[CZĘSTOCHOWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Częstochowa]

przez depresyjny86 27 maja 2011, 13:07
Magda powiedz coś więcej o niej...
:)

[Częstochowa]

przez alefzero 27 cze 2011, 13:54
Czy może ktoś polecić dobrego prywatnego psychoterapeutę z Częstochowy, najlepiej prowadzący terapie poznawczo-behawioralną ?

Grupy wsparcia dla Rodziców po stracie Dziecka.

przez by_dalej_iść 07 lip 2011, 14:02
Fundacja "By dalej iść" serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców potrzebujących pomocy.

W Katowicach na Rodziców po Stracie Dziecka czekamy pod numerem telefonu 784 612 311, 784 611 990 Bezpłatne konsultacje psychologiczne, grupy wsparcia.

Kraków Plac Szczepański 3/2 w piątki w godzinach od 17.00 do 20.00 na Rodziców po stracie Dziecka czeka psycholog.
Bezpłatne konsultacje psychologiczne umawiamy pod nr. 784 614 402 lub mailowo info@bydalejisc.org.pl.

Warszawa czeka na Rodziców po Stracie Dziecka. Najbliższa Grupa Wsparcia dla Rodziców, którzy utracili dorosłe dzieci. Zapraszamy na konsultacje psychologiczne wszystkich Rodziców niezależnie od wieku i okoliczności utraty Dziecka.
Informacje info@bydalejisc.org.pl

-- 12 lip 2011, 13:08 --

Częstochowa czeka na Rodziców po Stracie Dziecka,bezpłatne,indywidualne konsultacje psychologiczne.Informacje info@bydalejisc.org.pl Zapraszamy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dzień Dziecka Utraconego Mysłowice, Kraków

przez by_dalej_iść 13 wrz 2011, 14:43
Dzień Dziecka Utraconego z Fundacją By Dalej Iść w Mysłowicach i Krakowie 15 października 2011 r. Postaramy się by baloniki poleciały do nieba o jednej godzinie. Wkrótce informacje bardziej szczegółowe. Zapraszamy

[Częstochowa]

przez czarnabuka 17 paź 2011, 22:22
Gabinet psychologiczny- psycholog mgr Oliwia Mazelewska- Sokołowska
http://www.psychologczestochowa.com.pl
al. Wolności 22/A/3, 42- 217 Częstochowa, tel. 502 291 584
Psychoterapia oraz doradztwo systemowe (terapia krótkoterminowa), terapia indywidualna, terapia grupowa, terapia małżeńska i par, terapia rodzin (młodzież, dorośli) z uwzględnieniem elementów i technik terapii poznawczo- behawioralnej i ericksonowskiej w obszarach m. in. depresja, zaburzenia nerwicowe (zaburzenia lękowe, związane ze stresem, nerwica natręctw, lęk paniczny, fobia społeczna), zaburzenia odżywiania (bulimia), zaburzenia psychotyczne, zaburzenia zachowania i emocji, trudności w relacjach z bliskimi, relacjach społecznych, kryzysy osobiste i małżeńskie, trudności związane z aktualną sytuacją rodzinną czy życiową.
Grupy terapeutyczne:
Grupa terapeutyczna przeznaczona dla osób z problemami depresyjnymi, nerwicowymi i związanymi ze stresem, z trudnościami w relacjach w życiu osobistym i zawodowym.
Grupa terapeutyczna dla osób z zaburzeniami lękowymi.
http://psychologczestochowa.com.pl/tera ... apisy.html

[Częstochowa]

przez andrzej555 20 paź 2011, 11:30
www.joannapabiasz.pl
Bardzo dobry psycholog Pani Joanna Pabiasz z okolic Częstochowy - miejsce z dala od miejskiego zgiełku. Cudowna istota, która pomogła mi w trudnej sprawie - jak się okazało w osiągnięciu zdrowych relacji z rodziną. Jest kompetentna i godna zaufania z doświadczeniem zawodowym.

-- 20 paź 2011, 11:51 --

alefzero,
Polecam Gabinet psychologiczny Joanna pabiasz. www.joannapabiasz.pl. Jest psychologiem z doświadczeniem. Z pewnością Ci pomoże. Pozdrawiam....

[Częstochowa]

przez sazz68 22 mar 2012, 11:30
Witam serdecznie, szukam mądrego psychologa, który przyjmuje w Częstochowie prywatnie.

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 22 mar 2012, 12:22 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z wątkiem zbiorczym
sazz68

[Częstochowa]

przez noitome 20 kwi 2012, 11:04
Zna ktoś jakiegoś specjalistę z Częstochowy, który pomógłby mi skończyć z samouszkadzaniem się?

[Częstochowa]

przez coma 26 kwi 2012, 16:38
czy ktoś mógłby wskazać mi dobrego psychiatrę w Częstochowie, ew. okolice, ul. Orkana odpada bo mam bardzo złe doświadczenia z tą placówką, z góry dzięki Misiaczki :*
coma

[Częstochowa]

przez Piotrr 27 kwi 2012, 21:05

[Częstochowa]

przez alefzero 13 maja 2012, 12:02
Witam ponownie.
Czy ktoś może chodził na terapie grupową na oddziale nerwic na ul. Orkana?
Czy tam jest tylko grupa dopołudniowa, ktoś tutaj pisał że po południu chodził, a na stronie nic na ten temat nie ma?
Ile tam mniej więcej się czeka na przyjęcie?
Jakby ktoś mi mógł napisać coś więcej na temat tej terapii to będe wdzięczna.

[Częstochowa]

przez seebeek258 17 sie 2012, 20:11
witam moglbym prosic numer do tego psychologa
mam tez pytanie przyjmujes na kase chorych ?

[Częstochowa]

przez magdulena 28 sty 2013, 14:58
w Rędzinach pod Częstochową przyjmuje świetna psycholog Bieś. Jest naprawę kompetentna i zna się na swojej pracy. Ja długo szukałam psychologa, polecili mi ja znajomi i naprawdę jestem zadowolona. Nie pamiętam adresu ale znam nr telefonu 510-179-110

-- 28 sty 2013, 14:02 --

andrzej555 napisał(a):www.joannapabiasz.pl
Bardzo dobry psycholog Pani Joanna Pabiasz z okolic Częstochowy - miejsce z dala od miejskiego zgiełku. Cudowna istota, która pomogła mi w trudnej sprawie - jak się okazało w osiągnięciu zdrowych relacji z rodziną. Jest kompetentna i godna zaufania z doświadczeniem zawodowym.

-- 20 paź 2011, 11:51 --

alefzero,
Polecam Gabinet psychologiczny Joanna pabiasz. http://www.joannapabiasz.pl. Jest psychologiem z doświadczeniem. Z pewnością Ci pomoże. Pozdrawiam....

to jakiś czary mary a nie psycholog!!! byłam zażenowana i więcej nie spotkałam się z tą panią. zamiast zając się problemem to uczepiła się dzieciństwa.. a ja chciałam małżeństwo ratować bo mi się sypało. Dopiero Pani psycholog Urszula Bieś nam pomogła!!

Zapytanie o lekarza

przez harysia 29 sie 2013, 23:22
Witam,
Jestem po terapii grupowej w Częstochowie w Egomedica. Oddział polecam serdecznie każdemu. Moje pytanie jest takie. Dostałam się na terapię indywidualną. Moje pytanie jest takie, czy ktoś z was był u pani mgr Małgorzaty Rataj? Co możecie mi o tej Pani powiedzieć?

Sortuj wg