[TYCHY]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[TYCHY]

przez schizo 10 lut 2008, 19:13
Czesc, (nie wiem czy w dobrym dziale to pisze ale coz) czy wie ktos gdzie moge znalezc dobrego psychiatre czy psychologa w okolicy tych miast? dolega mi depresja, i juz nie jest tak zabawnie... z gory dziekuje, pozdrawiam
"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasluzyli..."

przez Soda 10 lut 2008, 21:27
Czerniejewski Krystyn, lek. Spec. psychiatra. Licencjonowany psychoterapeuta
tel. 0 33 842 31 02
adres
Oświęcim, Skłodowskiej-Curie 8 m. 4

Przyjmuje w każdą środę, najlepiej wcześniej zadzwoń i się umów na wizytę. Z tym że on prowadzi prywatną praktykę lekarską, więc licz się z kosztami. Od siebie dodam, że leczę się u niego około rok czasu i uważam, że bardzo mi pomógł.

Re: [Oświęcim/Pszczyna/Tychy] gdzie psychiatra?

przez Nez 15 kwi 2009, 02:32
w oświęcimiu bardzo dobrym lekarzem jest też doktor Jakub Paliga, przyjmuje tylko w czwartki od 17-21
Nez

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mikołów, Tychy...

przez tet 21 wrz 2009, 20:01
Czy ktoś się orientuje gdzie w tych okolicach można znaleźć dobrego psychiatrę? :roll:
tet

Poradnia psychologiczna w Tychach

przez baume 04 sty 2010, 15:09
Witam, czy może mi ktoś polecić psychologa z Tychów? Myślałem o poradni psychologicznej w centrum medycznym Hygena- Psycholog Urszula Sołtys-Para?

Re: Poradnia psychologiczna w Tychach

przez betty_boo 04 sty 2010, 18:16
polecam ośrodek Mensana na Bukowej, dr Majcherczyk - Jureczko. również ta sama pani doktor przyjmuje na Paprocanach w przychodni. więcej doświadczeń nie mam. aha - teraz widzę że szukasz psychologa, ona jest psychiatra ale prowadzi tez wizyty terapeutyczne.

z psychologów polecam instytut ericksonowski w katowicach na ligocie!

przez esik 16 sty 2010, 18:41
betty_boo których psychologów polecasz na Ligocie?Zapisano mnie do mgr.Renaty Kleszcz-Szczyrba na poniedziałek znasz może?

przez _Amelka_ 16 sty 2010, 20:07
Ja też podpinam się pod pytanie, czy ktoś mógłby polecić jakiegoś sprawdzonego psychoterapeutę z Katowic? Kogoś do kogo może sami chodziliście?Pozdrawiam.

przez szukajacy 20 sty 2010, 15:59
baume napisał(a):Witam, czy może mi ktoś polecić psychologa z Tychów? Myślałem o poradni psychologicznej w centrum medycznym Hygena- Psycholog Urszula Sołtys-Para?

Ja byłem u p. Sołtys-Para i nie żałuję: rzeczowa, kompetentna i co najważniejsze, to skuteczna.

betty_boo napisał(a): z psychologów polecam instytut ericksonowski w katowicach na ligocie!

p. Sołtys-Para również jest z nurtu ericksonowskiego (na jej stronie http://www.twojpsycholog.net.pl/omnie.html jest informacja skończyła różne kursy m.in. w ericksonie). Wiec aby podjąć terapię w tym nurcie, to wcale nie trzeba jechać na Ligotę:)

przez betty_boo 21 sty 2010, 00:37
katowice - pan mirosław ćwiek, pani skubacz, instytut erickssonowski

[Dodane po edycji:]

polecam od razu konkrety i dobra terapie, w takich sprawach nie warto tracic czasu na poszukiwania, półśrodki i oszczędności.

przez szukajacy 21 sty 2010, 14:50
betty_boo napisał(a):polecam od razu konkrety i dobra terapie, w takich sprawach nie warto tracic czasu na poszukiwania, półśrodki i oszczędności.

A kto tu mówi o półśrodkach? Po to właśnie jest ten wątek, żebyśmy sobie mogli polecić sprawdzonych psychologów: ja polecam kogoś kogo sprawdziłem, ty polecasz kogoś innego - i to jest OK. Nie starajmy się oceniać tych specjalistów z którymi nie mieliśmy doczynienia - dzięki temu ta lista będzie bardziej rzetelna.
Pozdrawiam

przez betty_boo 03 lut 2010, 13:38
szukający, chyba nie to miałam na myśli... nie wiem po co to podsumowanie...?

przez Arcio 12 lut 2010, 22:50
Witam. Ja mogę od siebie również szczerze polecić dr Urszulę Sołtys-Para. Odbyłem u pani doktor około 15 wizyt - po prostu było warto. Dodatkowo jeśli komuś zależy na farmakoterapii polecam dr psychatrę Anite Synowską (obok Hotelu Tychy) - nie jest to typowy psychiatra który przepisze prochy i dowidzenia, tam także można liczyć na wywiad i sugestie odnośnie tego jak walczyc z zaburzeniem, tak aby je zlikwidować, nie "przygasić" lekami.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tonął już nie jeden raz i rekinom patrzył w twarz ale strachu w nim nie zauważył nikt

[Tychy]

przez 123huddy123 22 sty 2011, 12:31
Witam szukam któregoś z wymienionych powyżej z okolic Tychów. Niekoniecznie w Tychach :D
Nie chcę już być popychadłem i zabawką, chcę być kimś innym...

Sortuj wg