[CZĘSTOCHOWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Częstochowa

przez popolvuh 03 sty 2011, 22:14
sternalski przyjmuje teraz na ulicy dekabrystow 41 w wysokim szklanym budynku ;) koło hali polonia
trzecie piętro. nie wiem w jakich godzinach przyjmuje w inne dni, w poniedzialek zdaje sie od 19.
jesli ktos potrzebuje do niego nr telefonu to prosze o PW.

znam ludzi ktorym pomogl, wiem, ze jest chwalony takze w srodowisku lekarskim. czy nie nadaza za nowinkami - nie zgadzam sie. poza tym nie faszeruje lekami, wiec sprawia dosc pozytywne wrazenie.

przez alefzero 16 sty 2011, 19:18
Witam.

Mam taką prośbę. Szukam dobrej terapii psychologicznej w Częstochowie. Najlepiej by była ona na nfz. Mam pytanie odnośnie czekania średnio na pierwszą wizytę do psychologa. Czy jest to kwestia 2 czy 3 miesięcy, czy trzeba raczej czekać dłużej, pół roku czy rok? Nie wiem jak wygląda sytuacja z tym w częstochowie, na jak długo muszę uzbroić się w cierpliwość.
Ile trwa jedna taka wizyta i co ile, ile maksymalnie miesięcy można korzystać darmowo? Najbardziej chodziłoby mi o przychodnię na Sobieskiego 84, ale może być też z innej.

Będe wdzięczna za informacje.
Pozdrawiam

przez beaton 21 sty 2011, 22:15
W przychodni na Sobieskiego 84 jak już pisałam wcześniej jest bardzo profesjonalna pani psycholog Dorota Kulej,(sprawdzona osobicie :D )trzeba zadzwonić i recepcjonistka umawia na pierwsą wizytę, potem termin ustala pani psycholog. wizyta trwa ok. 50 min. częstotliwość: 1 raz w tygodniu.ograniczeń czasowych z tego co wiem nie ma , jest to dostosowane do potrzeb pacjenta. Warunkiem jest posiadanie ubezpieczenia nfz. Jest tam jeszcze inny psycholog ale nie znam.powodzenia

[Dodane po edycji:]

jeszcze jedno , czeka się na pierwszą wizytę w zależności od obłożenia, chyba ok. 2 tyg. czasem jakiś pacjent zrezygnuje i robi się okienko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 21 sty 2011, 22:36
ciepla, mila, profesjonalna, do tego bardzo atrakcyjna

hmm Shad,poznaj się z tą panią :mrgreen:
:)

przez *Wiola* 21 sty 2011, 22:44
człowiek nerwica,

A Ty co Shada wysylasz , sam startuj:)
Moderator

przez depresyjny86 21 sty 2011, 23:19
ja już mam inną panią psycholog:)

przez Valeria 21 sty 2011, 23:21
ja Ci dam:P ;P....panią psycholog.;) ;)

Częstochowa

przez crit 17 lut 2011, 18:45
Orientuje się ktoś z was na temat Dziennego Oddziału Psychiatrycznego w Szpitalu na Tysiącleciu, czyli przy ul. PCK 1? Do tej pory słyszałam same kiepskie opinie o tamtejszej opiece medycznej, ale może coś zmieniło?

Częstochowa

przez Kina 17 mar 2011, 02:25
Sory ze dopiero teraz ale trafilam na forum przypadkiem. Jeżeli chodzi o dzienny na tysiacleciu to bardzo polecam chodzilam tam ponad rok, przestalam we wrzesniu 2010 ale nadal oddzial odwiedzam. Nie rozumiem zlych opini na jego temat. Zadna terapia nie jest łatwa i moze o to chodzi. Ja jestem bardzo zadowolona, ten oddzial zmienił moje zycie, wogole dał mi życie, gdyby nie oni juz by mnie tutaj nie bylo! Naprawde polecam w 100%!

Aaaa jesli chodzi o Dorote Kulej to całkowicie zmieniła moje życie!

Częstochowa

przez depresyjny86 17 mar 2011, 11:01
Sory ze dopiero teraz ale trafilam na forum przypadkiem

No weż nie przepraszaj ;)

Częstochowa

przez Kina 17 mar 2011, 17:10
człowiek nerwica napisał(a):
Sory ze dopiero teraz ale trafilam na forum przypadkiem

No weż nie przepraszaj ;)

no dobra jednak nie przepraszam :D

Częstochowa

przez shadow_no 17 mar 2011, 20:23
Kina napisał(a):Sory ze dopiero teraz ale trafilam na forum przypadkiem. Jeżeli chodzi o dzienny na tysiacleciu to bardzo polecam chodzilam tam ponad rok, przestalam we wrzesniu 2010 ale nadal oddzial odwiedzam. Nie rozumiem zlych opini na jego temat. Zadna terapia nie jest łatwa i moze o to chodzi. Ja jestem bardzo zadowolona, ten oddzial zmienił moje zycie, wogole dał mi życie, gdyby nie oni juz by mnie tutaj nie bylo! Naprawde polecam w 100%!

Aaaa jesli chodzi o Dorote Kulej to całkowicie zmieniła moje życie!

Na temat oddziałów i/lub lekarzy opinie zazwyczaj są podzielone...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

[Częstochowa]

przez xsi 18 kwi 2011, 15:09
Polecam Wojciecha Jamrożkiewicza www.psycholog.czest.pl - gość ma spore doświadczenie.
xsi

[Częstochowa]

przez magdab 27 maja 2011, 11:20

Sortuj wg