[GDAŃSK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Jaki szpital/oddział psychiatryczny polecacie?

przez macieek1977 30 sty 2012, 01:20
Witam
Byłem w Złotoryji dwa tygodnie, na początku byłem przerażony że bez komórki bez kompa tv od 16-22.Ale codzienne zajęcia były owszem na oddziale nie po za nim psychoterapia itd .Powiem tak ja akurat trafiłem na salę z zajebistymi ludzmi i chyba gdyby nie oni z leczenia bym zrezygnował.Moim zdaniem wszystko zależy jak i gzie trafisz Ale jeśli chodzi o psychoterapie to nie ma problemu od 8-16 w kazdej chwili możesz liczyć na rozmowe z psycoterapętką a i nawet w nocy z pielęgniarkami pogadasz nie było problemu.Jeśli będe miał wrócić do psychiatryka (a mam go 15km odemnie Stronie Śląskie)to tylko tam
to jest moje zdanie oczywiście reszta nie musi podzielać mych poglądów
POZDRAWIAM
MACIEJ

Oddział nerwic w szpitalu w AM

przez pannaAlicja 30 sty 2012, 13:10
Był tam ktoś ostatnio? Wiecie, czy można mieć ze sobą laptopa, komórkę?
Pytam, bo w Starogardzie nie moża było mieć...
I czy jest palarnia? :D

-- 30 sty 2012, 13:29 --

Mam na myśli Akademię Medyczną w Gdańsku.
Oddział leczenia nerwic (5 dni stacjonarnie, weekend do domu)
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

UCK Gumed Gdańsk-oddział dzienny

przez Sasasa 21 lut 2012, 12:53
Podnoszę. Jeśli ktoś był na tym oddziale, proszę, niech się odezwie. Też chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Gdańsk]

przez nati175 27 mar 2012, 20:15
Wszystko można mieć, nawet żyletki, tylko używać zgodnie z przeznaczeniem.
Co do terapii - na grupową wchodzi się po minimum 3 tygodniach.
Indywidualna - rzadko kiedy.
Lekarze - jak dobrze trafisz, to masz szczęście, jak źle - to masz przerąbane, bo lekarza zmienić nie można.
Prócz psychoterapii (która się odbywa 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny) prawie zero zajęć - ogólnie rób ta co chce ta - po 14 to i nawet sobie pracować w tygodniu możesz, albo codziennie wychodzić.
Prawie jak oddział dzienny, z tym, że na dziennym masz 10x więcej zajęć i ktoś na prawde się tobą zajmuje.
A na tym oddziale, jest ogólnie przyjęta zasada:
1 - studenci
2 - prace naukowa
3 - pacjenci
Ale za to ludzie(pacjenci) są super, no i chyba to jest leczące..

[Gdańsk]

przez pannaAlicja 30 mar 2012, 22:38
nati175, słonkoooo, odnalazłam Cie! (no dobra, sama żeś się odnalazłaś) :*

Dziś pierwszy raz weszłam na terapie grupową. Nudna ;)

[Gdańsk]

przez roztop 02 kwi 2012, 11:29
mozecie polecic jakiegos psychologa w trojmiescie ? mam hocd, pozdrawiam

[Gdańsk]

przez kafka 09 kwi 2012, 13:03
Witam czy możecie polecić jakąś bezpłatną terapię dla DDA w Gdańsku, najlepiej grupową?
I co trzeba zrobić żeby się tam dostać/ zapisać?
Pozdrawiam.

-- 12 kwi 2012, 10:47 --

wow, jak ktoś taki może być psychologiem?
i w ogóle jak ktoś taki może z ludźmi pracowac?
Niepojęte!
runa napisał(a):Witam.
Wiem,ze psychoterapia jest potrzebna i chcę się jej poddać mam tylko problem bo niby ten Gdańsk taki duży ale gdzie się nie zakręce ciągle ta sama psycholog, nie chcę do niej chodzić bo po spotkaniu z nią mam napady paniki . Na początku było oki chodziłam na psychoterapie grupowa ale po 1,5 roku przerwałam bo pani psycholog nie była konsekwentna.
1) grupa zamknięta a co spotkanie pani psycholog przyprowadzała nowe osoby każda kolejna sesja zaczynała się tak samo od przedstawienia siebie i problemu po 20 razach miałam ochotę przygotować sobie dużą kartke z przygotowanym tekstem
2) pani psycholog namawiała nas do korzystania z jej prywatnych konsultacji ( płatnych )
3) kazała nam założyć zeszyty z cwiczeniami ale ani razu ni zajrzała do nich cytuje " nie mam teraz na to czasu "
4) najwazniejsze było dla niej aby wyrwać żółtą kartkę z naszych książeczek RUMu
5) potrafiła wyprosić kogoś z terapi bo zapomniał ksiązeczki
6) byli równi i równiejsi...

