kim chcecie bym był.'
Frontside - 'Mały sekret'

przez jowita 25 lut 2008, 13:21
witam!
wie ktos moze czy w Akademi Medycznej jest jeszcze psychoterapia grupowa??a moze wogole cos takiego na terenie Gdanska?najlepiej niedaleko od centrum:(
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

Psycholog - praca - Gdańsk 3 dniowe szkolenie

przez bucio 09 cze 2008, 12:38
Europejskie Centrum Kształcenia nawiąże współpracę z psychologiem celem poprowadzenia modułu psychologiczno – doradczego szkolenia „Manicure i pedicure” - dla 10 osób. Szkolenie powinno zawierać następujące treści:

- Odkrywanie własnych umiejętności i możliwości zawodowych
- Uczenie się a siła twórczego i pozytywnego myślenia
- Umiejętności interpersonalne

Szkolenie odbędzie się w terminie od 16 do 18 czerwca 2008 nast. godzinach:

16.06.08: 11.30 – 17.45
17.06.08: 9.00 – 16.15
18.06.08: 9.00 – 16.15

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe (mgr psychologii)

Mile widziane
- Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Osoby zainteresowane proszę o kontakt

Piotr Bucholc

Europejskie Centrum Kształcenia
ul. Śląska 12
80-389 Gdańsk

58 553-59-99 lub
512-436-092
http://www.eck.edu.pl
szkolenia@eck.edu.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Gdańsk

przez Gabrielle 03 lip 2008, 10:00
Mój bliski znajomy z Trójmiasta był u psychiatry Dębskiego w Gdyni. Wcześniej chodził kilka lat do innych, ale nie pomogło. Dopiero po spotkaniu z tym Dębskim. Osobiście nie znam, ale podobno bardzo pomaga.

przez Jowanka 05 lip 2008, 23:41
W Sopocie w Szpitalu Psychiatrycznym na ulicy Mickiewicza jest oddzial dzienny .Terapia jest darmowa.Nistety jeszcze tam nie dotarłam więc nie mogę powiedziec czy skuteczna.doktor która dała mi ten namiar mówila ze Jej pacjenci są zadowoleni.Myślę że jest to jakieś rozwiazanie dla ludzi ktorzy nie mają pieniędzy.Numer telefonu:585550820 :D

Szukam lekarza z trojmiasta

przez fnni 29 wrz 2008, 14:34
Po wielu latach zdecydowalem sie udac do lekarza, dwie wizyty mam za soba i mysle ze na tych sie skonczy. Czy jest ktos w stanie zarekomendowac mi jakiegos fachowca pasjonata, ktory jest w stanie poswiecic troche wiecej energii niz wyrwanie kartki z ksiazeczki zdrowia badz wyciagniecie reki po 6 dych??CIezko jest do mnie dotrzec czesto zaczynam wierzyc ze jest to nawet niemozliwe.Przyjmuje leki.Dzieki

przez polska-psychoterapia 17 lis 2008, 18:06
Trochę informacji o psychoterapeutach lub ośrodkach czy gabinetach jest tutaj: psycholodzy i psychoterapeuci w Trójmieście (Gdańsk/Gdynia/Sopot). Możesz też przeglądać bazę pod innym kątem np.: tylko "psychoterapia w Gdańsku", albo ogólnie np.: "zaburzenia-jedzenia". Lub szukając w całej bazie: http://www.polska-psychoterapia.pl/katalog/

Obrazek

GDAŃSK DOBRY LEKARZ TERAPIA???

przez SZUKAMPOMOCY79 21 gru 2008, 21:22
Witam, zakladam nowy temat, bo nie znalazłam takiego na forum.

Bardzo chce sie leczyc, jestem z Gdanska, do kogo sie zglosic??? Gdzie sa terapie, szukalam w necie, ale nic konkretnego sie nie dowiedziałam. Dojrzewalam do tej decyzji kilka lat, na wlasna reke doraznie biore anax jak juz nie daje rady sama, ale chce byc poprostu zdrowa. Co najpierw psychiatra i leki a potem psychoterapia???
Behind Enemy Lines

Re: GDAŃSK DOBRY LEKARZ TERAPIA???

przez motylcio 22 gru 2008, 19:43
Jak znajdziesz, to daj mi znać. Też szukam...

---- EDIT ----

Jak znajdziesz, to daj mi znać. Też szukam...

przez bee84 01 sty 2009, 00:36
Ja się leczę za darmo w przychodni w Redzie (nie wiem czy wiecie gdzie to jest, można tam dojechać SKM-ką) ... u pani Magdaleny Olszewskiej - Szreder, to jest specjalistka od fobii i nerwic ... jestem z niej bardzo zadowolona ... Kobieta sprawia wrażenie jakby na prawdę wiedziała o co chodzi w naszej chorobie ... jest miła i na pewno każdego wysłucha ...

przez SZUKAMPOMOCY79 15 sty 2009, 01:16
Byłam dziś u prof. Landowskiego w Gdyni, przepisał mi, co mnie bardzo zdziwiło MAGNEZ + GLUKOZĘ dożylnie oraz dwa leki które mam brac 1/6 na noc a drugi rano 1/4 tabl. Będzie też załatwiał mi psychoterapię. Za wizytę zapłaciłam 100 pln, uważam, że WARTO! Jestem w szoku, że tak bardzo prywtnie do mnie podszedł, ze zrozumieniem itd. W dodatku dostałam "pracę domową" ponad 500 pyt do wypełnienia. A tak się bałam, nie było warto. Teraz tylko boję się zacząc brac leki :D ale to przecież norma :P
Behind Enemy Lines

przez ona1 24 mar 2009, 15:38
tez szukam jakiegos dobrego lekarza w Gd i jakos nie moge znalezc :/ dajcie znac jak kogos znajdziecie

GDAŃSK - Gabinet Psychoterapii Integratywnej- Anna Białowąs

przez severian 08 sie 2009, 00:06
Psychoterapeuta i psycholog Anna Białowąs. Psychoterapia zaburzeń emocjonalnych, lękowych, jedzenia, depresji, bezsenności, pomoc w kryzysach życiowych, diagnoza psychologiczna, annabialowas@gmail.com, tel. 0509 837 831

http://www.terapiabialowas.pl

przez severian 08 sie 2009, 00:07
Psychoterapeuta i psycholog Anna Białowąs. Psychoterapia zaburzeń emocjonalnych, lękowych, jedzenia, depresji, bezsenności, pomoc w kryzysach życiowych, diagnoza psychologiczna, annabialowas@gmail.com, tel. 0509 837 831

http://www.terapiabialowas.pl

Sortuj wg