[CZĘSTOCHOWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez czarna741 30 cze 2006, 14:03
Proszę bardzo MOniczko masz już skąd jestem. Nie mam nic do ukrycia i nie uważam że kazdy z nerwicowców jest egoistą. Wręcz przeciwnie, denerwuję się jak komuś dzieje się krzywda .To forum powinno byc po to abyśmy się wspierali , a nie jeszcze bardziej się dołowac . Czyż nie? Kto bardziej nas zrozumi niż my sami?Moim zdaniem najważniejszą rzeczą jest umiec rozmawiac z ludzmi, słuchac ich. Nie można skupiac się tylko na sobie i rozmyślac o swojej chorobie Wiem to dołuje czasami, też tak mam że jak oglądam jakiś program o chorych dzieciach to potem płaczę i rozmyślam o tym. Dlatego rozumien jak czasmai piszesz że nie chcesz słuchac o problemach innych. Tylko to może byc tak że kiedyś ktoś pomoże Tobie, innym razem może TY wyciągniesz pomocną dłoń do osoby w gorszym stanie. Ja lubię ludzi, zawsze miałm dużo znajomych , przyjaciół i kiedy było mi żle nikt nie odwrócił sie ode mnie a wręcz przeciwnie. Bywało tak że ktoś ze znajomych miał problemy ja zawsze słyżyłam pomocą. Tak to jest w życiu. Chociaż bywa tak że możemy sie na kimś zawieśc w życiu . Mówi się wtedy trudno. Pozdrawiam i życzę żebyś bardziej ufała ludziom, bo czasami warto. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
cieszmy się każdym danym nam dniem

Częstochowa

przez Neo 14 lip 2006, 11:09
ktos ma namiary na dobrego lekarza psychiatre z cz-wy jak tak to bardzo prosze o pomoc chce sie udac do dobrego lekarza z góry dzieki
Neo

przez Moniczka 24 lip 2006, 10:30
Polecam serdecznie dwie panie psychiatry-rewelacyjnie wyczuwajace nastroje i dobor lekow: pani dr Wieslawa Gryglicka Krawiec z ulOrkana-psychiatra prywatny przyjmujacy w poniedzialki i czwartki od 16 (60 zl za spotkanie) oraz psychiatra w ramach NFZ-lek med.Malgorzata Poraj-przyjmuje w kazdy dzien od rana (oprocz czwartkow) w centrum leczenia nerwic Egomedica.
Moniczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do ziomków z Częstochowy

przez Shealyn 30 lip 2007, 18:28
Chciałabym rozpocząć leczenie mojej deprechy, ale nie wiem, do kogo się udać. Jakie macie doświadczenia z psychiatrami z Częstochowy? Czy możecie mi jakiegoś polecić?
"I know the moment had arrived for killing the past and coming back to life."

"Remember when you were young? You shone like the Sun. Shine on, you crazy diamond!"

przez depresyjny86 30 lip 2007, 19:40
Ja mam dobre doświadczenia jeżeli chodzi o psychiatre
Chodze do pani Tatrockiej.Niestety nie pamiętam jak się nazywa ośrode k w którym ona pracuje.
Ale na googlu wpisz "Tatrocka-Burzawa Beata" to tam będziesz miała o niej info
:)

przez Piotrr 30 lip 2007, 20:50
Moniczka napisał(a):pani dr Wieslawa Gryglicka Krawiec z ulOrkana-psychiatra prywatny przyjmujacy w poniedzialki i czwartki od 16

Nie polecam.
Niestety mam niemile wrazenia...dosc bardzo niemile...

przez depresyjny86 31 lip 2007, 00:26
hehe ja też mam niestety niemiłe doświadczenia z jedną psychiatrą z Orkana :(

Dobry psychoterapeuta - Częstochowa (Danuta Kulej)

przez Peter 05 sie 2007, 12:18
Hej!

Zwracam się z pytaniem do osób z Częstochowy które miały bądź mają kontakt z panią psycholog Danutą Kulej. Jakiś czas temu chodzilem na terapię do tej pani w przychodni na ul. Waszyngtona. Potem ta osoba przestała pracować w tej przychodni i obecnie trudno jest mi z nią nawiązać kontakt. Jeśli ktoś mógłby podać numer telefonu bądź adres - byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawam serdecznie
Peter.

przez depresyjny86 02 sty 2008, 14:55
ja chodze teraz do psychologa na Krakowską 2

przez człowiekbeznicka 16 sty 2008, 21:42
i jak bo ja sie wybieram i wybieram tylko boje sie ze trafie na kogos nieodpowiedniego, moze mi podacie pare adresów

psychologów, na psycholgach mi zalezy nie na psychiatrach

przez Moniczka 07 lut 2008, 09:08
A czy ktos zna psychiatre dr Marka Sternalskiego. Przyjmuje w Cz-wie w "Medyku", tyle ze rejestracja polega na zabraniu karteczki z godzina z jego drzwi gabinetu (bodajze w poniedzialki i srody). Kiedys bylam u innego lekarza i tam byla masa osob do tego dr, nieraz podobno siedza az do godz.22. Slyszalam,ze ten facet wyprowadza z wszelkich chorob.
A co wam sie nie podobalo u Gryglickiej-Krawiec,przyznam ze 4 lata tam chodzilam i ona jak na razie najlogiczniej mi doradzala i leczyla,ale juz czas na zmiane bo krece sie w kolko.
Moniczka

przez Mleczna Czekolada 15 kwi 2008, 23:42
A Słyszał ktoś o poradni na Alejii Armi Krajowej 2 ???

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:02 pm ]
Cześć. Chciałam was zapytać czy wiecie coś otej poradnii: http://www.zespolpip.pl/ . Będę wdzieczna za odpowiedzi. potrzebuje pilnie do psychologa.

Częstochowa

przez klaus 17 cze 2008, 02:57
Możecie mi polecić jakiegoś dobrego psychologa/psychiatrę od zaburzeń posttraumatycznych? Z góry dzięki i napiszę tylko, że odpada dr Krawiec i Egomedica

Re: Częstochowa

przez Duran84 07 paź 2008, 10:16
Czy ktoś zna jakiegoś dobrego psychologa/psychoterapeute z Częstochowy albo okolic :?:
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Sortuj wg