[GDAŃSK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Gdańsk]

przez kafka 14 maja 2012, 14:38
Dzięki, ale zapisy są wstrzymane;( Już sie orientowałam.

Candy14 napisał(a):kafka, ja Ci moge polecic na Zakopianskiej. Sama tam nie uczestniczylam ale znam kilka osob ( w tym mojego mezczyzne) ktorzy skonczyli tam terapie z naprawde dobrym efektem.
Nie wiem czy zalapiesz sie od reki bo moga byc wstrzymane zapisy ale zorientuj sie.
Tu masz namiar
Terapia grupowa i indywidualna DDA

ul. Zakopiańska 37
80-142 Gdańsk
wejście od ul. Kartuskiej 57

58 301-51-32

http://www.wotuw.gdansk.pl/
kafka

[Gdańsk]

przez Candy14 14 maja 2012, 14:50
kafka, szkoda :( bo naprawde dobra terapia tam jest
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

[Gdańsk]

przez some 24 maja 2012, 09:54
Witam,

Poszukuję psychologa w Trójmiecie. Najchętniej w Gdyni lub okolicach Wejherowa. Osoby która potrafi zająć się borderline, zaburzeniami osobowości, DDA. Potraficie mi kogoś polecić. Będę bardzo wdzięczna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Gdańsk]

przez amelia83 24 maja 2012, 10:58
Psycholog Elżbieta Michoń
ul. podchorążych 10 a tel do rejestracji 58 665 13 16
Przychodnia na Oksywiu
bardzo polecam sama do niej chodzę

Psychiatra, psychoterapeutka dr Anna Wojtas
http://www.annawojtas.iq.pl
tel 603 525 174
( chodzę do tej doktor na NFZ w gdyni, w gdańsku ma swój nowy gabinet) młoda, doświadczona, każdego pacjenta indywidualnie traktuje,
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

[Gdańsk]

przez pannaAlicja 24 maja 2012, 17:10
Polecam też Monikę Romanowską
http://www.psycholog-pebe.pl/
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

[Gdańsk]

przez Asdfg 04 cze 2012, 21:38
Jestem nowa w tym gównie. Nie wiem od czego zacząć. Jak to działa? Idę do rodzinnego po skierowanie czy jaki kij? Interesuje mnie tylko bezpłatne, jestem studentką - chyba nie powinno być problemu? W związku z tym, że szukam psychologa m.in. dlatego, że nie mam siły i ochoty na cokolwiek, już znalezienie go wydaje się problemem nie do przebrnięcia. Przeszukałam mniej więcej forum, ale wszyscy wydają się tu tak zaznajomieni z tematem, że dla niezbyt bystrego laika brak wskazówek.

Ogólnie ludzie z otoczenia mnie wysyłają, a ja sama też mam dość. Nie mam pojęcia co ze mną jest, nie chcę się sama diagnozować, ale samookaleczenia - rzadko, ale od kilku ładnych lat, coraz częstsze napady agresji (czy czego tam, po prostu byle co wytrąca mnie z równowagi i mam ochotę wszystko wokół pozbawić pierwotnego kształtu), brak motywacji, myśli samobójcze, wielka smuta, czasami mam wrażenie, że nie mogę oddychać (napisałabym, że w tłocznych miejscach, ale chociaż mam tak w sklepach i pociągach to nigdy na np. koncertach xP), kłucie w piersi (co miałam, jako dzieciur jeszcze, zdiagnozowane jako nerwobóle, które miały z czasem przejść - nie przeszły), zawroty głowy, sporadyczne obżeranie&rzyganie, monstrualna nieśmiałość.

Długo tłumaczyłam się lenistwem i nastoletnim buntem, ale dwudziestka za pasem i czuję, że muszę coś ze sobą zrobić, stąd pytanie: od czego zacząć?

[Gdańsk]

przez Candy14 04 cze 2012, 22:23
Asdfg, nie wiem jak w Gdansku ale w Gdyni na ul. Traugutta 9 masz Osrodek Zdrowia Psychicznego .. terapia refundowana. Moge polecic p. Kanię.. jezeli sie do niej dostaniesz to fajnie,
Idziesz tam z ksiązeczka RUMowska albo ubezpieczeniowa..zaraz przy wejsciu jest rejestracja...tam ustalasz pierwsza wizyte. Nastepne juz z terapeuta
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

[Gdańsk]

przez Locust 05 cze 2012, 00:58
Książeczka RUMowska jeszcze obowiązuje? :mhm:
Locust

[Gdańsk]

przez Candy14 05 cze 2012, 00:59
Locust, oficjalnie nie... ale do wyczerpania druczkow tak

[Gdańsk]

przez Asdfg 05 cze 2012, 20:25
Candy14, ok, dzięki wielkie <3, teraz jeszcze ruszyć dupę i tam pójść.

[Gdańsk]

przez kafka 08 cze 2012, 13:07
Wiem, że ludzie dzis pojechali na zlot. Dla mnie to jednak za daleko, zwłaszcza, że nie znam tu jezcze za wiele ludzi. Mam pytanie: czy jest tu dużo ludzi z Gdańska/ Trójmiasta? Może nam udałoby się zrobić taki mini zlot, ot tak, żeby spotkać się pogadać, powymieniać doświadczeniami?
kafka

[Gdańsk]

przez Candy14 08 cze 2012, 13:53
kafka, sporo ludzi jest :) Zajrzyj do tematu Gdynia i okolice

[Gdańsk]

przez Pieprz 08 cze 2012, 14:05
kafka, takie spotkania są organizowane i to dość często.
Ja i Candy jesteśmy na forum od niedawna, a już mieliśmy okazję się spotkać raz z stałymi bywalcami nerwicy z trójmiasta. Fajnie było :) Z tego co wiem to jest nas trochę chętnych na spotkania, tak z 10 osób się chyba znajdzie.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

[Gdańsk]

przez kafka 08 cze 2012, 14:41
Candy14, Mushroom, dzięki. Poczekam aż się skończy zlot, który został zorganizowany i wtedy może nawet ja sama zorganizuje zlot północy?;) Tylko jak? Założyć osobny wątek? Czy pisać, w którymś z miejscowościowych, typu Gdańsk / Gdynia, bo nie wiem?

-- 08 cze 2012, 14:48 --

Ale w sumie ciężko to widzę jeśli jest ok 10 osób. Kiedyś próbowałam zorganizować spotkanie dla ludzi chcących się doszkalać językowo i nic z tego nie ywsżło, bo co do czego, to temu nie pasuje, ta wyjeżdża, tym się nie chce i takie tam...;)
kafka

Sortuj wg