[GDAŃSK]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Gdańsk

przez Marek1978 23 maja 2011, 10:45
ダニエル napisał(a):Przyjmuje tam pani psycholog Elżbieta Michoń która zajmuje się terapią CBT. Jest tam też drugi psycholog ale nie miałem z nim kontaktu.
Polecam serdecznie, jestem już jedną nogą "poza" nerwicą. Świetna terapia, pani niezwykle wyrozumiała i miła ;).

ok, dzięki za ten wpis, w przyszłym tygodniu zaczynam testować panią Michoń ;)

pozdrawiam,

M.

[Gdańsk]

przez kalla88 24 maja 2011, 21:02
A czy ktoś z Was chodził na terapię w POR na Wałowej? Do kogo? i jakie wrażenia?

[Gdańsk]

przez dolmetscherin 16 cze 2011, 19:39
Prawdopodobnie zostanę tam skierowana na leczenie (3 miesiące). Czy ktoś już przez to przeszedł?
Jak tam jest? Proszę o odpowiedź.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Psychoterapeuta Gdańsk NFZ i nie koniecznie ;)

przez flava_aw 06 lip 2011, 21:10
Hej, cześć i czołem ;)

Jestem nowa na forum i już zakładam wątek 8) Mam pytanko do wszystkich z Gdańska i okolic:) Znacie dobrego psychoterapeutę w Gdańsku na NFZ lub też nie na NFZ ale nie drogiego??no i oczywiście żeby był dobry w tym co robi ;)

Na forum prawdopodobnie nie można pisać nazwisk ale jak ktoś będzie miał kogoś ciekawego to podam mój mail :D

z góry dzięki za odpowiedź ;)
Ostatnio edytowano 06 lip 2011, 21:15 przez Korba, łącznie edytowano 2 razy
Powód: przeniesiono do zbiorczego wątku

[Gdańsk]

przez lula221 24 sie 2011, 18:37
Szukam jakiegoś naprawde dobrego psychoterapeuty z trójmiasta.Leczę sie na nerwicę lękową,szukam terapeuty ale nie wiem,kogo wybrać,moze ktos poleci kogos godnego zainteresowania.Nfz lub prywatnie.Pozdrawiam wszystkich.

[Gdańsk]

przez Marek1978 24 sie 2011, 22:11
Polecam mgr Michoń. Jestem na etapie terapii i baaardzo mi pomogła już, a jeszcze troszkę spotkań przed nami :) nie wierzyłem ale teraz potwierdzam że warto iść na terapię :)
W Gdyni na Oksywiu przyjmuje z NFZ, wiem że ma też praktykę priv bodajże w Rumi.
M.

Gdzie najlepiej na detox

przez pol90 25 sie 2011, 02:07
Mam taką sprawę dostałem od lekarza psychiatry skierowanie do szpitala psychiatrycznego w Starogardzie gdańskim, ale tam mi powiedzieli, że nie przyjmują takich przypadków. Mój przypadek to uzależnienie od leków( kodeina, DXM, Benzodiazepiny). I teraz Dzwoniłem do Świecia to mi mówili, że trzeba korektę na skierowaniu napisać, że do Świecia, kiedyś leżałem w Gdańsku na Srebrzysku z innego powodu, a mianowicie z powodu nerwicy było to w 2003 roku to było nawet fajnie chodziło się na spacery grupowe były jakieś zajęcia rehabilitacyjne, i teraz mam takie pytanie jak jest w innych szpitalach psychiatrycznych, czy też chodzi się w ubraniach w ciągu dnia i są grupowe spacery, zajęcia itp., a jak ktoś był na Srebrzysku to czy coś tam się zmieniło i czy można korzystać w takich szpitalach np. z własnego laptopa i czy jest dostęp do internetu.

Gdańsk i okolice (psychoterapia NFZ)

przez creamy.gda 01 lis 2011, 12:39
Witam,

jestem z gdańska, lecze sie na oddziale dziennym psychiatrycznym (od rana do 13) i z mojego pobytu pozostało mi troche ponad 4 tygodnie. Ciągle mam lęki (zaburzenia lękowe, depresja), martwie sie ze nie zdąże wyzdrowieć.
Czy jest ktoś w stanie mi doradzić gdzie mogłabym isc się leczyć na NFZ bo nie stać mnie na leczenie prywatne. Prosze!! zalezy mi na moim zyciu i zdrowiu, potrzebuje pomocy!!
60 mg seronil

Jaki szpital/oddział psychiatryczny polecacie?

przez nati175 05 gru 2011, 19:12
Mam pytanie do osób, które już były kiedyś w szpitalu psychiatrycznym, jakie możecie polecić?
Chodzi mi o taki, który posiada jakąś psychoterapie, chociażby jakiś psychologów, czy może chociaż terapie zajęciową?
Ja osobiście byłam na Srebrzysku w gdańsku - to jest po prostu tragedia - ludzie nie są dopasowani pod względem chorób, niektórych się po prostu bałam - no i oprócz łóżka - zero psychologa, jakichkolwiek aktywności.
Aktualnie biorę tonę benzodiazepin i tramal do tego doszedł - przez przypadek, bo nie wiedziałam, ze to też tak uzależnia..

Chce iść gdzieś do szpitala - obojętnie w jakiej części kraju - bylebym po prostu bardziej w nim nie zwariowała - żeby mi przypadkiem nie zabrali np. telefonu i komputera... i żeby choć cokolwiek na takim oddziale się działo - bo zwariować można tylko leżąc w łóżku ze swoimi myślami...

przez paradoksy 05 gru 2011, 19:16
Chodzi mi o taki, który posiada jakąś psychoterapie, chociażby jakiś psychologów, czy może chociaż terapie zajęciową?

raczej każdy szpital psychiatryczny posiada w.w. :roll:
paradoksy

przez nati175 05 gru 2011, 19:22
no właśnie nie każdy - srebrzysko to jest tragedia - masz swoje łóżko i tyle
byłam w akademi medycznej w gdańsku - kompletnie ZERO zajęć jakichkolwiek, 1 psycholożka, z którą poprzez cały mój pobyt nie rozmawiałam nawet - za dużo pacjentów na nią jedną..

Gdańsk, ul. Jaskółcza

przez dolmetscherin 13 gru 2011, 14:56
Mam pytanie- czy ktoś z Forumowiczów odbywał tam psychoterapię? Czy jest ona możliwa w ramach nfz?
Ostatnio edytowano 13 gru 2011, 15:01 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do zbiorczego wątku

przez Mateusz_1985 13 sty 2012, 16:57
W poznaniu taka sama lipa, jeśli nadal aktualne to słyszałem coś o katowicach

Dobra psychoterapeutka - Gdańsk

przez Marek1991 22 sty 2012, 16:52
Witam gdzie znajdę naprawdę dobrą psychoterapeutkę z Gdańska ? Ma ktoś może jakiś kontakt ?

Najlepiej radzącego sobie z erytofobią i brakiem pewności siebie.
Ostatnio edytowano 23 sty 2012, 11:02 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono ze zbiorczym wątkiem.

Sortuj wg