mogę tak zanudzać w nieskończoność może jest na tym forum ktoś z gdanska kto zna dobrego psychologa i mógłby mi dać namiary ?

pozdrawiam serdecznie

Runa
Ostatnio edytowano 09 kwi 2012, 13:05 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z innego działu i połączono z uwagi na tematykę
kafka

[Gdańsk]

przez dolmetscherin 11 maja 2012, 22:41
Lekarz zalecił mi leczenie szpitalne w celu dobrania leków. w którym szpitalu w Gdańsku jest lepiej? W Uniwersyteckim Centrum Klinicznym czy na Srebrzysku? Jak wygląda dzień na oddziale? Czy ogranicza się do wybrania leków? Proszę o wypowiedź osoby, które były w którymkolwiek z tych szpitali. Z góry dziękuję;)
Ostatnio edytowano 11 maja 2012, 22:59 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

[Gdańsk]

przez pannaAlicja 12 maja 2012, 00:07
dolmetscherin, jeśli tylko o dobranie leków chodzi, to polecam Akademię Medyczną i oddział otwarty. Niestety trochę się czeka na przyjęcie...
Na oddziale otwartym masz przepustki, więc nie jesteś zupełnie zamknięty. Są też zajęcia różne, terapia, rozmowa z lekarzami, studentami... i bardzo przyjemna atmosfera.

[Gdańsk]

przez Candy14 12 maja 2012, 00:12
kafka, ja Ci moge polecic na Zakopianskiej. Sama tam nie uczestniczylam ale znam kilka osob ( w tym mojego mezczyzne) ktorzy skonczyli tam terapie z naprawde dobrym efektem.
Nie wiem czy zalapiesz sie od reki bo moga byc wstrzymane zapisy ale zorientuj sie.
Tu masz namiar
Terapia grupowa i indywidualna DDA

ul. Zakopiańska 37
80-142 Gdańsk
wejście od ul. Kartuskiej 57

58 301-51-32

http://www.wotuw.gdansk.pl/
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

[Gdańsk]

przez Simpatico1 12 maja 2012, 00:55
Tez chodzilem na Zakopianska...Dostalem skierowanie od psychologa i czekalem ok. 2 m-cy...na NFZ oczywiscie...

-- 11 maja 2012, 19:08 --

Simpatico1 napisał(a):Tez chodzilem na Zakopianska...Dostalem skierowanie od psychologa i czekalem ok. 2 m-cy...na NFZ oczywiscie...

i tez polecam...

[Gdańsk]

przez amelia83 12 maja 2012, 09:09
dolmetscherin napisał(a):Lekarz zalecił mi leczenie szpitalne w celu dobrania leków. w którym szpitalu w Gdańsku jest lepiej? W Uniwersyteckim Centrum Klinicznym czy na Srebrzysku? Jak wygląda dzień na oddziale? Czy ogranicza się do wybrania leków? Proszę o wypowiedź osoby, które były w którymkolwiek z tych szpitali. Z góry dziękuję;)

nie polecam srebrzyska byłam 2 razy,
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

[Gdańsk]

przez dolmetscherin 12 maja 2012, 10:26
Amelio, dlaczego nie polecasz?

[Gdańsk]

przez amelia83 12 maja 2012, 10:40
brak zajęć, nuda, pacjent zostawiony sam sobie, w sumie to nie mam niestety porównania do innych szpitali; ale z wielu zródeł wiem, że zdecydowanie akademia medyczna jest bardziej profesjonalna. Gdybym miała się wybierać to tam ;) ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg