[GDAŃSK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Dr Paniewski Gdańsk - Opinie

przez szaleniec 18 paź 2012, 23:22
kamileklekowiecccc napisał(a):Witam Was serdecznie:)

Mam pytanie znacie doktora Mariusza Paniewskiego z Gdańska???

Na poratalach typu znany lekarz etc ma wiele bardzo dobrych opini ale są one zadziwiająco podobne pod względem traktowania psychiatry jako guru...martwi to mnie.

Prosze o Waszę opinie:)

Pozdrawiam

wiecznie myślący

Tez mnie to bardzo zadziwilo, ponad 90 opinii i ani jednej negatywnej. W zyciu nie moze byc az tak pieknie i kolorowo. Kusi mnie zeby to sprawdzic i poznieij napisac prawde. Jednak telefon do rejestracji nie odbiera - moze sie teraz boja zepsucia opinii i nie chca pacjetow :) Bede probowal ale w miedzyczasie chyba przekrece do Landowskiego na szybka wizyte.

[Gdańsk] terapeuta

przez matrioshka 09 sty 2013, 22:34
Podbijam wątek.
Szukam naprawdę dobrego psychologa najlepiej na NFZ ale nie koniecznie. Za to koniecznością jest Trójmiasto. Przechodzę załamanie, nie jest to coś co nie pozwala mi funkcjonować ale chciałabym się wzmocnić zanim dopadnie mnie mocniej..

[Gdańsk]

przez Candy14 09 sty 2013, 22:37
Poradnia zdrowia psychicznego
Adres:

ul. Traugutta 9

81-384 Gdynia (woj.pomorskie)
Telefon:

058-6216143
Sproboj sie umowic do p. Kani
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Gdańsk]

przez hedonis_m 11 sty 2013, 15:34
http://www.optimmed.pl/ polecam bardzo dr. Badzio-Jagiełło. można dostać się bez problemu, doktor przyjmuje każdego pacjenta, który się do niej zgłosi. ja zadzwoniłam i tego samego dnia zostałam przyjęta na pierwszą wizytę. czuje się w dobrych rękach...

odnośnie doktora Paniewskiego, byłam w sierpniu po poparzeniu i nasileniu nerwicy lękowej, mówił do mnie językiem niezrozumiałym i zalecił promolan 1-0-3 po którym nie funkcjonowałam, wizyta 150zł.. kazał przyjechać po zwolnienie na jego oddział dzienny w Sopocie, pojechałam, okazało się że żeby otrzymać l4 muszę się zapisać na oddział, zapisałam się, w szoku, bo nic mi wcześniej nie mówił, zadzwoniłam do niego, że miałam odebrać jedynie l4, a nie przebywać na oddziale dziennym.. z wielkim oburzeniem mnie zjechał, że podważam jego kompetencje itp.. i nagle zrezygnował z oddziału, wystawiając mi zwolnienie. po sytuacji tej przestał się leczyć, nabyłam urazu do psychiatrów i dopiero zaczęło się piekło w mojej głowie. teraz doktor Badzio-Jagiełło wyciąga mnie na prostą.
nerwica lękowa

Seronil 20mg
Trittico CR 50mg

[Gdańsk]

przez Candy14 12 sty 2013, 15:26
hedonis_m, poradnia w linku ma podpisana umowe z NFZ i mozan sie tam dostac w ramach ubezpieczenia?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

[Gdańsk]

przez debordian 12 sty 2013, 20:29
Biorąc pod uwagę różne opinie, które przeczytałem w Internecie chciałbym iść na wizytę do pani Anny Wojtas. Jednak nasuwa mi się jedno pytanie, a google nie potrafi mi udzielić odpowiedzi: czy pani Wojtas przyjmuje gdzieś nieodpłatnie?

[Gdańsk]

przez amelia83 12 sty 2013, 20:38
debordian, tak, ja chodzę do r. Wojtas w Gdyni na Traugutta. Tam przyjmuje w czwartki i piątki w ramach NFZ
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

[Gdańsk]

przez AlaskanMalamut 13 sty 2013, 20:20
Ja polecam p. Izabelę z Poradni Psychologicznej na Klonowej we Wrzeszczu. Jej numer: 606 472 109. Korzystałem i szczerze polecam.

[Gdańsk]

przez Candy14 13 sty 2013, 21:37
AlaskanMalamut, polecasz czy wpadles ze spamem? Bo jak sadze uslugi pani sa platne?

[Gdańsk]

przez debordian 14 sty 2013, 13:21
amelia83, dziękuję bardzo za odpowiedź. Możesz mi powiedzieć, czy czas oczekiwania na pierwszą wizytę nie jest bardzo długi? Pytam z czystej ciekawości, bo tak czy inaczej, w środę jadę się zarejestrować ;)

[Gdańsk]

przez amelia83 14 sty 2013, 13:31
debordian, od miesiąca do trzech średnio

-- 14 sty 2013, 12:37 --

debordian, ale w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie można czekać, ja tak zrobiłam, przyjmie od razu, to lekarz z powołąniem, i jeśli poprosisz zobaczy, że czekasz np. dwie godziny, bo zależy Tobie na przyjeciu to przyjmie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

[Gdańsk]

przez debordian 14 sty 2013, 13:43
amelia83, nie sądzę, aby moja sytuacja była wyjątkowa. Po prostu od dawna mam pewne problemy psychiczne, czasem większe, czasem mniejsze i w końcu zdecydowałem się na wizytę u lekarza. Byłoby mi głupio wchodzić bez uprzedniej rejestracji. To będzie moja pierwsza wizyta u psychiatry, wciąż nie jestem do końca przekonany czy mój przypadek nadaje się do leczenia, nie mam pojęcia jak taka wizyta wygląda. Zdecydowałem się na panią doktor z polecenia, bo nie chciałbym iść przypadkowo, do pierwszego lepszego lekarza. Mogę poczekać ten miesiąc czy dwa. Dziękuję za szybką odpowiedź.

[Gdańsk]

przez hedonis__m 17 sty 2013, 15:04
tak, Optimmed jest na NFZ, generalnie dostać się można do lekarza w ten sam dzień, naprawdę polecam. :)
F 41
F 42
F 32.1 do obserwacji

seronil 20 mg
trittico 25 mg
afobam (doraźnie)

[Gdańsk]

przez Candy14 17 sty 2013, 17:09
hedonis__m, dzieki w takim razie za info :D

Sortuj wg