[GDAŃSK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Gdańsk

przez saizou 04 lip 2007, 18:37
Chciałabym spytać, czy zna ktoś dobrego-PUBLICZNEGO psychologa/psychiatrę na terenie Gdańska.??
Ten temat się już przewijał, ale głównie podawano prywatne gabinety, a na takie niestety mnie, jako studentkę nie stać :( .
Proszę o pomoc!

przez lovefoxxx 23 lip 2007, 17:05
jeśli chodzi o Gdańsk to polecam terapię w Mrowisku w Sopocie. również pani mgr Tuszer w poradni psychologicznej na ulicy Gospody w Gdańsku jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o prywatne wizyty to nie mam pojęcia. Nie stać mnie.
Kasienka125 - znam Arlettę. Ja chodzę do Basi.
popchnij mnie w stronę życia...

przez Holek85 29 sie 2007, 21:21
Witam. Leczył sie ktos z was u dr. Barbary Nitki ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mefistofeles 01 wrz 2007, 21:30
Witam. Mam pytania odnośnie dr Landowskiego.

- Ile aktualnie kosztuje wizyta?

- Co jaki czas jest zalecana kolejna wizyta?

przez piola 07 wrz 2007, 13:12
Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat dr Kazub z Gdyni i przy okazji polecić dobrego psychoterapeutę też z Gdyni?

przez niewiemjaksienazwac 10 wrz 2007, 21:42
Mozę polecić jakiegoś lekarza z Trójmiasta, który leczy fobie. Boję się że trafie na kogoś kto powie, że jestem niepoważny przychodząc do niego ze swoimi problemami.

Gabinet Psychoterapii - Gdańsk

przez sosnik999 27 wrz 2007, 20:26
Gabinet Psychoterapii - Anna Sosińska-Białowąs

Jeżeli czujesz że

* tracisz sens swojego życia
* nie potrafisz czerpać radości z tego co dotychczas było twoim szczęściem
* lęki i zniechęcenie nie pozwalają ci konstruktywnie działać
* czujesz się "pusty", permanentnie zmęczony, nieufnie
* nastawiony do rzeczywistości
* gdy odczuwasz ból i inne dolegliwości fizyczne, w
* diagnozie lekarskiej - na tle nerwowym
* chcesz lepiej radzić sobie z trudnościami jakie stawia przed tobą życie
* chcesz nauczyć się stawiać sobie cele i je realizować
* chcesz być bardziej asertywny i pewny siebie
* chcesz żyć pełniej, świadomiej, szczęśliwiej

ZAPRASZAMY!!!
www.terapia.gda.pl

WIZYTA U PSYCHIATRY

przez agak410 12 paź 2007, 22:14
Kochani, nie mam odwagi zadzwonić żeby się umówić, boje się, krępuje. Wiem że nie powinnam ale jakoś tak mam... jestem wrażliwa i boje się że się rozkleje na tych wizytach... Macie jakąś radę?

przez ewelin 14 paź 2007, 04:31
uważam że "rozklejenie się" będzie pierwszym krokiem na przód,
pozdrawiam :)
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

Warsztaty "Stres w życiu" 16-18.11.2007

przez kmatejczyk 23 paź 2007, 16:06
Witam serdecznie!
Zapraszam na kolejną edycję warsztatu "Stres w życiu", który odbędzie się w dniach 16-18 listopad 2007.
Będą to dwa dni prawdziwego, głębokiego odpoczynku, które mogą być bardzo pomocne w naszym codziennym, czasami naprawdę niełatwym życiu. Na warsztacie nauczymy się czerpać energię życiową ze źródeł, które być może nie są jeszcze przez Państwa poznane. Zapraszam na http://www.makami.net .
Jeżeli uznacie Państwo, że w Waszym otoczeniu jest ktoś, kto chciałby skorzystać z naszej oferty, zachęcam do przesłania jej dalej.

Pomagamy zmęczonym, poddanym presji stresu ludziom odzyskać równowagę i siły na poziomie emocjonalnym - spokój i wyciszenie; na poziomie ciała - energia; na poziomie umysłu - dystans i koncentracja.

Serdecznie pozdrawiam,
Katarzyna Matejczyk
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

psycholg -Gdansk

przez bea75 04 lis 2007, 12:12
szukam kogos kompetentnego kto leczy ludzi z depresja ,jestem pod kontrola psychiatry biore leki(seronil,depakine) ,niby pomagaja ale ostatnio
czuje ze potrzebuje pomocy psychologa

przez Jaśkowa 05 lis 2007, 01:23
przenoszę do subforum " Oferty"
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Znacie dobrych specjalistów "od duszy" ?

przez Pysiak79 27 lis 2007, 18:26
Myślę o powrocie do naszej Polski i rozpoczeciu leczenia.Muszę porządnie wziąć się za siebie...bo nie daję rady:(Dobijam siebie i najbliższych...:(Czy mogę prosić o namiary na naprawdę dobrych specjalistów psychiatrii lub jakichś psychoterapeutów??Okolice Trójmiasta lub warmińsko-mazurskie.U nas na Mazurach,przynajmniej w mojej okolicy bardzo trudno o tych "prawdziwych" z powołania:(.Próbowałam już .Z góry dziękuję!!!
Pysiak79

przez janósz 05 sty 2008, 19:11
Przedewszystkim jestem tu po raz pierwszy, więc chciałbym wszystkich pozdrowic :]

A sednem tego posta jest prośba o pomoc:
szukam psychiarty (wierzę w moc dobrze zastosowanych leków, a o psychologach poznanych przeze mnie w roznych okolkicznościach twierdze, ze do mnie nie trafiają).

Mam dość szeroką gamę (choć w większości nie mocno nasioloną) zaburzeń psychicznych :P

Najbardziej 'palącą' kwestia teraz jest brak motywacji do nauki (jestm w klasnie maturalnej) oraz ogolny brak chęci do robienia czegokolwiek konktetnego, częste "zamulanie". Jestm nowy na forum, więc wybaczcie mi proszę, jeżeli temat umieściłem w złym miejscu lub coś w tym stylu ;)

Pozdrawiam :)
aha, mieszkam mniej wiecej w centrum woj. pomorskiego, preferowalbym niedrogiego specjaliste, ale wszystkie propozycjie mile wiedziane

Sortuj wg